11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ TechSmith Camtasia Studio 8.5.2
Доданий - 31 тра 2015р. о 17:43 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію
Camtasia Studio - потужна утиліта для запису зображення з екрану в відеофайли різних форматів, є можливість редагування відео, є вбудовані Macromedia Flash (SWF) і відео програвачі. Camtasia захоплює дії і звуки в будь-якій частині Windows-систем і зберігає у файл стандарту AVI. Зроблене за допомогою програми відео можна експортувати в один з підтримуваних програмою форматів - AVI, SWF, FLV, MOV, WMV, RM, GIF, CAMV. Крім того, на основі будь-якого відео може бути скомпільований виконавчий exe-файл, який буде містити вбудований програвач. Camtasia Studio дозволяє накладати ряд ефектів, вміє працювати з окремими кадрами, полегшує запис, редагування та публікування високоточної, стиснутого відео для тренування, освіти, дистанційного навчання, рішень технічної підтримки, демонстрацій продукту, торгових презентацій і т.д.

Додаткова інформація
Для стиснення відео розробники Camtasia Studio пропонують користувачам використовувати свій "фірмовий" кодек TechSmith Screen Capture Codec (TSCC). Цей кодек показує гарні результати при кодуванні зображення на будь-якій глибині кольоровості. Його алгоритм мінімально навантажує систему, тому кодек може використовуватися для кодування навіть на дуже слабких конфігураціях.

Camtasia Studio включає в себе чотири утиліти: Camtasia MenuMaker, Camtasia Player, Camtasia Theater і Camtasia Recorder. Для роботи з усіма цими утилітами служить головний інтерфейс програми.

Сфера застосування Camtasia Studio може бути самою різною. За заявою розробників, програма може стати в нагоді, як мінімум, в п'ятдесяти різних ситуаціях. Її можна використовувати для створення інтерактивних файлів довідки, демонстрації нових можливостей програм, для запису демонстраційних роликів додатків і комп'ютерних ігор і т.д.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 1
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 197.40 МБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2066
Пошукові теги: TechSmith, Camtasia, Studio.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Windows.
Назва файлу Розмір
TechSmith Camtasia Studio 8.5.2 Build 1999.rar 197.40 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.2875 сек