11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Гайвер: Могутня біоброня / Guyver: The Bioboosted Armor 9 серія (2006) BD / Укр
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)
Жанр: пригоди, фантастика
Країна: Японія

Режисер: Акіяма Кацухіто
Ролі озвучують: Кендзі Нодзіма, Нана Мізукі, Косуке Такагуті, Кацуюкі Коніші, Хіронорі Міята, Томо Адачі, Тошітака Хірано, Йошінорі Сонобе

Сюжет:
В незапам'ятні часи на Землю прилетіли прибульці для того, щоб вести свої військові розробки. Їх мета - створення унікальної і могутньої зброї. І в процесі тисячолітніх експериментів була створена людина. Сама по собі вона була слабка і використовувалась як основа для нових розробок. В процесі подальших експериментів був створений пристрій, здатний зливатися з людиною і багаторазово збільшувати її силу. Але пристрій мав "дефект": керувати людиною, що злилася з цим пристроєм, прибульці не могли. Пристрій був названий «Гайвер» — "поза контролем" в перекладі з мови прибульців.
Після цього прибульці вирішили лишити Землю і знищити за собою планету з усім, що на ній залишилось. Окрім людей і Гайвера на планеті залишився й інший їх "експеримент" — зоалорд Алканфель, той, хто може керувати бойовою формою людей - зоанойдами. Для знищення землі на планету було направлено метеорит, розміром з Місяць. Зоалорд Алканфель знищує метеорит на підльоті до землі.
…В 90-х роках при таємних обставинах із лабораторії Кроноса (міжнародної організації зі створення зоанойдів) в Японії тікає один з піддослідних з сумкою, в якій лежать три дивних пристрої, названих "джи-юнітами". В лісі нещасного знаходять люди із Кроноса і, щоб не здаватися їм, піддослідний підриває себе гранатою. Юніти від вибухурозлітаються в різні боки. Так один з юнітів потрапляє до рук Шо Фукамачі, що прогулювався в цей час з другом Тецуро Сегава в лісі. Шо активує пристрій, і він зливається з ним, пертворюючи його на біозброю - Гайвера.
Люди із Кроноса, які розшукували юніти, швидко знаходять нічого не розуміючих Шо і Тецуро. Починається бій, В котрому Гайвер перемагає і відділяється від Шо. Шо здається, що все скінчено, але він ще не знає, що Кронос здатний піти на все, щоб повернути втрачений джи-юніт.


Тривалість: 1 серія: 23:33
===========================================================
Переклад: Surgeon
Редагуванння: Shiroyuki
Текст читали: Surgeon, Sinigami, Mr.Bero, Ito, Elvira, AleXounDirector, Yuraflash, Lovely, Mika, Aros, Clive, Lereena, PhilosophUA
Робота зі звуком: Surgeon
Студія: FanVoxUA
===========================================================

Якість: 720р mkv з субтитрами

Джерело:

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 415.17 МБ
Завантажили 6 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2068
Швидкість потоку - 0 KB / сек
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Фантастика, Фентезі , Українське дублювання.
Назва файлу Розмір
[UkrDub.net]_Guyver_the_Bioboosted_Armor_09_[720p].mkv 415.17 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1449 сек