11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ BioShock Infinite (2013) PC | DLC
Доданий - 27 бер 2014р. о 11:59 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Гра: BioShock Infinite
Рік виходу: 2013
Жанр: шутер від першої особи з елементами rpg і наукової фантастики
Розробник / Видавництво: Irrational Games / 2K Games
Платформа: PC

Версія: 1.1.25.5165
Необхідна версія: 1.1.21.7860

Дата випуску DLC Season Pass: 25 березня 2013
Дата випуску DLC columbia's Finest: 25 червня 2013
Дата випуску DLC Clash in the Clouds: 30 липня 2013
Дата випуску DLC Burial at Sea - Episode 1: 12 листопада 2013
Дата випуску DLC Burial at Sea - Episode 2: 25 березня 2014

Тип видання: Піратка
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська, Корейська, Польська, Бразильський португальська, Китайська, Німецька, Іспанська, Французька, Італійська, Японська
Мова озвучення: Англійська
Таблетка: Присутній (RELOADED)

Системні вимоги:
> ОС: Windows Vista / 7
> Процесор: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / Quad Core Processor / AMD Athlon X2 2.7 GHz
> Оперативна пам'ять: 4 Gb
> Відеокарта: ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT / Intel HD 3000 / c підтримкою DirectX 10 або 11
> Жорсткий диск: 20 Gb вільного місця
> Звукова карта: будь-яка сумісна з DirectX

Опис:Season Pass
BioShock Infinite Season Pass - це нові подробиці сюжету і нові пригоди. Три нових набору з доповненнями за ціною двох. Бонуси першого дня зі спеціальним набором 'Рання пташка' - тільки для власників Season Pass. Подорож по небесному місту Колумбії триває. Вас чекають нові місця, нові символи і нову зброю. Миттєвий бонус включає чотири ексклюзивні предмети спорядження, і поліпшення версії зброї, а також п'ять пляшок із запальною сумішшю. Контент Season Pass можна буде купити окремо з березня 2014 року. Миттєвий бонус можна отримати лише разом з Season Pass. Увага: додатковий контент. для гри потрібне BioShock® Infinite.

Columbia's Finest
У набір входять внутрішньоігрові матеріали, доступні з самого початку гри:
> 500 срібних орлов;
> 5 відмичок;
> 6 унікальних предметів спорядження: «Гроза механіків» (Handyman Nemesis), «Цукор у крові» (Sugar Rush), «Скороход» (Fleet Feet), «Бичачий натиск» (Bull Rush), «Приємне доповнення» (Extra! Extra!) і «Зрадник» (Betrayer), які збільшують наноситься шкоди, швидкість пересування і кількість одержуваної видобутку;
> два поліпшення зброї - «Китайська мітла» для дробовика Комстока та «Орлине око» для снайперської гвинтівки Комстока. Звертаємо Вашу увагу, що набір columbia's Finest не входить в сезонний абонемент Season Pass, а купується окремо.

Clash in the Clouds
Це перше доповнення зосереджено на бойової складової BioShock Infinite. Комбінуйте зброю, енергетики, шестерні, розриви і аэротрассы самими немислимими маршрутами і виходите з найскрутніших положень. Вас чекає 60 випробувань на 4-ех абсолютно нових картах. Пройдіть випробування 'Блакитна стрічка' і відкрийте ескізи, голософоны, кінескопи і т.д. в Колумбійському археологічному товаристві. Зверніть увагу: це додаткові матеріали, і для їх використання необхідна гра BioShock® Infinite.

Burial at Sea - Episode 1
В цій історії ви разом з Букером і Елізабет повернетеся в Захват незадовго до падіння підводного міста. У доповненні, розробленому Irrational Games - творцями першої частини BioShock і BioShock Infinite, - ви побачите Захват, яким не бачили його раніше. Цей сяючий діамант на дні океану був створений заново практично з нуля для движка BioShock Infinite. Змінений баланс і перероблена система ігрових боїв, акцент зроблено на управління ресурсами і скритність, що дозволило поєднувати краще з BioShock і BioShock Infinite. Нова зброя, старе улюблене зброю з оригінального BioShock, повернення колеса зброї, новий плазмід, нове спорядження і розриви. Зверніть увагу: це додаткові матеріали, і для їх використання необхідна гра BioShock® Infinite.

Burial at Sea - Episode 2
У BioShock Infinite: Поховання в морі - Епізод 2 ви можете побачити світ очима Елізабет. Заключна частина, розповідаючи про події після доповнення 'Поховання у морі - Епізод 1', дає вам роль Елізабет, яка мандрує по Захопленню, намагаючись врятувати кинуту маленьку сестричку. Студія Irrational Games, яка створила BioShock і BioShock Infinite, розвиває сагу 'Поховання у морі', показуючи раніше приховані частини Захвату. Дослідіть місто і візьміть участь у сюжеті, який задіює майже всіх ключових героїв BioShock і BioShock Infinite. Стиль гри орієнтований на маскування; ви отримаєте нову зброю і плазміди, зберігши деякі з улюблених старих.

BioShock Infinite: Поховання в морі - Епізод 2 є останнім з трьох доповнень до BioShock Infinite і закриває сюжетну лінію основної гри і 'Поховання в морі'. Додаток включено в BioShock Infinite Season Pass і буде містити нові призи.

Зверніть увагу: це додаткові матеріали, і для їх використання необхідна гра BioShock® Infinite.

Установка:
1. Змонтуйте образ rld-bsifbase2.iso в DAEMON Tools
2. Встановіть доповнення в папку з грою, слідуючи інструкціям програми-установки
3. Скопіюйте вміст папки CRACK-rus-fix-RLD_1.1.25.5165 в папку з встановленою грою, з подальшою заміною оригінальних файлів

Відео з YouTube

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 1
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 22.20 ГБ
Завантажили 3 р.
Потужність потоку
Перегляд: 7891
Пошукові теги: BioShock, Infinite, 2013, DLC.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
rld-bsifbase2.iso 22.19 ГБ
CRACK-rus-fix-RLD_1.1.25.5165.zip 11.33 МБ
reloaded.nfo 4.91 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0764 сек