11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Adobe Photoshop CS5 Extended v12.0 Portable (2010) PC
Доданий - 8 чер 2010р. о 20:47 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію

Призначення: Графіка
Розробник: Adobe
Рік: 2010
Платформа: PC

Мова інтерфейсу: Multi + Російський.
Пігулка: Не потрібний

Системні вимоги: Процесор Intel ® Pentium ® 4 або AMD Athlon ® 64
32 бітні Microsoft ® Windows ® XP з пакетом Service Pack 3; Windows Vista ® Home Premium, Business, Ultimate або Enterprise з пакетом Service Pack 1 (рекомендується Service Pack 2) або Windows 7
1 Гб ОЗУ
Дозвіл монітора 1024x768 (рекомендується 1280x800), відеокарта з підтримкою OpenGL 2.0, апаратного прискорення і 16-розрядних квітів, 256 Мб відеопам'яті
Деякі функції GPU прискорення вимагають підтримки графіки Shader Model 3.0 і OpenGL 2.0

Інструкція по установці: Щоб змінити мову, потрібно після входу в програму, вибрати меню Edit, після вибрати рядок Preferences потім Interface. Вилетить вікно з налаштуваннями в ньому вибираємо мову який треба, в тому числі і російська.


Опис: Adobe Photoshop CS5 Extended - програма для обробки растрової графіки. Підтримується безліч графічних форматів. Adobe Photoshop дозволяє як створювати нові зображення, так і редагувати їх. Фотошоп застосовують для створення фотореалістичних зображень, для роботи з кольоровими відскановані зображення, для ретушування, кольоро корекції, колажування, трансформації графіки, кольороподілу і т.д. Adobe Photoshop має в своєму розпорядженні всі методи роботи з точковими зображеннями, при цьому має можливість роботи з шарами і використовує контури. Програма є безумовним лідером серед професійних графічних редакторів за рахунок своїх широких можливостей, високої ефективності і швидкості роботи. Adobe Photoshop надає всі необхідні засоби для корекції, монтажу, підготовки зображень до друку і високоякісного виводу.
Програмне забезпечення Adobe ® Photoshop ® CS5 Extended надає чудові можливості виділення, ретушування і реалістичного розфарбовування зображень, а також створення 3D-форм. Безліч нових функцій допомагають заощаджувати час і підвищити продуктивність роботи на 64-розрядних системах.

Додаткова інформація:
Полегшена портативна версія програми дозволить переносити її з легкістю на знімних пристроях, без потреби в установці.

  В закладки додала 1 людина.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 206
Завантажують 2
Розмір файлу 249.84 МБ
Завантажили 1236 р.
Потужність потоку
Переглядів: 3345
Пошукові теги: Adobe, Photoshop, CS5, Extended, v12, Portable, 2010.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Windows.
Назва файлу Розмір
Photoshop.exe 249.84 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0584 сек