11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Стівен Кінг - Зібрання творів (2010) M4b
Доданий - 14 сер 2010р. о 19:28 |Категорія, Різне → .
↓ Інформація про публікацію


Стівен Кінг (зібрання творів)
Рік випуску: 2010
Автор: Стівен Кінг
Виконавець: Багато виконавців
Жанр: Фантастика, містика, жахи
Видавництво: багато видавництв
Тип: аудіокнига
Аудіо кодек: AAC
Бітрейт аудіо: 128

Опис: Стівен Кінг (Stephen King; 21 вересня 1947, Портленд, США) - американський письменник, працює в жанрах: жахи, трилер, фантастика, містика. Загальновизнаний «король жахів».
Також відомий під псевдонімами:
Річаpд Бахман (Richard Bachman). Під цим ім'ям Кінг написав «Лють», «Довгу прогулянку», «Дорожні роботи», «Людина, що біжить», «тих, що худнуть» і «Регулятори».
Джон Свіфен (John Swithen) - використовується тільки для оповідань.

Дод. інформація: Файли оброблені з оригіналу MP3 програмою MarkAble2, є розбивка по главах і є обкладинки. Збільшено бітрейд до 128 Кб / с

Список творів Стівена Кінга

1. Кінгс - 1408
Тривалість: 2:02:48

2. Кінгс - Аяна
Тривалість: 00:42:28


3. Кінгс - Бабуся
Тривалість: 1:22:10

4. Кінгс - Балада про гнучку пулі
Тривалість: 2:25:09


5. Кінгс - Людина, що біжить
Тривалість: 7:11:48

6. Кінгс - Бібліотечний поліцейський
Тривалість: 9:14:00

7. Кінгс - Блейз
Тривалість: 8:13:10

8. Кінгс - Повернемося Каїн
Тривалість: 00:21:48

9. Кінгс - що запалює поглядом
Тривалість: 1:52:15

10. Кінгс - газонокосильщик
Тривалість: 00:34:08

11. Кінгс - Діда
Тривалість: 00:32:48

12. Кінгс - Справа доктора Ватсона
Тривалість: 1:17:23

13. Кінгс - Діти кукурудзи
Тривалість: 1:15:48

14. Кінгс - Довгий шлях
Тривалість: 6:16:18


15. Кінгс - Довгий Джонт

Довгий джонт / The Jaunt
Тривалість: 1:12:52
Джонт-рейси дозволяють миттєво телепортувати вантажі та пасажирів на самі далекі відстані. Є тільки одна умова, щодо живих об'єктів, що не виконання якого обіцяє телепортіруемому довгий джонт. Занадто довгий, щоб продовжувати жити

16. Кінгс - Долорес Клейборн

Долорес Клейборн / Dolores Claiborne
Видавництво: Ніде не купиш
Озвучення: М. Іванова
Тривалість: 11:25:18
Опис: Це історія життя, яка страшніше будь-яких жахів, коли-небудь написаних Стівеном Кінгом. Вбивці не монстри і не нелюди, не страшні виродки. Вони живуть серед нас, здаються звичайними людьми, і ніщо в них до пори до часу не передвіщає майбутнього кошмару. Чому ж раптово вбивця переступає найважливіший моральний закон людського буття? "Психологія вбивства" - тема захоплюючого роману Стівена Кінга "Долорес Клейборн".
17. Кінгс - Дьюма Кі

