11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Resident Evil 1,2,3,4,5 Антологія (2009/PC/RUS)
Доданий - 30 лис 2009р. о 10:20 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію


Назва: Resident Evil 1,2,3,4,5 Антологія
Рік виходу: 2009
Жанр: action, квест
Розробник: Capcom
Видавець: Capcom
Мова інтерфейсу: англійська + російська
Ліки: Не потрібний


Опис:

Обитель зла
Але вбивць не вдавалося знайти, і тому до цієї справи залучили спеціальний відділ «STARS». 23 липня в Арклейском лісі помічений димучий вантажівка і прийнято рішення відправити туди команду «Bravo», вона висаджується в низинах Арклейскіх лісів і пропадає, а команда «Alpha», вислана для пошуку команди «Bravo» висадилася трохи далі, у цю команду входять два головних героя гри, за яких вам належить грати - Джилл Валентайн і Кріс Редфілд.

Обитель зла 2
Провінційний містечко Raccoon жив своїм рутинної життям. Але плани вчених корпорації Umbrella йшли врозріз з задумами городян на цей уік-енд ...
Деньок обернувся кошмаром. Натовпи бездушних ляльок із плоті зашаркали по трупах у пошуках чолов'яга. "Обитель Зла 2" - це визнаний шедевр жанру survival horror. Герой зовсім один. Лише холодний страх шепоче, де зачаїлася небезпека. Гравцеві має бути боротьба зі спокусою вимкнути і більше ніколи не включати комп'ютер.

Обитель зла 3
Resident Evil 3 - маса мерзенних тварюк, охочих розірвати вашого персонажа на дрібні шматочки. Крім того, визначені місця для збереження і однотипні головоломки з ручкою від радянської м'ясорубки, яка відкриває всі ультрасекретние двері. Серйозним відзнакою Resident Evil 3 від усієї попередньої серії є два гіпермощних монстра, що переслідують вас впродовж всієї гри, відкриті простори вулиць замість задушливій садиби і підземних лабораторій і, нарешті, можливість вибору одного з десятка різноманітних костюмів для головної героїні.

Обитель зла 4
Дія гри розгортається в 2004 році. Головний герой - Леон Скотт Кеннеді, який був головним героєм «Resident Evil 2». На початку гри Леон нагадує про недавнє рішення Президента США знищити місто Раккун-Сіті (Raccoon City) ядерної ракетою і розповідає про подальше падіння акцій, банкрутство і зникнення корпорації «Umbrella». З тих подій пройшло 6 років, Леон працює в Секретної Службі США, і отримує завдання врятувати доньку президента - Ешлі Грехем - яка була викрадена невідомими особами.

Обитель зла 5
Опис: Сюжет Resident Evil 5 розгортається в Африці, у вигаданому районі Кіжуджу (Kijuju). Після падіння корпорації "Амбрелла" виробництво біологічної зброї не припиняється, а скоріше навпаки, набирає обертів. Для боротьби з біотероризмом було створено загін спеціального призначення BSAA (Bioterrorism Security Assessment Service), в якому полягають головні герої гри - Кріс Редфілд (герой Resident Evil, Resident Evil Code: Veronica і Resident Evil: Umbrella Chronicles) і його партнер по місії Шева Аломар . Корпорація TriCell, заснована на руїнах Амбрелла Альбертом Вескером, є одним з найбільших представників на ринку фармацевтичних продуктів (а також біо-органічного зброї, яка розробляється під цим прикриттям). План Вескера полягає в тому, щоб випустити смертельний вірус за допомогою виверження вулкана.


Системні вимоги:
Intel Core 2 Duo або AMD Phenom
Оперативна пам'ять: 2 гігабайти або більше
Відеокарта: рівня NVIDIA GeForce 8800 або ATI RADEON HD3850

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують 4
Розмір файлу 11.99 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляд: 9301
Пошукові теги: Resident, Evil, Антологія, 2009, RUS.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
REs.rar 11.99 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1672 сек