11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Три Богатирі (2008) PC
Доданий - 11 чер 2010р. о 22:53 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію

Рік випуску: 2008
Жанр: Action / Arcade
Розробник: Cats Who Play
Видавництво: Новий Диск
Тип видання: Ліцензія
Мова інтерфейсу: Тільки російська
Таблетка: Драйвер у комплекті

Сонечко наше, князь великоруський! Б'ємо тобі чолом і грамоту цю вручаємо. Важкі часи на Русі настали, ой тяжкі. Настають вороги з усіх країв навколишніх, топчуть мати сиру землю. Зі сходу татари окаянні прийшли, село розорили, поцупили дівок наших, а тепер в своїх наметах сидять і тебе, князю, останніми словами паплюжать. Лицарі німецькі з ними заспівали, впасти на Великий Новгород роззявляють, а ще хрести на себе нап'яли, лиходії кляті. Нечисть в лісах і болотах заворушилася, з'явилося Чудо-юдо небачене. Відчули, тварі, російський дух! А адже говорили ми Яшку, щоб личаки змінив - чай, вже три роки не знімав, а тут вирішив у болітце ноги обполоснути. По дорогах разбойнічкі пустують - то воза з вином зупинять, то купців іноземних роздягнуть. А допіру караван пекінський пограбували, так що не видно, княгині в цьому році білизни шовкового, заморського. Непорядок це превеликою і конфуз великий. Ватажок їх, Соловей, на дерева підійматися унадився і свистом дружину твою та бояр в землю увігнав, а сам сміявся, Злидень окаянний!

Одна надія залишилася у нас, бідолашних, на богатирів твоїх вірних, захисників землі руської. Кажуть каліка перехожий, Альоша, попівський син, вже розбійників б'є. Де стріла гостра пролетить, там супротивник, побиті падають. Посол агліцкій його снайпером обізвав - Що ж оце, нам невідомо, та от тільки розсердився наш Альоша. За ніздрі гостя заморського в землю увігнав, думав, лає його супостат. Тільки яке йому поодинці з усіма ворогами битися? Нехай підніметься з печі Іллюша з Мурома, світлим мечем по головах вражим погуляє. Чули ми, що прийоми боротьби староруської йому відомі, ой поплакали змії підколодна! Та й Добриня світло Микитович теж засидівся в хоромах твоїх княжих. Дочки твої гожі, лебедушкі, ні на крок від себе його не відпускають. Кажуть, сильний дюже та вродливого вельми - не те, що Яшко. А як ворогів богатирі поб'ють, так ще сильніше стануть і можливості нові знайдуть. Ти їм скажи допомогти в біді нашій, самі не здужаємо!

Особливості гри:
- Три унікальних герої, кожен зі своїми вміннями
- Стильна графіка і яскраві спецефекти
- Проста в освоєнні бойова система
- Великі рівні з секретами і додатковими завданнями

Cистемні вимоги:
Pentium4 або аналогічний AthlonXP; Оперативна пам'ять 512 МБ (1 ГБ для Windows Vista); Відеоадаптер з пам'яттю 128 МБ, сумісний з DirectX ® 9.0c; Вільне місце на ЖД 3 Гб
Приховані матеріали


  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 4.30 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляди: 1864
Пошукові теги: Три, Богатирі, 2008.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
3_HEROES.md0 1.16 ГБ
3_HEROES.mdf 3.13 ГБ
3_HEROES.mds 29.45 КБ
fs_3_2.rar 4.66 КБ
Peerat.ru.txt 0.03 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0810 сек