11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Хелсінг / Hellsing Ultimate OVA VIII 1080р
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)
Жанр: пригоди, містика, драма
Країна: Японія

Режисер: Токоро Томокадзу

Сюжет:
Ті, хто спочатку зустрілися перед картиною, яка вкрита списами, зустрінуться знову, перед нескінченністю списів. Особистий склад третього рейху військ СС, бойової групи, перетворені на вампірів "Останній батальйон". В живих залишилося: 572. Військ Римської Католицької церкви 9-го авіаційного загону хрестоносців. В живих: 2875. Орден англійських Протестантських Лицарів Хеллсінг. Залишилось в живих... троє. Хто ж переможе?


У попередніх серіях:
На кожну дію знайдеться протидія - для боротьби з кровожерною нечистю у Великобританії був створений Королівський Орден Протестантських Лицарів, якому служить найдавніший вампір Алукард. Згідно з укладеним договором, він підпорядковується главі таємної організації «Хеллсінг».

У Ватикані свій козир - особливий Тринадцятий Відділ, організація «Іскаріот», в складі якої невбиваємий отець Олександр. Для них Алукард нічим не відрізняється від інших монстрів.

Проте всім їм доведеться на якийсь час забути про чвари між католицькою і протестанською церквами, коли на сцену вийде могутній ворог з минулого - загадковий Майор на чолі секретної нацистської організації «Міленіум».

Але поки не розпочалася битва за Англію, Алукард зайнятий вихованням новонаверненої вампірши: Вікторія Серас раніше служила в поліції, а тепер їй доводиться звикати до життя в старовинному особняку, до своїх нових здібностей і нових обов'язків. Навіть господиня Алукарда, леді Інтегра, не знає, навіщо він перевтілив цю вперту дівчину ...

Друга екранізація манги Хірано Кота прискіпливо слідує оригіналу, і тому помітно відрізняється від серіалу, адже саме чорний гумор, ріки крові, харизматичні вороги і закручений конфлікт зробили «Хеллсінга» всесвітньо популярним.

==================================================
Переклад: Sensetivity
Ролі озвучують: Sinig@mi, Goterig, Philosoph UA, Shiba та Ан-Тян
==================================================

Джерело:

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 2.26 ГБ
Завантажили 6 р.
Потужність потоку
Перегляд: 2341
Швидкість потоку - 0 KB / сек
Пошукові теги: Хелсінг, Hellsing, Ultimate, OVA, VIII, 1080р.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Драма, мелодрама, романтика, Фантастика, Фентезі .
Назва файлу Розмір
[UkrDub.net]_Hellsing_OVA_VIII_[1080p].mkv 2.26 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.6663 сек