11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Frontlines: Fuel of War (2008) PC
Доданий - 30 липня 2010р. о 8:47 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію


Рік випуску: 2008
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Розробник: Kaos Studios
Видавець: Бука
Платформа: PC
Тип видання: Rip
Мова інтерфейсу: російська
Мова озвучення: російська
Таблетка: не потрібний

Системні вимоги:
  1. Операційна система: pic
  2. Процесор: Pentium 4 або Athlon XP 1.8 Ггц
  3. Оперативна пам'ять: 512 Мб (1 Гб для Windows Vista / 7)
  4. Відеокарта: ATI Radeon x800 або nVidia GeForce 6600
  5. Звукова карта: сумісна з DirectX ® 9.0с
  6. Вільне місце на жорсткому диску: 9 Гб


Опис:
Що розгортається в недалекому майбутньому і заснована на реаліях сучасності, FFOW розкриває історію наступної Великої Світової війни. У той час як у світі назріває новий енергетичний криза і все більше і більше людей стають жертвами страхітливої дійсності, група наддержав організовує два військово-стратегічних альянсу, наділених небаченими потужністю і військово-економічним потенціалом. Вступайте в ряди військ Західної Коаліції (створеною США і Євросоюзом) або Червоного Альянсу (створеного Росією і Китаєм) і понюхайте порох на передовій майбутнього!


Особливості гри

• Зброя майбутнього вже сьогодні! Вас чекають більше 60-ти видів техніки і озброєння майбутнього, створеного на основі існуючих військових розробок. Це і дистанційно-керовані дрони, і збройові камери, і передові системи стеження і прицілювання ─ і всім цим безпосередньо зможе управляти гравець.
• Передові можливості обміну інформацією: використовуйте високотехнологічні системи збору та обміну інформаціях про цілі, задачі і загрози. Насолоджуйтесь неперевершеною по зручності і реалістичності багатокористувацької грою!
• Поєднуючи динамічний FPS і послідовну PRG: система кастомізації дозволить вам створювати ваших власних солдатів, змінюючи їх екіпіровку і клас. Протягом гри, клас персонажа поліпшуватиметься, дозволяючи отримувати доступ до нових видів озброєння і здібностям.
• Нова бойова система, заснована на боях безпосередньо на лінії фронту. Це не тільки створює неповторну атмосферу сутички, але і дозволяє вам відчути, що означає справжня перемога, у той час як ваша дивізія захоплює новий шматок фронту, в результаті отримуючи додаткові бонуси.
• Обери свій шлях до перемоги! Використовуйте безліч доступних засобів знищення супротивника і виробіть вашу унікальну стратегію перемоги.Скріншоти
  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 8
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 4.37 ГБ
Завантажили 2110 р.
Потужність потоку
Перегляди: 1584
Пошукові теги: Frontlines, Fuel, War, 2008.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
Frontlines - Fuel of War.iso 4.37 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.2498 сек