11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Великий куш (переклад Гобліна) / Snatch (Гай Річі) [2000, Бойовик / Пригоди, DVDRip]
Доданий - 20 липня 2010р. о 13:35 |Категорія, Фільми → , .
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)


Переклад: Любительський (Гоблінa)
Субтитри: Відсутні
Формат: DVDRip, AVI, DivX, MP3
Країна: Великобританія - США
Режисер: Гай Річі
Жанр: Бойовик / Пригоди
Тривалість: 01:42:43
Рік випуску: 2000
У ролях: Бенісіо дель Торо, Денніс Фаріна, Винни Джоунс, Бред Пітт, Раді Сербеджія, Джейсон Стетем, Елан Форд, Майк Рейд, Роббі Гі, Ленні Джеймс, Івен Бремнер, Джейсон Флемінг, Гай Річі

Опис: На початку фільму ми дізнаємося від голосу за кадром, що Турок і Томмі-пістолет партнери і старі друзі, як брати. Потім йде лиха сцена пограбування контори з діамантами в Антверпені, а після цього перераховуються всі основні персонажі: Кузен Ейві, чорношкірий Сол, Міккі (Бред Пітт), Вінні, Френкі-чотири пальці (Дель Торо), Чарівний Джордж, Томмі, зубастий Тоні, російська Борис-Бритва (Сербеджія), Даг-голова і Цегла. Дія переноситься до Лондона. Турок доручає Томмі купити будинок на колесах для офісу і забирає всі пістолети, куплені у російської Бориса, "гострого як радянський серп і важкого, як молот". Ретельно описуються всі персонажі, і, треба сказати, що народ підібрався ще той. Турок дзвонить Борису і каже, що він послав до нього Френкі купити пістолет і додає, що у Френкі є діамант розміром (87 каратів) з кулак в кейсі з наручниками, і просить, щоб Борис не вбивав його відразу. Також він говорить, що Френкі азартний гравець, і американці не повинні знати, що це зробили росіяни. Діамант потрібно тільки викрасти, і для цього потрібні розумні люди, а не бовдури. Френкі повинен пробути в Лондоні тільки пару днів, так що Борису треба ворушити. Френкі тим часом телефонує Кузен Ейві, і той попереджає його до карткового столу і близько не підходити. Отже американці вже знають про діамант. У Лондоні справу радять доручити Дагу-голові, хто видає себе за єврея, хоча "від єврея в ньому не більше, ніж від мавпи". Френкі приходить до Бориса купити пістолет, а замість грошей просить опрацювати одного хлопця, щоб виграти в тоталізаторі на "боях без правил". Томмі і чемпіон з боксу приїжджає за фургоном до циган, де його зустрічає Міккі. Куплений фургон розвалюється через 50 секунд. Міккі і чемпіон Джордж б'ються за гроші, заплачені за фургон, і Міккі посилає чемпіона в нокаут. А чемпіону через тиждень виходити на ринг. Борис просить Сола організувати букмекерську контору, а Френкі вже продає каміння Дагу, щоб поставити гроші в "боях без правил". Для зав'язки сюжету я написав уже порядно - одних персонажів скільки! І в кожного свій інтерес. Що буде далі з любителями великих діамантів і пограти на тоталізаторі, Ви віддасте перевагу дізнатися самі.


УВАГА! Ненормативна лексика!!


Дод. інформація: Гай Рітчі вже знайомий глядачам за фільмом "Карти, гроші і два стволи". У цьому фільмі режисер залишається вірним принципу приділяти більше уваги підбору неймовірних персонажів, опису їх характерів і ідіотськими вчинків, іронії, гумору та багатошарового переплетенню сюжету. Від телевізора не відриватися, а то потім втрачаєш нитку розповіді. Гарне кіно, стріляти теж будуть.
Рейтинг на IMDB: 8.2/10 154,395 votes рейтинг на даний момент
Рейтинг на MPAA: Рейтинг R - Особам до 17 років обов'язкова присутність дорослого


Відео: 512x272 (1.88:1), 23.976 fps, DivX ;-) MPEG-4 Low-Motion ~ 734 kbps avg, 0.22 bit / pixel
Аудіо: 44.100 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~ 117.70 kbps avg  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 139
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 635.72 МБ
Завантажили 4 р.
Потужність потоку
Переглядів: 4610
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Трилери, З гоблінським перекладом .
Назва файлу Розмір
Snatch_(Goblin)_[tfile.ru].avi 635.72 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0952 сек