11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Mafia II (2010) PC | Матеріали
Доданий - 13 липня 2010р. о 22:17 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію

Рік випуску: 2010
Дата випуску: 24 серпня 2010
Розробник: 2K Czech
Видавець: 2K Games
Платформа:
Движок: Illusion Engine

Події Mafia 2 розвернуться в період 40-50-х років XX століття, у вигаданому місті Empire Bay, де заправляють три мафіозні «родини»: Вінчі, Клементе і Фалькон. Ставши на бік одного з кланів, гравець буде повільно, як і в оригіналі, на продовженні десяти з гаком років заробляти шану і повагу.

Звуть головного героя Віто Скалетта, і його історія в корені відрізняється від долі Томаса Анджело. Виріс малюк Віто у злиднях на вулицях Емпайр Бей, в сім'ї, що бідує, емігранта з Сицилії. Будучи ще маленьким хлопчиком, він клявся сам собі, що коли-небудь стане «як вони» - ті люди, за якими він спостерігав не раз і не два: добре одягнені, на шикарних машинах, багаті та владні джентльмени, яким поступаються дорогою перехожі на вулицях, а господарі різних закладів особисто відкривають перед ними вхідні двері.


Зміст
Трейлери і геймплей (HD)
Скріншоти і Арти (HD)
Шпалери та аватари
Інтерв'ю з розробниками (HD)
OST до гри

Інструкція
1) Монтувати. Iso файл у Deamon Tools
2) Дивитися

Персонажі
Віто Скалетта (англ. Vito Scaletta) - головний герой гри виявився в мафії з особистих мотивів - з дитинства йому запам'яталися багатство і повагу, навколишні цих серйозних хлопців, і Віто Скалетте дуже хотілося того ж. Син іммігранта з Сицилії, Віто ріс у бідності на занепалих вулицях Емпайр Бей, він все життя відчайдушно прагнув уникнути долі батька і стати «кимось». Опинившись після невдалого пограбування на військовій службі на Другій Світовій війні в Європі, зараз він повернувся додому з твердим наміром досягти бажаного і вступ до мафію здається йому підходящим способом змінити на краще як своє життя, так і долі близьких людей. "Скалетта" - в перекладі з італійського "сходи", мабуть, символізує кар'єрний підйом.

Джо Барбаро (англ. Joe Barbaro). Джо ріс таким же як і Віто, у нього теж були злочинні схильності і деколи він вляпивался у складні ситуації, однак йому вдалося уникнути арештів, і у в'язницю чи армію він не потрапив. Бачачи як легко можна заробляти гроші нелегальним шляхом, Джо відразу розуміє як бути на крок попереду всіх. Для Віто, після повернення з війни, Джо - це перша людина з яким він починає спілкуватися і вплутуватися в павутину Мафії вони також починають разом. Джо вибухонебезпечний тип, шибайголова, він любить відпочити і повеселитися. Дружба між Віто і Джо є також одним з ключових елементів історії Mafia 2. "Барбаро" з італійської - "варварський", говорить про характер персонажа.

Генрі Томасіно (англ. Henry Tomasino). На відміну від Віто і Джо, Генрі вже присвячений (made man), що означає, що він прийнятий у «сім'ю», є повноправним гангстером, пов'язаних клятвою вірності, і йому гарантований захист злочинного клану. На даний момент невідомо, чому людина його рангу водиться з двома дрібної сошки (принаймні, спочатку), начебто Віто і Джо. Можливо, вони були давно знайомі і виросли разом, або Генрі доручили приглядати за цією шпаною його господарі з Коза Ностри, або він сам взяв на себе цю працю, подібно старшому братові. Як би там не було, положення Генрі в мафії служить натхненням і стимулом для Джо і Віто. І крім приятельських відносин Генрі спостерігає за їхнім вступом до кримінальне середовище та кар'єрним зростанням у злочинній ієрархії. Прізвище персонажа - ймовірна відсилання до фільму "Хрещений батько".

Едді Скарпіа (англ. Eddie Scarpa). Вперше ми побачили цього персонажа ще в першому трейлері на задньому сидінні авто, з лежачим в багажнику напів-разложівщімся трупом. За характером близький до Джо - любить вечірки і жінок.
Лука (англ. Luca). Йому належить ресторан де збираються відомі бандити щоб обговорити справи.

Гаррі (англ. Harry). Продавець зброї, є другом Віто і Джо. Він людина з одним оком.

  В закладки додало 0 людей.
1
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 2
Завантажують 1
Розмір файлу 1.59 ГБ
Завантажили 82 р.
Потужність потоку
Перегляди: 3092
Пошукові теги: Mafia, 2010, Матеріали.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Софт для ігор на PC.
Назва файлу Розмір
Mafia_II.iso 1.59 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1205 сек