Дьюма-Кі / Duma Key
Виконавець: raty
Видавництво: self creation
Тривалість: 10:40:41
Опис: Стівен Кінг в черговий раз довів, що свою нагороду за видатний внесок в американську літературу отримав більш ніж заслужено, що він не просто Король жахів, але володар набагато більш великих літературних земель, якому, здається, підвладний будь-який жанр, а крім того - тонкий психолог і справжній Майстер слова. Имхо, краща частина цієї книги - її перша половина, в якій Персе ще не зійшла зі свого корабля, тенісні м'ячики не розбрелися по хвилях, а заходи над затокою не придбали зловісні тони. Перша половина замішана на болі і люті, звичайно, сублімації відчуттів самого Кінга після пріснопам'ятної аварії, і від того надзвичайно яскравих і достовірних, намальованих з властивим йому філігранною майстерністю оповідача, причому не автора «літератури жахів», а по-справжньому розумного і талановитого майстра прози , яким він завжди був і, на щастя, залишається. Категорично не можу погодитися з думкою, що все це затуляє самого автора, роблячи книгу безликої; саме тут яскравою індивідуальністю Кінга, його оригінальним мисленням і стилем, просякнуте буквально кожне слово, написати так не міг більше ніхто. З іншого боку, Стівен Кінг - автор настільки багатогранний, що думка людей, що цінують різні грані його таланту, можуть бути діаметрально протилежними, і від цього нікуди не дітися.
Біль і гнів протагоніста усмиряють шурхотом черепашок під підлогою, мірним пошепки хвиль і яскравими фарбами заходу, у світлі яких його колишня життя повна суєти тьмяніє, відкриваючи дорогу справжньому покликанню. «Дьюма-Кі» навіть не починаєш читати, в неї одразу поринаєш; разом з героєм, подволаківая гудящій від болю ногу, здійснюєш ранкові прогулянки вздовж смуги прибою з пакетом, повним черепашок, кожен день - трохи далі в надії дійти одного разу вранці до того незнайомця в шезлонгу і випити з ним склянку зеленого чаю з льодом. Ні, безумовно, це краща частина. А потім у всій красі розквітає містичний замутив, і так, Кінг повторюється: були в нього і кан Тахи, і живуть власним життям картини, і багато іншого. Далеко не кращий сюжет для цього автора, і все-таки досить хороший, щоб скласти честь практично будь-якому з його «конкурентів». Як би там не було, на цілісне сприйняття книги це майже не вплинуло, тому що Кінг - як улюблене крісло, в яке сідаєш з упевненістю в тому, що вечір вдався. Його романи завжди пропонують щось набагато більше, ніж прийнято в жанрі, головне - мати бажання це побачити.

18. Кінгс - Сунична весна

Тривалість: 00:40:13
Сунична весна / Strawberry Spring [= Березневий Виползень; Весна в Нью-Шароні]
Під покровом туману незримо блукає вбивця. Імла весняного «молочного киселю» його спільниця і помічниця. Такі помилкові весни трапляються раз на десять років, змінюючись повернулася взимку з ясними зоряними ночами, що виганяють таємного вбивцю. Надовго. До наступного «молочного киселю».

19. Кінгс - Витяг трьох

Витяг трьох / The Drawing of the Three (1987)
Тривалість: 6:08:18
Виконавець: Роман Волков, Ірина Волкова, Олег Булдаков, Ольга Некрасова, Максим Некрасов
Юний Роланд - останній шляхетний лицар у світі, `зрушив з місця`. Йому будь-що-будь потрібно знайти Темну Вежу - осередок Сили, наріжний камінь світобудови. Коли - небудь він відшукає цю вежу, а поки йому чекає довгий і небезпечний шлях-шлях по світу, яким править чорна магія, по світу, з якого часом відкриваються двері в нашу реальність ...

20. Кінгс - Іноді вони повертаються

Іноді вони повертаються / Sometimes they come back [= Хто наступний?]
Виконавець: Олег Булдаков
Час звучання: 70 хв
Опис:
Розповідь, назва якого вже стало прозивним.
Страхи, кошмари, руйнуючи нас багато років тому, дійсно мають звичай повертатися. Знову прориваючись через роки, вони починають загрожувати не тільки особисто нам, а й нашим найближчим, дорогим людям.
Історія, стався з молодим американським викладачем літератури Джимом Норманом, носить якийсь загальний, позачасовий і універсальний характер. Матеріалізувавшись «примари минулого» знову відвідують нас, ламають все наше життя, знищуючи і втоптуючи в бруд все найкраще ...

21. Кінгс - Як писати книги

2000 Як писати книги / On Writing
Озвучення: Лариса ротних
Видавництво: Ніде не купиш
Тривалість: 8:14:15
Опис: Перед Вами книга, яка зробить Вас письменником. Автором її є Стівен Кінг, чий авторитет у літературі незаперечний. Для початку він повідає Вам свою біографію, розповість про поневіряння на шляху до світової слави і важких випробуваннях, які прийшли в його будинок разом з великими грошима і популярністю. А потім він введе Вас в світ літературного мистецтва, навчить створювати оповідання, повісті, романи та інші твори. Також він навчить Вас цінувати і розуміти літературу, розпізнавати, що ж криється за авторськими знаками пунктуації, прислівниками, приводами і допоможе набагато глибше проникати в канву розповіді.

