11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ The Witcher: Enhanced Edition / Відьмак: Доподоповне видання (2008)
Доданий - 14 тра 2015р. о 15:39 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Назва: Відьмак. Доповнене видання
Оригінальна назва: The Witcher: Enhanced Edition
Жанр: RPG / 3D / 3rd Person
Рік випуску: 2008
Розробник: CD Projekt RED
Видавець: Atari
Мова (локалізатор): Багатомовна, російська в тому числі.

Опис:
Гра «Відьмак» відразу ж після виходу справила ефект вибуху бомби і струснула вже сталий жанр рольових проектів. Розробникам вдалося розвіяти стереотипи відносно ігор зі східної Європи - «Відьмак» зібрав близько сотні найпрестижніших нагород, включаючи численні номінації «Краща рольова гра 2007 року» від найвідоміших ігрових журналів та інтернет-порталів. Солідний бюджет, прекрасна графіка і драматичний нелінійний сюжет, заснований на творах культового польського фантаста Анджея Сапковського привели до небувалого успіху і зумовили вихід нової, поліпшеної версії прославленої гри - «Відьмак. Доповнене видання».

Особливість гри:
У процесі доопрацювання в ігровий процес були внесені нові елементи. Геральт і інші персонажі отримали більше двохсот анімованих виразів обличчя, що дозволить їм виглядати куди більш природно під час діалогів і заставок. Була покращена панель інвентарю і додана сумка для алхімічних компонентів. Реакція ворогів стала краще, точність і інтерактивність боїв перейшла на якісно новий рівень. Так, завантаження рівнів скоротилася на 80%, та й вся гра відтепер працює більш стабільно на різних системах. Карта та інвентар завантажуються куди швидше, ніж раніше. Гравець зможе за своїм бажанням обрати комбінацію діалогів і субтитрів на будь-яких з доступних мов, включати і відключати автозбереження і автоматично підбирати безгоспне зброю і предмети.
Втім, «Відьмак. Доповнене видання »відрізняється не тільки змінами в механіці гри і графічним виконанням. Перше доповнення оповідає про повернення Геральта в Каер Морхен, сюжет другого будується навколо пригод барда Лютика, друга і соратника відьмака.
Міжнародне видання включає підтримку десяти мов: російської, англійської, польської, італійської, французької, іспанської, німецької, чеської, угорської та китайської. При цьому гравці можуть налаштувати будь-яку комбінацію мов і субтитрів за своїм бажанням.

Системні вимоги:

Мінімальні:
-ОС: Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, Microsoft® Windows® Vista (в операційній системі повинні бути встановлені всі останні оновлення та виправлення)
-Процесор: Intel Pentium® 4 2,4 ГГц або AMD Athlon 64 2800+
-RAM: 1 ГБ оперативної пам'яті для Microsoft® Windows® XP / 1,5 ГБ оперативної пам'яті для Microsoft® Windows® Vista
-Відеоадаптер: 128 МБ відеопам'яті і більше, з підтримкою верхових і піксельних шейдерів версії 2.0 і DirectX® 9.0 (не нижче NVIDIA GeForce 6800 або ATI Radeon X800)
-Жорсткий Диск: від 8 до 13 ГБ вільного місця на жорсткому диску
-Звук: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX® 9.0c; колонки або навушники
-Привід: Пристрій для читання DVDдисків

Рекомендовані:
-ОС: Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, Microsoft® Windows® Vista (в операційній системі повинні бути встановлені всі останні оновлення та виправлення)
-Процесор: Intel Core 2 Duo (двоядерний), аналогічний AMD X2 або більш потужний
RAM: 2 ГБ оперативної пам'яті
-Відеоадаптер: 256 МБ відеопам'яті і більше, з підтримкою верхових і піксельних шейдерів версії 2.0 і DirectX® 9.0 (NVIDIA 7900 або більш потужна з 512 МБ пам'яті)
-Жорсткий Диск: від 8 до 13 ГБ вільного місця на жорсткому диску
Звук: звуковий пристрій, сумісний з DirectX® 9.0c; колонки або навушники
Привід: Пристрій для читання DVDдисків

  В закладки додало 0 людей.
1
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 1
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 4.30 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2580
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → RPG.
Назва файлу Розмір
witcher enhanced edition.rar 4.30 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.2517 сек