11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ BioShock 2 (2K Games) (Multi3)
Доданий - 3 тра 2010р. о 19:48 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію

Рік випуску: 2010
Жанр: Action (Shooter) / 3D / 1st Person
Розробник: 2K Marin, 2K Australia і Digital Extremes / Arkane Studios
Видавництво: 2K Games
Видавництво в Росії: 1C


Системні вимоги:
Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Процесор: AMD Athlon 64 Processor 3800 + 2.4 Ghz або що-небудь трохи краще
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
Відеокарта: NVIDIA GeForce 7800GT / ATI Radeon X1900 c 256 MB пам'яті
Вільне місце на жорсткому диску: 11 гб


Тип видання: Ліцензія
Мова інтерфейсу: Англійська, німецька, італійська
Мова озвучення: англійська, німецька, італійська
Ліки: Присутній

Опис:

Продовження знаменитого «розумного шутера», що завоював більше п'ятдесяти титулів «Гра року 2007» в рейтингах ведучих ігрових журналів та онлайн-порталів, - це неймовірна історія, новий головний герой, унікальний ігровий досвід і море гострих відчуттів.

З тих пір як завершилися драматичні події оригінальної гри BioShock, минуло десять років. На узбережжі Атлантичного океану відбувається низка таємничих зникнень маленьких дівчаток. Сліди зловісного викрадача ведуть не інакше як в підводне місто Восторг. Час змінило це місце: захисний купол підточила вода, деякі райони повністю затоплені, будівлі занепали. У запеклій боротьбі за право на життя вціліли лише найсильніші, жорстокі й підступні мутанти.

Головний герой нової гри - Великий татко, прототип всіх подібних гігантів, єдиний з них, хто не був позбавлений розуму і волі. У ролі цього персонажа гравець відправиться досліджувати руїни мертвого, але як і раніше прекрасного міста, щоб знайти відповіді на численні запитання і знищити головного ворога.

У BioShock 2 буде представлений мультиплеер, створений на основі оригінальної гри. Дія багатокористувацьких баталій розгорнеться за часів процвітання захоплення. Гравці опиняться в центрі генетичних експериментів, які згодом призведуть до краху підводного міста. Як в оригінальній грі, герої зможуть модифікувати власні тіла за допомогою плазміди і використовувати арсенал прийомів, який був перероблений спеціально для багатокористувацького режиму.


Особливості гри:
Одиночна гра
Еволюція «генетично модифікованого» шутера. Удосконалення і абсолютно нові елементи геймплея, що роблять сутички з ворогами ефектніше й масштабніше: так, здатність героя одночасно використовувати і зброю, і плазміди дозволяє створювати неймовірні смертельні комбінації.
Повернення в Восторг. Нове захоплюючу подорож по одному з самих привабливих віртуальних світів.
Бути Великим татком. Управління героєм, який став символом BioShock, - унікальна можливість випробувати міць і силу самого грізного мешканця захоплення на власному досвіді.
Десять років по тому. Нові способи оповіді й унікальні механізми розвитку одного з найяскравіших ігрових сюжетів в історії інтерактивних розваг.
Багатокористувацький режим
«Генетично модифікований» мультиплеер. Окуляри, зароблені гравцем в битвах з реальними суперниками, забезпечать доступ до різних видів зброї, плазміди і тоніком, комбінації яких дозволять розвинути нові здібності.
Підводна громадянська війна. Гравці стануть учасниками конфлікту, який вибухнув багато років тому і став причиною загибелі захоплення.
Чудо-місто. Подорож по легендарними місцями підводного міста в період його розквіту.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 3.41 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляди: 5493
Пошукові теги: BioShock, Games, Multi3.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
BioShock 2 [RePack].iso 3.41 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0577 сек