11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ real'niy.papa.DVDRip.x264.byAKALLIKA.mkv
Доданий - 14 січ 2010р. о 23:19 |Категорія, Фільми → .
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)


Тривалість: 100 хв.

Жанр: Комедія, Сімейний.
Країна: Росія.
Кінокомпанії: Кінокомпанія "Червона стріла".
Режисер: Сергій Бодров.
Сценарій: Олег Маловичко.
Продюсери: Вадим Горяїнов, Леонід Лебедєв, Дмитро Месхієв, Валерій Тодоровський.
Оператор: Володимир Башта.
Художник: Ігор Щелоков.
Костюми: Людмила Гаінцева.
У ролях: Михайло Пореченков, Анжеліна Кареліна, Дмитрий Дедюшко, Дарина Юшкевич, Світлана Ходченкова, Євгенія Добровольська, Олексій Горбунов, Олександр Дедюшко, Олексій Шевченків, Дмитро Бобров, Семен Шкаліков, Сергій Афанасьєв, Олексій Огурцов, Валентин Терентьєв, Олег Шеремет, Євген Сахаров , Єгор Сальников, Антоніна Кончакова, Любов Руднєва, Олександра Скачкова ...
Прем'єра в Росії: 17.04.2008.


Короткий опис:

Побут Романа Шило можна назвати сталим, або одноманітним - як подивитися. Йому під сорок, він холостяк, життя якого тече по стандартному кругу - робота-будинок, будинок-робота. Свої самотні вечори Роман присвячує єдиній пристрасті - збірці керованих авіамоделей, і, схоже, Романа цілком влаштовує такий перебіг життя.

Катастрофа відбувається, коли на голову Романа, звідки не візьмись, обрушується привіт з минулого - чотирнадцятирічна дочка від невдалого шлюбу Таня, і не один, а з п'ятирічним братиком і дворічною сестричкою, яких встигла завести мати Тані від інших мужів. Назвати цих дітей важкими означало б прикрасити правду. Вони - ходячий букет проблем, який ламає налагоджене життя Шило, його побут, і, головне, роботу.

А працює Роман «розвідні» в районній кримінального угруповання, і його рукам куди звичніше тримати пістолет, ніж дитячу пляшку. Але з цієї миті Роману доводиться «кермувати» і дитячими проблемами: влаштовувати розбирання з вчителями, терки з вихователями дитячого саду, намагатися навести хоч якийсь лад в божевільні, на який перетворилася його життя. У незвичному сум'ятті Роман не помічає що сталася зміни ролей - тепер діти, їх потреби, і їх проблеми «рулять» Романом.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 9
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 1.37 ГБ
Завантажили 2 р.
Потужність потоку
Перегляди: 2233
Пошукові теги: real'niy, papa, DVDRip, x264, byAKALLIKA, mkv.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Комедії.
Назва файлу Розмір
real'niy.papa.DVDRip.x264.byAKALLIKA.mkv 1.37 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.2993 сек