22. Кінгс - Карниз

Карниз / The Ledge [= Парі; ... Це останній шанс]
Виконавець: Еммануїл Віторган
Тривалість: 00:56:33
Опис: Ви б змогли пройти по карнизу хмарочоса поверсі так на 43-му? Та не пару метрів, а навколо всієї будівлі, тримаючись голими руками за гладку плоску стіну, коли ступні так і норовлять зісковзнути з карниза шириною 12 сантиметрів.
Очевидно, немає.
А якщо Вам за це пропонують чужу дружину, яку Ви любите, та ще й грошей на додачу? Подумайте гарненько.

23. Кінгс - Цвинтар домашніх тварин

Кладовище домашніх тварин / Pet Sematary [= Котяче кладовищі, Цвинтар домашніх улюбленців].
Видавництво: digitalbook
Озвучення: Юрій Заборовський
Тривалість: 14:26:43
Опис: Луїс Крід і не припускав, чим обернеться для нього і його сім'ї переїзд в новий будинок. До цих пір він і не чув про Вендіго - зловісному дусі індіанських легенд. І вже тим більше не здогадувався, що поряд з цим будинком знаходиться кладовище домашніх тварин. Проте дуже скоро йому довелося пошкодувати про своє невіданні ...

24. Кінгс - Корпорація Кидайте курити

Корпорація «Кидайте курити» / Quitters, Inc. [= Сучі діти]
Тривалість: 00:56:33
Той, хто не вірить, що може кинути палити, глибоко помиляється, бо є хай жорстокий, але дуже ефективний метод.
Належить він однієї корпорації, що допомагає курцям позбутися від залежності. Ви підписуєте з нею договір і з цього моменту, за словами її менеджера, ви не будете курити. Нісенітниця, скажете ви?
Однак, спокусившись хоч на одну затяжку, хоч у самому потаємно земної кулі, Ви дізнаєтеся ціну своєму провині, бо покарання послідує невблаганно.
Хочете спробувати?

25. Кінгс - Найкоротший шлях для місіс Тодд

Коротка доріжка місіс Тодд / Mrs Todd's shortcut [= Найкоротший шлях для місіс Тодд; Короткий шлях місіс Тодд]
Тривалість: 1:24:48
Офелія Тодд, прекрасна добра жінка, багато що робить для міста, в якому жила, мала тільки одну пристрасть: на своєму старенькому автомобілі кольору шампанського вона любила знаходити найкоротший шлях. Між об'єктами, між часом, між життям ...

26. Кінгс - Куджіо

Куджо / Cujo [= Сказ, Кадж]
Видавництво: Ніде не купиш
Тривалість: 14:24:43
Опис: Тюхтій-сенбернар, переслідуючи кролика, забирається в нору. А в ній таїться зловісна створіння, моторошне кошмарне щось ... Маленький хлопчик бачить, як сама по собі відчиняються дверцята шафи, з темряви на нього дивляться дихають полум'ям очі ... Провінційне містечко охоплений жахом - його жителям загрожує смертельна небезпека ...

27. Кінгс - кусючі зуби

Ковалики / Chattery teeth [= «кусючі зуби», «клацають зуби»]
Видавництво: Ніде не купиш
Озвучення: Волков Роман і Наталя Захарченко
Тривалість: 1:33:00
Опис: Коли ти на грані відчаю, коли розумієш, що жити залишилося зовсім недовго, ти починаєш молитися. Але Боги безмовні, і тоді ти розумієш, що допомоги чекати нізвідки. Але, розірвавши людське розуміння НОРМАЛЬНО, допомогу приходить. І приходить вона з найнесподіванішого боку - від маленької іграшки ... .

28. Кінгс - Лангольєри

Лангольєри / The Langoliers
Назва: Лангольєри
Видавництво: Ніде не купиш
Озвучення: В'ячеслав Герасимов
Тривалість: 10:59:00
Опис: Одинадцять пасажирів авіалайнера опритомніли - і виявилося, що, крім них, у літаку немає нікого, навіть пілота, що вони - в епіцентрі жаху, в застиглому паралельному світі, де немає ні звуку, ні запаху, ні смаку, ні часу. Зате тут мешкають жахливі тварюки, вбивці всього живого - Лангольєри ...

29. Кінгс - Люди години десятої

Люди десяти годин ранку / The ten o'clock people [= «Люди години десятої», «Перекурщікі»]
Тривалість: 1:54:55
Пірсон спробував закричати, але від жаху втратив голос, і в нього вирвалося тільки здавлене схлипування, як у людини, стогне уві сні. Він глибоко зітхнув, щоб спробувати знову, але не встиг відкрити рот, як чиїсь пальці міцно стиснули його руку вище ліктя.

