11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ The Sims 3 (2009) PC | RePack
Доданий - 22 січ 2010р. о 20:55 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію

Рік випуску: 2009
Жанр: Strategy (GodSim / Manage / Busin. / Real-time)
Розробник: The Sims Studio
Видавництво: Electronic Arts
Платформа: PC
Тип видання: RePack
Мова інтерфейсу: Англійська, угорська, голландська, грецька, датська, іспанська, італійська, китайська, корейська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, фінська, французька, чеська, шведська, японська
Таблетка: ушита

Операційна система:
Windows XP Sp2 / Vista
Процесор:
2.0 Ггц Pentium 4 або еквівалентний
Оперативна пам'ять:
1 Гб
Місце на жорсткому диску:
7 Гб
Звуковий пристрій:
сумісний з DirectX
Відеокарта:
128 Мб, з підтримкою піксельних шейдерів версії 2.0

У реальності кожній людині дано прожити лише одне життя. Але за допомогою The Sims 3 це обмеження можна зняти! Вам вирішувати - де, як і з ким жити, чим займатися, ніж прикрашати і облаштовувати свій будинок. The Sims 3 - це унікальний імітатор життя, який взяв і примножити все краще з попередніх епізодів легендарної серії. Третя частина стирає кордони і знищує умовності! Якщо раніше весь світ наче ділився на окремі замкнуті ділянки, то тепер він єдиний і величезний. Уявіть, що довгі роки ви жили у великому, затишному, але все-таки будинку, а потім раптом відчинилися двері на вулицю. The Sims 3 відкриває перед вами місто нового покоління - яскравий, гарний і повний неймовірних сюрпризів. Зробіть крок до нього, і віртуальна життя заграє новими фарбами!

Особливості гри:
Справжній місто! Прийшла пора покинути свій затишний котедж і познайомитися з іншими мешканцями тихого містечка. У The Sims 3 віртуальні чоловічки можуть вільно гуляти по вулицях, зустрічаючи друзів і колег, заходячи один до одного в гості і заводячи нові знайомства. Якщо персонаж опиниться в потрібний час в потрібному місці, з ним може статися багато всього надзвичайно цікавого - точь-в-точь як у реальному житті!
Портретне схожість. Вдосконалений редактор персонажів дозволяє творити дива. Його можливості практично не обмежені, так що при бажанні ви легко зобразите по той бік екрану себе або своїх знайомих. Ви можете регулювати ріст, статура, риси обличчя, колір волосся та очей, тон шкіри і форму зачіски, а також підбирати герою одяг і аксесуари.
Більше людей хороших і різних! Всі люди різні - говорить вікова мудрість. The Sims 3 наочно це підтверджує, причому мешканці віртуального світу відрізняються не тільки зовнішністю, але і характерами. На вибір запропоновано ряд рис, комбінуючи які, можна створювати по-справжньому яскраві індивідуальності. Серед особливостей особистості є сміливість, артистичність, романтизм і навіть такі «дивацтва», як параноя і клептоманія. Але це далеко не повний список.
Головне - дах над головою! Проте вдвічі приємніше, якщо до цієї даху додаються обклеєні шпалерами стіни, підлоги з килимами і зручні меблі. Всього цього в The Sims 3 предостатньо, але вперше у вас з'явилася можливість міняти фактуру і орнамент різних матеріалів. Покриття підлоги, оббивка меблів, шпалери і штори - все це можна змінити на свій смак.
У кожного є мрія! І віртуальні персонажі - не виняток. У них є «глобальні» мрії, до яких доводиться йти велику частину життя і скромніші бажання, які можна виконати порівняно швидко. Допомагати персонажам втілювати свою долю або заважати їм в цьому - вирішувати вам.

1. Стиснуті Installer.
2. Змінено інтерфейс Installer'a.
3. Не потрібно ніяких ключів і маніпуляцій із заміною файлів.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 3.99 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 6798
Пошукові теги: The, Sims, 2009, RePack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Стратегії.
Назва файлу Розмір
Sims3.mdf 3.99 ГБ
Sims3.mds 4.23 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.5228 сек