11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Uniblue PowerSuite 2010 v 2.1.4.3 (19th May 2010)
Доданий - 21 тра 2010р. о 19:17 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію

Uniblue PowerSuite - комплект програм для прискорення роботи системи, очищення і оптимізації реєстру, моментального оновлення драйверів, для більш ефективної роботи вашого комп'ютера. Кожна з них програм пристосована для оптимізації визначеної ділянки операційної системи, а разом вони складають повний комплекс інструментів від всіх системних проблем вашого комп'ютера.

До складу Uniblue PowerSuite входить:

DriverScanner:
Нова розробка від відомого розробника програмного забезпечення, необхідна кожному користувачеві. Дана програма є дійсно потрібним інструментів для вашої системи. Служить для пошуку і завантаження останніх версій системних драйверів. Самостійно просканіровава вашу систему, програма знайде застарілі драйвери і дозволить вам завантажити їх оновлені версії.
Також програма дозволяє користувачеві зробити резервну копію ваших системних драйверів і в разі краху системи або неполадки якого-небудь устаткування після оновлення драйвера, відновить систему в робочий стан. Як і багато інших продуктів даного розробника, програма має приємний і зрозумілий призначений для користувача інтерфейс, має підтримку на сумісність з 32-бітовою версією операційної системи Windows Seven.

Можливості програми:
- Сканування і пошук застарілих системних драйверів
- Завантаження останніх версій системних драйверів
- Вибір кількості одночасного завантаження
- Відображення статусу драйверів
- Відображення процесу сканування
- Створення резервної копії встановлених драйверів
- Відновлення системи після її краху
- Мінімізація програми в панель завдань або системний трей
- Відображення іконки в системному треї
- Зручний і зрозумілий призначений для користувача інтерфейс

RegistryBooster:
Нова версія Registry Booster - призначений для оптимізації і очищення системного реєстру Windows. За допомогою технології автоматичного виявлення помилок Registry Booster розпізнає фрагментовані, пошкоджені і невірні ключі реєстру і виправляє виявлені помилки, тим самим дозволяючи поліпшити продуктивність і загальну стабільність системи. Даний програмний продукт сертифікований Microsoft.

SpeedUpMyPC:
Сертифікований партнер Microsoft, - Домашній "системників" готовий працювати для вас і вдень і вночі для досягнення максимальної продуктивності системи, допомагаючи реалізувати всю потужність комп'ютера, який ви купілі.Можно звичайно, якщо є знання і час, все зробити руками, але на дворі 1921 вік і пора вже змінити "ручна праця" й довіриться відповідного софту. До того, ж навіть досвідчені користувачі знаходять, що
ефективний контроль і відбудова всіх параметрів та ресурсів PC труднодостіжім. SpeedUpMyPC дозволяє контролювати і управляти всіма ресурсами комп'ютера одним простим клацанням миші. Системні налаштування, інтернет використання, безлад на диску, оперативна пам'ять і центральний процесор, все буде автоматично просканувати, очищено та оптимізовано для досягнення максимальної швидкості і продуктивності.

Назва: Uniblue PowerSuite 2010 v2.1.4.3
Рік випуску: 2010
Платформа: Windows 2000/XP/Vista/7
Мова інтерфейсу: ML / Російська
Ліки: Є
Розмір: 16 Mb
Приховані матеріали


  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 1
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 15.91 МБ
Завантажили 11 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1629
Пошукові теги: Uniblue, PowerSuite, 2010, 19th, May, 2010.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Windows.
Назва файлу Розмір
Setup/powersuite.exe 15.88 МБ
_____padding_file_0_if you see this file, please update to BitComet 0.85 or above____ 29.30 КБ
key/serial.txt 0.06 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0910 сек