11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Tom Clancy\'s Splinter Cell: Conviction (2010) PC | RePack
Доданий - 1 тра 2010р. о 15:02 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію


Рік випуску: 2010
Жанр: Action / Stealth / 3D / 3rd Persoon
Розробник: Ubisoft
Видавництво: Ubisoft
Видавництво в СНД: Руссобит-м
Платформа:
Тип видання: RePack
Мова інтерфейсу:
Мова озвучення:
Пігулка: ушита від SKIDROW

Операційна система: Windows ® XP / Windows Vista
Процесор: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon X2 Dual-Core 5200 +
Оперативна пам'ять: 2 Гб (Windows XP) / 2 Гб (Windows Vista)
Місце на жорсткому диску: 10 GB
Звуковий пристрій: сумісне з DirectX
Відеокарта: сумісна з Direct X 9.0c, 512 Мб

Splinter Cell: Conviction починається з того, що Сем Фішер йде з третього ешелону, не дивлячись на погрози з боку свого начальства. І під час розслідування смерті своєї дочки, Сари Фішер (яка загинула в результаті аварії з вини п'яного водія за часів Подвійного Агента), Сем дізнається, що смерть його дочки була не випадковою і тепер він разом з Викт Костера, колишнім «морським котиком» і давнім своїм другом, будуть вести полювання на Андрія Кобіна, торговця зброєю, який за припущеннями Сема, вбив його дочка.


Особливості гри
# Екшен нового покоління. За допомогою новітніх систем "Остання відома позиція" і "Позначити і знищити" битви з супротивниками перейдуть на абсолютно новий рівень.
# Кіноефектів. Унікальний сюжет і не менш унікальний стиль його подачі гравцеві надовго затримає вас за грою. Світ Фішера - це світ, в якому нікому не можна довіряти, а для звершення правосуддя доводиться переступати закон.
# Унікальні візуальні ефекти. Абсолютно новий ігровий движок дозволить насолодитися приємною графікою в безшовної світі, де екрани завантаження залишилися в далекому минулому. Все це повною мірою дозволить вам насолодитися унікальною історією Сема Фішера.
# Забійний мультиплеер. Абсолютно нові мультіплєєрниє режими привнесуть в гру ще більше драйву. Також ви згадайте історію, яка передувала основного сюжету гри, і отримаєте унікальну можливість взяти під контроль спеціального агента російської розвідки.
Екшен нового покоління. За допомогою новітніх систем "Остання відома позиція" і "Позначити і знищити" битви з супротивниками перейдуть на абсолютно новий рівень. кіноефектів. Унікальний сюжет і не менш унікальний стиль його подачі гравцеві надовго затримає вас за грою. Світ Фішера - це світ, в якому нікому не можна довіряти, а для звершення правосуддя доводиться переступати закон. Унікальні візуальні ефекти. Абсолютно новий ігровий движок дозволить насолодитися приємною графікою в безшовної світі, де екрани завантаження залишилися в далекому минулому. Все це повною мірою дозволить вам насолодитися унікальною історією Сема Фішера. Забійний мультиплеер. Абсолютно нові мультіплєєрниє режими привнесуть в гру ще більше драйву. Також ви згадайте історію, яка передувала основного сюжету гри, і отримаєте унікальну можливість взяти під контроль спеціального агента російської розвідки.

Особливості ріпаку
# Нічого не вирізане
# Відео потиснуто на 65%
# Зібрано на 1хDVD5
Приховані матеріали
Посилання 
Посилання 

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 42
Завантажують 6
Розмір файлу 4.32 ГБ
Завантажили 789 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1369
Пошукові теги: Tom, Clancy's, Splinter, Cell, Conviction, 2010, RePack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
SCC.iso 4.32 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0867 сек