30. Кінгс - маренових троянда

1995 Роза Марена / Rose Madder [= «маренових Роза», «Крапля крові»]
Видавництво: digitalbook
Озвучення: Ігор Мурашко
Тривалість: 27:13:20
Опис: Чотирнадцять років Розі Деніельс була одружена з тираном-поліцейським. В один прекрасний день вона вирішила - вистачить. Але чоловік вважав інакше: як мисливець труїть видобуток, так він переслідував її, мало-помалу сходячи з розуму від ненависті. І тоді Розі, рятуючи своє життя, пішла в уявний світ, де стала зовсім іншою жінкою - Розою Марену. А погоня тривала ...

31. Кінгс - Мертва зона

Тривалість: 00:54:00
Зіткнення на льоду обернулося для Джона Сміта струсом мозку. З тих пір його стали переслідувати страшні бачення: палаючи гума і чорний лід. Але до того ж він придбав надприродні здібності, якими володіють лише екстрасенси.
І незабаром з'ясувалося, що тільки Джон Сміт може зупинити нерозбірливого в засобах політика, що рветься до влади ...

32. Кінгс - Мізері

Мізері / Misery [= Розпач]
Озвучення: В'ячеслав Герасимов
Тривалість: 13:57:08
Опис: Чи може порятунок від вірної загибелі обернутися таким кошмаром, що навіть смерть здасться милосердним даром долі? Може - бо саме так сталося з Полом Шелдоном, автором нескінченного серіалу книг про пригоди Мізері. Поранений письменник опинився в руках Енні Уїлкс - жінки, яка втратила розум на грунті його романів. Відокремлений будиночок одержимою бісами фурії перетворився на камеру тортур, а існування Пола - у пекло, повний болю і жаху ...

33. Кінгс - Мобільник

Мобільник / Cell
Виконавець: В'ячеслав Герасимов
Видавництво: Ніде не купиш
Мобільник ... Він є у кожного: у чоловіків і жінок, у старих і дітей. Але що, якщо одного разу чиясь зла воля перетворить мобильники в джерела смерті й жаху?! Якщо десятки тисяч ні в чому не винних людей відразу впадуть жертвою "нової чуми", що передається через стільникові телефони?! Немногіеу целевшіе вступають у битву з кошмаром. Але щоб перемогти Зло, з ним треба зустрітися віч-на-віч!
Дод. інформація: Час відтворення: 13 год. 55 хв. 00 сек.

34. Кінгс - Мясорубка

1978 «Мясорубка» / The Mangler [= «Давілка»; «Менглер»; Чортова машина; Каток]
Тривалість: 1:00:55
У пральні відбувається жахливе - в прасувальну машину потрапляє жінка. Офіцер поліції Хантон розслідує загадкові обставини цієї трагічної смерті. Але «м'ясорубка» - так назвали цю машину смерті - на цьому не заспокоюється. Усі факти наводять Хантона до версії, в яку він сам ледве готовий вірити: існує спосіб викликати демона, для чого потрібно декілька компонентів, один з яких - кров діви. Схоже, що в пральні всі необхідні компоненти були ..

35. Кінгс - Нічна зміна

Нічна зміна / Night Shift [= Graveyard Shift]
Озвучення: Роман Волков, Олег Булдаков
Видавництво: Vargtroms Home Studio
Тривалість: 1:00:31
Опис: Господар маленької прядильної фабрики направляє бригаду робітників очистити підвал від щурів в нічну зміну. Розгрібаючи мотлох сторічної давності, їм доводиться боротися з щурами неймовірного розміру. Незабаром вони знаходять в підлозі люк. Ніхто з бригади не знає, що там, поверхом нижче. Нарешті, троє з них вирішуються спуститися ...

36. Кінгс - Нічний прибій

Нічний прибій / Night Surf
Тривалість: 00:30:23
Компанія молодих людей брела по пляжу. Вони спалювали траплялися їм людей, але аж ніяк не з жорстокості, а мерщій із гуманності. Можливо, вони останні люди на Землі, але і їм залишилося небагато. А чому? Та просто грип, до якого людство не встигло вчасно знайти вакцину.

37. Кінгс - Звичайна людина

Тривалість: 00:03:48
Звичайні люди змушені переховуватися, і далеко не факт, що вони знайдуть спосіб здолати нечисть.
38. Кінгс - залишилася в живих

Той, хто хоче вижити / Survivor Type [= залишився в живих; Мистецтво виживання]
Тривалість: 00:52:48
Він потрапив на безлюдний острів, у нього є все, окрім їжі ... Він хоче вижити, але він - єдина їжа для самого себе ...

