11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Legendary (2008) PC
Доданий - 11 чер 2010р. о 17:18 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію

Розробник: Spark Unlimited
Видавець: Gamecock Media Group
Видавець в Росії: 1Це
Локалізатор: 1Це
Дата виходу: 18 листопада 2008
Офіційний сайт гри: www.legendarythebox.com
Мінімальні вимоги: 2,5 ГГц, 1 Гб, 128 Мб відео
Рекомендовані вимоги: Core 2 Duo 2,5 ГГц, 3 Гб, 512 Мб відео
Мультіплеер: Інтернет, локальна мережа
Мова інтерфейсу: ТІЛЬКИ РОСІЙСКA!
Пігулка: не потрібна


Опис:
У колишні часи люди вірили, що події в міфах достовірні і відбуваються в якомусь невизначеному часу за участю надприродних сил. Зараз же подібні історії сприймаються як народний фольклор. Не вірив у них і герой Legendary - злодій на ім'я Чарльз Декард, що промишляє крадіжкою музейних цінностей. Проте все змінилося, коли йому в руки потрапив ящик Пандори: відкривши його з цікавості, чоловік випустив назовні натовпу істот, що раніше вважалися лише персонажами сказань.

Через декілька годин големи, колоси, грифони, вовкулаки і мінотавра заповнили вулиці міст, сіючи смерть і руйнування. Ні поліція, ні озброєні солдати спецназу, ні армія виявилися не в змозі зупинити їх. Сили людей танули з кожним днем, і здавалося, що загибель людства не запобігти. Єдиний спосіб уникнути глобальної катастрофи - закрити портал між вимірами. Але зробити це може тільки той, хто відкрив ящик Пандори.


Особливості:
Умовно всі істоти підрозділяються на два класи - альфа і бета. Перші неметких і тупі, їх легко вбити без використання засідок і відволікаючих маневрів. Другі ж, навпаки, надзвичайно сильні й кмітливі - вони далеко не відразу йдуть на зближення і спочатку закидають ворога здалеку шматками арматури та уламками бетонних плит. Стрімко переміщаючись по стінах, тварюки постійно змінюють свої позиції, а коли до жертви залишиться всього метрів п'ять - кинуться в атаку. Такі супротивники швидко привчають до обережності, втім, безперервний пошук надійних укриттів надає діям гостроту і змушує думати.

Додатково до цього вогнепальні поранення не тільки не лякають монстрів, а навпаки - роблять їх агресивніше. Перебуваючи в розлюченого стані, тварина втрачає контроль над собою і трощить все навколо. Той же Мінотавр в подібні моменти походить на розлючено бика: виставивши вперед роги і піднімаючи клуби пилу, він може носитися по вулицях за героєм, зносячи на своєму шляху стіни, виламуючи з корінням дерева та корежа автомобілі. Моторошне видовище.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 5
Завантажують 2
Розмір файлу 7.71 ГБ
Завантажили 265 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1476
Пошукові теги: Legendary, 2008.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
legend.mdf 7.71 ГБ
legend.mds 8.22 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0716 сек