11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Козаки : Європейські війни / Cossacks: European Wars [ЛІЦЕНЗІЯ] (2001) UKR
Доданий - 11 чер 2012р. о 12:17 |Категорія, Ігри-pc → , .
↓ Інформація про публікацію
Жанр: Real-time strategy
Розробник: GSC Game World
Мова інтерфейсу: українська
Локалізація: GSC Game World, оригінал
Захист: є ліки/або можна емулювати StarForce за доп. Daemon Tools Lite with SPTD

Опис:
Козаки: Європейські війни — це історична стратегія реального часу, заснована на подіях XVII—XVIII століть у Європі.
В грі 16 країн: Україна, Алжир, Австрія, Англія, Франція, Нідерланди, П'ємонт, Польща, Португалія, Пруссія, Росія, Саксонія, Іспанія, Швеція, Туреччина, Венеція. Ви можете також зустріти інші нації в одиночній грі; наприклад, в англійській кампанії ви повинні знищити піратські республіки. Кожна країна має свої риси, свої особливості економічного й технологічного розвитку, військові переваги й недоліки, унікальні типи ігрових одиниць і технологій, тому ви маєте широкий вибір тактичних і стратегічних рішень у війні проти будь-якого ворога. Наприклад, Англія є володаркою морів, Австрія має потужну легку й важку кавалерію, козаки - це гордість української армії, і т.д.
Козаки - це стратегічна гра, що дозволяє довідатися про багато історичних подій. Грандіозні битви за участю до 8000 бойових одиниць можуть проводитися на одиночній або мережевій карті. Гравець може використати облогу міст, партизанську війну, захоплення командних висот і влаштовувати засідки, висаджувати сухопутні сили на ворожому березі й проводити морські битви.
Гра розрахована на зниження контролю над кожною бойовою одиницею й локальними ресурсами, основні цілі - формування здорової економіки, розвиток науки, захоплення нових земель, захист кордонів, і, звичайно, війна проти ворога.

Особливості гри:
Гра використовує спрайтову графіку, що дозволяє одержувати чудові картинки з безліччю деталей. Загальновизнані недоліки такої графіки (тремтіння при анімації й нереальний ландшафт) удалося перебороти за допомогою нового алгоритму графічного стиснення. Цей алгоритм дозволяє використовувати безліч заздалегідь розрахованих анімованих рухів для кожного персонажа в 64 напрямках (256 для кораблів), тому рухи й повороти виходять м'якими. Елементи тла також анімовані: на спорудах майорить прапор, пшениця гойдається під вітром, крила вітряного млина обертаються, по морській поверхні йдуть хвилі, потоки обмивають берега.
У цій грі використовуються наступні спеціальні ефекти: дим, вибухи, туман, горіння споруджень, пилинки, хвилі й блискавки, кільця по воді від кораблів, що рухаються, бризки й хвилі у воді від гармат і уламків і т.п.

Інформація про реліз:
* Унікальне рідкісне офіційне видання Russobit
* На диску, крім гри присутній саундтрек у форматі CD-Audio. Для гри він замінений розробниками в ogg формат.
* У роздачі присутній патч до версії 1.15а адаптований для української версії (у зв'язку з тим, що оригінальний український патч канув в небуття з усіх джерел, користувач VelArt зробив його сам,(за це ми йому дуже вдячні), але зробив він це спираючись на "Юбилейный сборник", так що декілька фраз буде на російській)
* У роздачі присутній офіційний оригінальний патч до версії 1.15new для української версії, ви можете його встановити з файлу cs_ukr115new.exe (замість CossacksEWUKR_Upd115a.exe, в інструкції пункт 3), але офіційний патч НЕ МІСТИТЬ відв'язування від диску. Патчі не ідентичні, офіційний дає більш повну укр.локалізацію на відміну від неофіційного.

Інструкція з встановлення:
1. За допомогою Daemon Tools монтуємо образ COSSACKSUKR.cue і запускаємо встановлення ;
2. Після встановлення НЕ перезавантажуємо комп'ютер, а копіюємо все із папки fix із заміною файлів у папку з грою ;
3. Запускаємо файл CossacksEWUKR_Upd115a.exe в папці з ігрою і встановлюємо оновлення до версії 1.15а ;
4. Запускаємо встановлення з файлу RuntimePack_x86_x64.exe в папці з ігрою;
5. Видаляємо/перейменовуємо папку Video в папці з ігрою ;
6. Тепер можна насолоджуватись грою)

Для користувачів Windows 7:
Користувачам Windows 7, у яких проблеми з кольорами в меню та грі Козаки І, запускати гру потрібно через файл dmcr.bat (значок із шестернями, в папці з ігрою)- можна надіслати з нього ярлик на робочий стіл)/ (або самостійно вбиваємо процес explorer.exe на час гри).
Скріншоти гри

  В закладки додала 1 людина.
1
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 11
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 751.09 МБ
Завантажили 84 р.
Потужність потоку
Переглядів: 8730
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Стратегії, Старі ігри (PC).
Назва файлу Розмір
COSSACKSUKR.bin 673.39 МБ
fix/CossacksEWUKR_Upd115a.exe 37.36 МБ
fix/RuntimePack_x86_x64.exe 32.74 МБ
fix/cs_ukr115new.exe 5.88 МБ
fix/dmcr.exe 1.48 МБ
fix/Cossacks I.ico 150.17 КБ
fix/ddraw.dll 72.69 КБ
fix/setupreg.exe 22.00 КБ
fix/Nres.dat 2.98 КБ
COSSACKSUKR.cue 0.72 КБ
fix/dmcr.bat 0.06 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.3089 сек