11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ ArtRage 2.5.20 Full Edition
Доданий - 21 гру 2009р. о 14:45 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію


Рік випуску: 2008
Жанр: Графічна програма
Розробник: Ambient Design Ltd.
Видавництво: Ambient Design Ltd.
devsite: http://www.ambientdesign.com/
Мова інтерфейсу: англійська
Платформа: Windows Vista, XP
Системні вимоги: процесор 800МГц, 256Мб RAMОпис: ArtRage - програма для художників. У розпорядженні користувача різні кисті, крейда, масляні фарби, фломастери і інші інструменти для малювання. Програма дозволяє настроювати розміри, колір і зернистість полотна, зберігати вибрані налаштування у вигляді шаблонів, імпортувати і експортувати зображення, використовувати спеціальні курсори для підвищення точності, роздруковувати картинки прямо з програми. ArtRage підтримує роботу з багатьма графічними планшетами, дає можливість працювати з шарами і використовувати графічні файли як фон для спрощення малювання.

Ця програма досить неординарна: вона імітує малювання на звичайному папері звичними інструментами. У всьому дизайні відчувається реалізм. Лист, на якому малюєш, легко повертається, наближається і віддаляється. З інструментів можна вибрати олівець, пензель, фломастер, пастель та багато інших. Присутній регулювання тиску, що додається при малюванні яких-небудь інструментом, наприклад, пензлем або олівцем. При малюванні панелі автоматично забираються, не заважаючи закінчити лінію. Для початківців користувачів є функція завантаження фонового зображення з подальшим малюванням на ньому. Існують дві версії цієї програми: платна і безкоштовна (з обмеженим набором опцій). Цю програму можна порекомендувати не тільки дорослим користувачам, але й для навчання дітей основам малювання на комп'ютері.
Доп. інформація: Бонус: керівництво користувача англійською мовою і засіб для перегляду створюваних програмою файлів *. ptg (ви також можете призначити їх як прев'ю для ваших папок)


Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 2
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 14.41 МБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1759
Пошукові теги: ArtRage, Full, Edition.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Windows.
Назва файлу Розмір
arthumbviewer_win32.exe 459.08 КБ
keygen.exe 257.50 КБ
quickstart.zip 1.99 МБ
setup.msi 11.72 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0924 сек