11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ AVG PC TuneUp 2016 16.2.1.18873 (x86)
Доданий - 26 гру 2015р. о 12:24 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію
TuneUp Utilities - програма, яка містить велику кількість різних інструментів, що дозволяють оптимізувати і налаштовувати комп'ютерну систему. Використовуючи даний програмний засіб, користувачеві стає доступно управління такими функціями, як очищення диска від застарілих програм, файлів і ярликів, видалення помилкових записів реєстру, дефрагментація поверхні жорсткого диска, оптимізація оперативної пам'яті, керування автозавантаженням, безповоротне видалення файлів з системи за допомогою утиліти "TuneUp Shredder"(дані неможливо відновити, використовуючи інші програми), відновлювати видалену інформацію, редагувати графічний інтерфейс ОС Windows і т.д. Всі інструменти даної програми мають загальну графічну оболонку. Запуск обраної вами утиліти здійснюється стандартно. Графічний інтерфейс ергономічний і зручний, робота ведеться у віконному діалоговому режимі.

TuneUp тепер входить до складу AVG

Відтепер TuneUp і AVG - одне ціле, так як їх об'єднує спільна мета: усунути деякі незручності, що виникають при використанні цифрових даних, спростити навігацію і захист, а також зробити роботу більш приємною.


Нові функції:
Інтерфейс користувача
У нашому новому вишуканому інтерфейсі користувача ще простіше оптимізувати роботу ПК.

Пошук дублікатів
Звільніть ще більше місця на диску, видаливши дублікати фотографій, аудіо-, відеофайлів і документів.

Режим польоту
Впевнено працюйте в дорозі і економте заряд батареї

Покращене засіб очищення диска
Засіб очищення диска тепер очищає iTunes і додатки з Магазину Windows 8

Автоматичні оновлення параметрів очищення
Регулярно отримуйте автоматичні оновлення постійно розширюваного списку програм, які ми можемо видаляти.

Нижче короткий огляд найбільш важливих нових особливостей:
• TuneUp Режим Турбо. TuneUp Режим Турбо дає Вам безпосереднє збільшення продуктивності всякий раз, коли Ви потребуєте цього. Він вимикає численні функції, які працюють у фоновому режимі, навіть коли Ви не використовуєте їх.
• TuneUp Оперативна Оптимізація. TuneUp Utilities пропонують Вам два нових методи оптимізації, які гарантують оптимальну працездатність навіть при високій завантаженості комп'ютера. У разі необхідності, швидкодія буде збільшена або прискориться процес запуску програми.
• Гаджет TuneUp Utilities. Для Windows Vista і Windows 7, є тепер пристрій TuneUp Utilities, яке завжди відображає стан комп'ютера на робочому столі.
• TuneUp Звіт Оптимізації. TuneUp Utilities забезпечить Вас звітом про виконану роботу, покаже Вам, яке обслуговування та інші завдання оптимізації Ви вже зробили і яку користь це вам принесло.
• Головне вікно. TuneUp Utilities були повністю оновлені: нове Головне вікно є ще більш легким для використання і забезпечує ще більш швидкий доступ до кожної функції.
• Адаптація до Windows 8. TuneUp Utilities повністю підтримують нову операційну систему Windows 8. Точно так само як Windows XP і Vista. TuneUp Utilities також виконуються на 64-бітової версії Windows 8.
• Ще більш великі опції Automatic Maintenance. Автоматичне Обслуговування та Швидке рішення проблем тепер виконують більше завдань з обслуговування. Ви можете також задати запуск Автоматичного Обслуговування тоді, коли Ви активно не працюєте в комп'ютері і - (для ноутбука) - коли він підключений до джерела живлення.
• Дефрагментатор жорсткого диска. Нові TuneUp Utilities тепер пропонують Вам два шляхи дефрагментації жорсткого диска: повний і швидкий.
• Більш проста дефрагментація системного реєстру. У попередній версії системний реєстр мав бути дефрагментований після аналізу при перезавантаженні. У нових TuneUp Utilities Ви можете тепер відкласти цю оптимізацію до наступного запуску комп'ютера і можете не перервати свою роботу для цього.
• Звільнення дискового простору стало ще більш безпечно. Ви можете тепер видалити непотрібні файли і старі резервні копії окремо один від одного, щоб звільнити дисковий простір на Вашому жорсткому диску. Це дозволяє - Вам безпечно видаляти надлишкові файли в будь-який час. Після кожного очищення, TuneUp Utilities також показують Вам, скільки дискового простору було звільнено.
• Більш легкий для використання. Багато функцій TuneUp Utilities стали ще більш легкими для використання, роблячи простішу оптимізацію Вашої системи Windows.
• Детальна інформація щодо Ваших програм. TuneUp Utilities надають Вам докладний опис всіх програм, встановлених на Вашому комп'ютері.

Рік випуску: 2015
Операційна система: Windows® XP / Vista / 7/8 / 8.1 (x32)
Мова інтерфейсу: english + русифікатор + русифікатор by KpoJIuK
Ліки: Keygen.REPT

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 101.44 МБ
Завантажили 1 р.
Потужність потоку
Перегляди: 3294
Пошукові теги: AVG, TuneUp, 2016, 18873, x86.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Безпека.
Назва файлу Розмір
AVG_PCTuneUp_x86.zip 101.44 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1822 сек