11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Відеокурс - Майстерня Грошових Сайтів
Доданий - 27 чер 2010р. о 14:55 |Категорія, Фільми → .
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)


Автор: Микита труть
Рік: 2010
Мова: Російська
Відео: tscc, AVI - 800 x 600
Аудіо кодек: MPEG-1
Аудіо: 80 / Mono
Формат: ISO
Розмір: 3,76 Гб

Як ви можете заробляти гроші в Інтернеті Тільки Лише завдяки грошовим Сайту?
«Майстерня Грошових Сайтів - відео тренінг з 44 відео курсів (535 відео уроків). Містить в собі масу технічних знань (частина з яких є унікальною для Рунета) і чітко сформульовані інструкції по створенню грошового сайту, що приносить прибуток його власнику.
Відео-тренінг «Майстерня Грошових Сайтів? Допоможе Вам:
Технічно створити сайт будь-якої складності
Перетворити його у грошовий сайт
Заробляти на сайтi гроші
Як заробити на своєму сайті? Як зробити його грошовим? Адже часто ми чуємо в Інтернеті приблизно такі висловлювання: "Ну ось, я створив сайт, розмістив на ньому рекламу, але, блін, це не працює, сайт не приносить грошей. Що робити? Підкажіть. "
Так ось, секрет полягає в тому, що створити ЗВИЧАЙНИЙ сайт явно недостатньо для того, щоб він приносив грошовий дохід і Ви змогли на ньому заробляти. І я зараз поясню чому ...
Вся справа в тому, що потрібно дотриматися цілий ряд особливостей при розробці сайту, щоб він справді міг продавати онлайн бізнес, який на ній розміщено.
Сайт з такими особливостями я називаю "грошовим". Він здатний не просто так валятися в інтернеті, а реально працювати і заробляти, приносячи гроші своєму власникові.
Грошовий сайт вміє рекламувати будь-яке комерційне пропозицію. Наприклад, я вважаю самим доступним для новачків - використовувати пропозиції придбати навчальні курси, яких знайти в інтернеті нескладно. Розміщуючи рекламу такого курсу на звичайному сайті, який не пристосований для бізнесу, Ви витратите свій час даремно і не продасте жодної копії, в той час як грошовий сайт гарантовано принесе результати, і Ви отримаєте комісійні за продажі. Так сайт почне заробляти.
Результат - готовий інструмент стабільного доходу, який уміє витягувати багаторазову прибуток з відвідувачів, що прийшли навіть з платної реклами.

  В закладки додала 1 людина.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 4
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 3.93 ГБ
Завантажили 13 р.
Потужність потоку
Перегляд: 2821
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Відео уроки.
Назва файлу Розмір
MasterSites.iso 3.93 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0460 сек