11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Portable Pragma 5.0.100.12 Rus
Доданий - 29 лис 2009р. о 9:41 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію


Pragma - це багатомовна програма машинного перекладу для перекладу текстових документів з однієї мови на іншу. Програма підтримує сім мов: англійська, російська, українська, німецька, латиська, польська і французька. Pragma виконує переклад безпосередньо у вікні активного застосування або в окремому вікні швидкого перекладу. За допомогою програми можна перекладати текстову інформацію, представлену у вигляді документів MS Word, Інтернет сторінок, поштових повідомлень, довідок, а також зміст різних текстових вікон. За рахунок автоматизації багатьох функцій Pragma дуже проста у використанні. На відміну від інших програм машинного перекладу, в проекті Pragma використовується багатомовна технологія перекладу, в якій для вибраної кількості мов підтримуються всі можливі напрями перекладу. Наприклад, для трьох мов - англійської, російської і української існує 6 напрямів перекладу: англо-російський, російсько-англійський, англо-український, україно-англійський, російсько-український, україно-російський.Що нового в Pragma 5.x
• На відміну від попередніх версій, Pragma 5.x не вбудовується в застосування, а працює як системна утиліта і дозволяє перекладати "з літу" в активному застосуванні. Запуск на переклад у всіх застосуваннях виконується через значок в системній панелі.
• Pragma 5.x підтримує нові мови - польську та французьку. Число можливих напрямів перекладу складає 42. Трохи змінено інтерфейс програми. Зовнішній вигляд став більш "привабливим".
• Програма підтримує найостанніші розробки Майкрософту - Windows Vista, Internet Explorer 7, Office 2007. Змінилася процедура активації програми. Як і раніше, є он-лайн реєстрація через Інтернет, а також - оф-лайн локально. Відповідний режим вибирається автоматично.
• Включено модуль перевірки цілісності і функціональної працездатності програми.
• Pragma 5.x має нову програму інсталяції.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 7
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 17.38 МБ
Завантажили 808 р.
Потужність потоку
Перегляди: 3494
Пошукові теги: Portable, Pragma, 100, Rus.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Windows.
Назва файлу Розмір
Portable.Pragma.5.0.100.12.rar 17.38 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1285 сек