11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Август. Восьмого (2012) DVDRip | Ліцензія [ru]
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)
Назва: Август. Восьмого
Рік виходу: 2012
Жанр: Драма, військовий
Режисер: Джаник Файзиев
У ролях: Світлана Іванова, Максим Матвєєв, Єгор Бероєв, Артем Фадєєв, Володимир Вдовиченков, Сергій Газаров, Гоша Куценко, Анатолій Білий, Кирило Плетньов, Олексій Гуськов

Про фільм:
Коли події нанизуються одне на інше, коли кожна хвилина ставить тебе перед вибором, коли життя і смерть стають частиною страшної комп'ютерної гри, пульт від якої - в чужих руках, тоді ти починаєш діяти так, ніби кожна хвилина - остання.

Здавалося б, життя гарненькою розведеною москвички Ксенії залишає не багато місця для драматичних ситуацій: так, син Тема важко переживає розлучення батьків, так, шанувальник поглинений кар'єрою, так, мама втручається в особисте життя, - але важко назвати ці обставини критичними.

Все міняється, коли колишній чоловік, офіцер миротворчих сил, просить Ксенію надіслати Тему до нього, подихати гірським повітрям в прекрасній селі в будинку його батьків! Він запевняє, що це абсолютно безпечно - так маленький Тема і не відчуває ніякого страху, адже поряд тато, добрий і непереможний герой. Але настає день, коли ворожі танки входять в місто - і світ найстрашніших ігрових ілюзій хлопчика стає реальністю. На екрані оживають комп'ютерні дракони і злі космічні демони, втягуючи живих людей у ​​вогняну вакханалію війни.

Ксенія зобов'язана вижити у військовому пеклі, пройти через пекельну м'ясорубку прошитого кулями міста, щоб врятувати того кого любить. У неї немає іншої мети - і немає іншого шляху.Країна: Росія
Тривалість: 2:06:47
Озвучування: Оригінал [ліцензія]

Кодек: AVI (XviD)
Якість: DVDRip
Відео: 1078 kb / s, 720x304
Звук: AC3, 448 kb / s, (6 ch)

Відео з YouTube

  В закладки додало 0 людей.
3
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 3,136
Завантажують 272
Розмір файлу 1.37 ГБ
Завантажили 80167 р.
Потужність потоку
Перегляд: 2651
Пошукові теги: Август, Восьмого, 2012, DVDRip, Ліцензія.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Драма, мелодрама, романтика, Бойовик, Екшн, Кримінал.
Назва файлу Розмір
Avgust.vosmogo.2012.O.DVDRip.1400MB.avi 1.37 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.6266 сек