11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Lada Racing Club (2006) Рус
Доданий - 25 лис 2009р. о 1:21 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію

Жанр: Arcade / Racing (Cars) / 3D
Рік виходу: 2006
Розробник: Geleos Media
Видавець в Росії: Новий диск
Мова (локалізатор): російська (оригінал)
Опис: Lada Racing Club - це дійсно найбільш очікуваний російський проект. З перших днів свого існування він потрапив під пильну увагу як представників ігрової індустрії (преса та видавці), так і простих гравців. Перші скріншоти і скупий прес-реліз лише підігріли інтерес. І тільки на офіційному форумі гри можна було отримати порцію інформації. Однак тепер, з відкриттям офіційного сайту, ми припиняємо інформаційний голод, і ви зможете дізнатися про все, що вас цікавить за проектом Lada Racing Club.
LRC це не просто перший вітчизняний проект, у якого ліцензована вся лінійка представлених у грі машин: всі моделі концерну АВТОВАЗ, починаючи від «копійки» і закінчуючи останньою розробкою «Lada Revolution». Це ще й найвищого рівня графіка, движок "ArtyShock Engine", який не поступається за якістю західним аналогам, фотореалістичні текстури і місто Москва, відтворений у грі з фотографій і зйомок, реальна фізика та багато іншого.
Гра буде являти собою суміш двох жанрів, аркада і симулятор, що дозволить кожному гравцю знайти щось саме для себе. Плюс до всього проект LRC можна буде використовувати як своєрідний підручник з тюнінгу автомобілів концерну АВТОВАЗа. Все, що ви зробите зі своєю машиною в грі Lada Racing Club, ви зможете зробити і в реальному житті. Для максимальної реалістичності в грі будуть представлена продукція самих іменитих тюнінгових компаній: наприклад, Lit Company, Pro-Sport, Rider, Clutchnet, Союз96, SVR, Promo, ATT та багато інших. Однак, звичайно ж, фантазії теж буде де розгулятися, що відіб'ється на деяких обваженнях.
Роз'їжджати на своєму залізному коні можна буде впізнати по місцях міста Москва. У грі Lada Racing Club буде близько 60-ти кілометрів реальних вулиць, наприклад, Кремлівська Набережна, Ленінський проспект, вул. Мисливський ряд, Комсомольський проспект, Оглядовий майданчик та багато інших. А в наступних частинах ми будемо поступово відтворювати всю Москву.
Що ж до максимальної реалістичності проекту, про яку ми заявляємо з упевненістю в кожному інтерв'ю, то її нам дозволить створити движок "ArtyShock Engine" від команії "ArtyShock". Одне лише перерахування про його можливості змусить вас повірити, що, граючи в LRC ви геть-чисто забули, що це гра.
Рецензія AG.ru
Особливості гри:
# Реалістична фізична модель
# Моделі машин, створені за оригінальними
кресленнях (за підтримки АВТОВАЗ)
# Всілякий тюнінг автомобілів
# Реальний вулиці реальних міст
# Фототекстури
# Street racing
# Drag racing
# Офіційні змагання
Системний вимоги:

Цитата:
# Pentium-сумісний процесор 1 GHz
# 128 Mb пам'яті
# Вільного місця на диску - 100 Mb
# DirectX 7.0 сумісний акселератор (GeForce2) з 32 Mb відеопам'яті
# 16х CD-привід
# DirectX-сумісна звукова карта
Захист: StarForce FrontLine 4.0
Обхід захисту: ДемонТулз 4.03 і вирубати сидюк
Кількість дисків: 1DVD
Формат: MDF + MDS

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 4.34 ГБ
Завантажили 968 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1613
Пошукові теги: Lada, Racing, Club, 2006, Рус.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Гонки.
Назва файлу Розмір
LRC_DVD.mdf 4.34 ГБ
LRC_DVD.mds 4.21 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1071 сек