11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Вімблдон / Wimbledon (2004) DVDRip
Доданий - 21 липня 2010р. о 0:17 |Категорія, Фільми → .
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)


Жанр: комедія, драма, романтика, спортивний
Країна: USA
Режисер: Річард Лонкрейн (Richard Loncraine
У ролях: Кірстен Данст (Kirsten Dunst), Пол Беттані (Paul Bettany), Сем Нілл (Sam Neill), Роберт Ліндсей (Robert Lindsay), Бернард Хілл (Bernard Hill), Елінор Брон (Eleanor Bron)
Сюжет фільму: Як випливає з назви, Кірстен Данст і Пол Беттані грають професійних тенісистів: вона - висхідну зірку тенісу, він же - зовсім навпаки. У Ліззі Бредбері все попереду, у Пітера Кольта - навпроти, позаду. Колись він був одинадцятої ракеткою світу, тепер же скотився у другу сотню рейтингу і продовжує котитися все нижче. Але одного разу йому випадає джокер у вигляді місця серед учасників Вімблдонського турніру, і він дає сам собі урочисту клятву у що б то не стало вийти з кризи.

Батьки обох гравців - колоритні персонажі - представляють дві різні цивілізації. Батько Ліззі (Сем Нілл) - вимогливий американський деспот, керуючий кар'єрою дочки з самого її дитинства. Батьки Пітера (Бернард Хілл і Елінор Брон) - багаті ексцентричні англійці: мама порається в саду, батько після сварки з нею переїздить жити в будинок на дереві. Одним словом, головні герої на перший погляд - зовсім різні люди. І саме тому з самого початку зрозуміло, що вони зустрінуться і полюблять один одного. Історії їх відносин і присвячена ця стрічка.

Фільм дуже реалістичний. "Тенісні" сцени прекрасно поставлені і зняті, а зіграли головні ролі актори виглядають цілком досвідченими гравцями. Їх яскрава драматична гра відмінно передає особливу спортивне самотність тенісиста на корті, коли все залежить від однієї-єдиної людини в один-єдиний момент часу. Внутрішні монологи Пітера розкривають його як людину, що намагається подолати свої страхи - лише сильна воля його коханої не дозволяє йому здатися.

Можливо, "Уімблдон" - не шедевр кіномистецтва, проте чого у картини не відняти, так це теплоти і щирості. Причому романтична складова фільму не набиває оскому. Словом, це не цілком звичайне спортивне кіно.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 1.37 ГБ
Завантажили 91 р.
Потужність потоку
Перегляди: 2593
Пошукові теги: Вімблдон, Wimbledon, 2004, DVDRip.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Комедії.
Назва файлу Розмір
Wimbledon.cd1.(DVDRip.Rus).avi 699.44 МБ
Wimbledon.cd2.(DVDRip.Rus).avi 700.53 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1042 сек