11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Tekken 6 RF (2009) XBOX360
Доданий - 1 чер 2010р. о 18:05 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію

Назва: [XBOX-360] Tekken 6 RF
Тип видання: ліцензія
Жанр: Fighting
Розробник: Namco Bandai
Рік: 2009
Платформа: xbox 360

Мова інтерфейсу: Rus text
Мультіплеер: Xbox Live / co-op 1-2
Системні вимоги: Ixtreme Compatible


Опис: Хук, аперкот, удар з розвороту, підкат, стрибок, удар в присідаючи - герої Tekken 6 обсипають один одного градом прийомів, блискавично виконуючи трюки, від яких закрутиться голова навіть у бувалих акробатів. Нова гра ввібрала в себе все краще, що було в серії, і значно просунула легендарні віртуальні бійки вперед, назустріч до досконалості. Вдихніть глибоко, заспокойте пульс, отріньте всі тривоги і виходьте на арену - щоб реагувати на ворожі випади і завдавати стрімкі удари у, ваш розум повинен бути чистий!

Проте дивитися холоднокровно на Tekken 6 непросто. Деталізована графіка у високому дозволі зі швидкістю 60 кадрів в секунду розбурхує уяву і викликає дитяче захоплення. А від різноманітності героїв розбігаються очі! Tekken 6 містить найбільшу колекцію персонажів в історії серії. Мало того, ви можете створити свого власного унікального бійця і увічнити його ім'я в славних битвах. Відкрийте для себе дивовижний світ бойових мистецтв!

Оглушаюча графіка! Завдяки високій роздільній здатності і просунутої технології анімації Tekken 6 стала найкрасивішою грою в історії серії.
Неймовірна різноманітність героїв. Всього в грі зібрано 40 унікальних бійців, з яких 34 знайомі шанувальникам, а 6 виходять на арену вперше. У кожного персонажа - свій стиль.

Бийтеся з гравцями зі всього світу. Продемонструйте свої бойові навички в мережевих битвах з іншими гравцями.

Створіть унікального героя. Ви можете сконструювати власного персонажа, вибравши йому зачіску, одяг, татуювання та інші елементи стилю.
Грайте по мережі своїм унікальним бійцем!

Арени з сюрпризами. Бійки проходять в декораціях, повних сюрпризів. Пробийте тілом ворога бетонну стіну або проломити підлогу, щоб відкрити нову частину арени. І не дивуйтеся, якщо зверху раптом обрушиться вертоліт або десь що-небудь вибухне!
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 13
Завантажують 3
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 285 р.
Потужність потоку
Переглядів: 9265
Пошукові теги: Tekken, 2009, XBOX360.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
e74-t6.iso 7.30 ГБ
e74-t6.dvd 0.03 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0496 сек