11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Opera 10.60 (2010) PC
Доданий - 13 липня 2010р. о 10:14 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію

Назва: Opera 10.60
Призначення: Браузер
Розробник: Opera Software
Рік: 2010
Платформа: PC
Версія: 10.60 Build 3445 Final

Мова інтерфейсу: Російський
Пігулка: Не потрібний

Системні вимоги: Мінімальні


Опис: Opera - найшвидший і гнучкий у налаштуваннях браузер. Використовуючи скіни, призначені для користувача панелі і інші засоби настройки інтерфейсу, зовнішній вигляд якого можна змінювати до невпізнання. Програма дозволяє на льоту відключати і включати графіку, а також може похвалитися фірмовою технологією масштабування веб-сторінок, завдяки якій користувачі браузера практично ніколи не бачать горизонтальної прокрутки. Браузер Opera розроблений, щоб максимально задовольнити ваші потреби - будь то ефективна робота, цікаві розваги або самовираження.


Що швидше найшвидшого?

Найшвидший браузер на Землі став ще швидше. Але це не все. Використовуйте Opera Turbo для подвоєння швидкості завантаження веб-сторінок при низькій швидкості з'єднання. Завантажте Opera зараз і працюйте з ресурсами Інтернету максимально зручно.

Швидкий як блискавка!

Зробіть свою роботу в Інтернеті ще швидше. Всі операції, починаючи від завантаження веб-сторінок і закінчуючи відкриттям вкладок, оптимізовані для майже миттєвого виконання. Ви навіть можете прискорити перегляд веб-сторінок у разі низької швидкості з'єднання, скориставшись Opera Turbo.

Безпека і захист

Більш високий рівень захисту від загроз, пов'язаних з роботою в Інтернеті. Кращі в галузі засоби забезпечення безпеки, такі як захист від загроз Інтернету і панель безпеки, служать для вашого захисту.

Простота використання

Надшвидке перемикання між веб-сторінками за рахунок використання добре продуманих функцій перегляду. Ви можете виконувати пошук прямо з адресного рядка або відкривати вибрані сторінки одним клацанням, скориставшись функцією "Швидкий набір".

Інноваційність і гнучкість

Працюйте з ресурсами Інтернету максимально зручно за допомогою таких прекрасних функцій, як спеціальний пошук, жести мишею і пошук даних на веб-сторінці, який допомагає знаходити потрібний текст на довгих сторінках.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 17
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 12.72 МБ
Завантажили 455 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1775
Пошукові теги: Opera, 2010.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Windows.
Назва файлу Розмір
Opera_1060_int_Setup.exe 12.72 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.3271 сек