11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Split/Second (ENG) [L] [2010]
Доданий - 20 тра 2010р. о 11:59 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію

Дата виходу: 21.05.2010
Жанр: Arcade / Racing (Cars)
Розробник: Black Rock Studio
Видавництво: Disney Interactive Studios
Видавець в Росії: Новий Диск
Реліз від: RELOADED
Сайт гри: www.splitsecondvideogame.com
Тип видання: ліцензія
Мова інтерфейсу: тільки англійська
Мова озвучення: англійська
Таблетка: Присутній v
Системні вимоги:
Рекомендовані системні вимоги:
- Операційна система Microsoft ® Windows ® 7/Vista SP2/XP SP3
- Процесор Pentium ® D 3,0 ГГц для Windows ® 7/Vista, Pentium ® D 2,6 ГГц для Windows ® XP або аналогічний Athlon ™ 64 X2
- 2,5 ГБ оперативної пам'яті для Windows ® 7/Vista, 2,0 Гб для Windows ® XP
- 6,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску
- 3D-відеоадаптер з пам'яттю 256 МБ, сумісний з DirectX ® 9.0с і що підтримує піксельні шейдери 3.0 (NVIDIA ® GeForce ® 7600 або ATI ™ Radeon ® X1600, інтегровані в чіпсет відеоадаптери не підтримуються)
- Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
- DirectX ® 9.0с
- Пристрій для читання DVD-дисків
Опис:
Мабуть, саме популярний напрям у використанні персонального комп'ютера є гра. Саме завдяки комп'ютерним іграм наші діти годинами просиджують за екранами своїх моніторів. І до розряду таких ігор з повною підставою можна віднести гру Split \ Second: Velocity. Це гоночна гра, яка з головою захлисне любителів божевільних комп'ютерних швидкостей. У грі зустрічаються три машини, які можна перефарбувати і змінити на них наклейки, 6 різних за складністю трас і два ігрових режиму. Перший режим може чимось нагадає любителям гонок популярну ще зовсім недавно гоночну гру - Need for Speed. У цьому режимі необхідно проходити кільцеві траси. Але саме на трасах недосвідчених гонщиків можуть чекати не дуже приємні сюрпризи. Так, заїхавши на повній швидкості в тунель, ви можете потрапити в халепу, що нагадує фільми жаху.
Після проведеного будь-якого вдалого дріфту або драфта ви отримуєте певні як би бонуси або тригери. А ось ці тригери можуть на якийсь час вивести з ладу ваших менш щасливих суперників. І, якщо а початку гонки, ви гарно проходьте перший поворот, то вже в першому тунелі ви зможете спостерігати результати. Видовище не для людей зі слабкими нервами. Автомобілі ваших суперників будуть атаковані вибухаючими автомобілями, а ви проїдете далі. І надалі, після будь-якого вдалого маневру, ви будете отримувати такі тригери. А в який момент їх задіяти, ви також будете вирішувати самі. Другий режим гри простіше назвати перегонами на виживання. У цьому режимі можна зустріти і начинені палаючими бочками вантажівки, від яких вам потрібно ухилятися, і багато всього цікавого. І, пройшовши хоча б одну трасу ви зрозумієте, що Split \ Second: Velocity - це не просто прості гонки. Це агресивні гонки на виживання.
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 6.91 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляди: 6573
Пошукові теги: Split, Second, ENG, 2010.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Гонки.
Назва файлу Розмір
rld-spsv.2010.iso 6.91 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0781 сек