39. Кінгс - Втеча з Шоушенка

Рита Хейуорт і порятунок з Шоушенка / Rita Hayworth and the Shawshank Redemption [= «Домашня адреса: в'язниця»; Дорога з пекла; Ріта Хейворт в Шоушенской в'язниці]
Видавництво: "Ніде не купиш"
Тривалість: 4:30:04
Опис: Шоушенка - назва в'язниці. Енді, віце-президент солідного банку, засуджується до двох довічних ув'язнень за обвинуваченням у вбивстві дружини і її коханця. Він відбуває ув'язнення в тюрмі Шоушенка, де проходить всі кола пекла, проявляючи незвичайну мужність, завзятість і холоднокровність. Але, як і у будь-якої людини, у нього теж є своя таємниця, про яку знає Рита Хейуорт - дівчина на плакаті ...
Якщо тобі немає ще 30-ти, а ти отримуєш довічне, то приготування до гіршого: для тебе виходу з Шоушенка не буде.

40. Кінгс - Поле бою

Поле бою / Battleground [= Битва]
Тривалість: 0:22:51
Найманий вбивця, нещодавно виконав замовлення, повернувся до себе в готельний номер, де отримав дивну посилку, напхану іграшковими солдатиками ...

41. Кінгс - Останній рубіж

Протистояння / The Stand [= Армагеддон, Останній рубіж, Вихід, Кінець світу, Позиція, Зупинка]
Видавництво: digitalbook
Озвучення: Тамара Швець
Тривалість: 33:30:22
Опис: З секретної лабораторії міністерства оборони США в результаті трагічної випадковості вирвався на свободу найнебезпечніший вірус. Наслідки виявилися катастрофічними - країна майже обезлюднів. Небагато вцілілі розділилися на два табори: одні залишилися вірні ідеалам минулого, інші прилучилися до загадкового Чорного Людині, який прагнув до світового панування. Так почалося протистояння ...

42. Кінгс - Остання поперечина

Остання поперечина / The Last Rung on the Ladder [= Остання сходинка]
Видавництво: Радіопроект "ТЕМНІ АЛЕЇ"
Тривалість: 00:40:06
Анотація:
Під час блимання брат з сестрою були маленькими, то розважалися, стрибаючи в сіно у верхній балки під дахом сараю. І ось одного разу, коли вона забиралася наверх, остання сходова поперечина з хрускотом надломилася ...
Тоді він врятував її, врятував свою сестричку. Тому що не могло бути інакше, і вона це знала, і завжди вірила, що в момент небезпеки брат не залишить її в біді, що він «що-небудь та придумає».
Але ось вони виросли, і в кожного тепер своє життя, свої турботи і проблеми. І будуть у неї в житті ще злети і падіння. Але вона до цих пір вірить, що коли б не сталося їй падати з висоти, у неї є брат, який у що б то не стало встигне накидати під нею стіг сіна ...

43. Кінгс - потаємне вікно, потаємний сад

Тривалість: 6:44:26
Секретне вікно, секретний сад / Secret Window, Secret Garden [= потаємне вікно, потаємний сад] Письменника все щільніше обплутує липка павутина страху, бо поступово, крок за кроком, він звертається до безжалісного монстра, якого досі вважав всього лише вигаданим персонажем ..

44. Кінгс - Майже як бьюїк

Майже як Б'юїк / From a Buick 8
Назва: «Майже як бьюїк» Стівен Кінг
Видавництво: Укр ВОС
Озвучення: В'ячеслав Манілов
Тривалість: 16:39:25
Опис: Це тривало довгі роки - тому що майже всі з поліцейських, пов'язаних з історією "Бьюїк", загинули - і загинули кепсько. Тепер в поліцейську ділянку містечка приїжджає новий стажист - хлопчисько, готовий на все, щоб розгадати таємницю смерті свого батька - одного з убитих "загадкою" Бьюїк "... Допоможе йому останній з живих ...

45. Кінгс - Пустіть дітей

Дітки в клітці / Suffer the little children [= Не виношу маленьких дітей; Пустіть дітей]
Тривалість: 00:36:48
Колишня вчителькою в молодшій школі, міс Сідлі була настільки строга і авторитетна, що ніхто з дітей у її присутності не міг піти на пустощі. Все змінилося, коли дітьми стали опановувати злісні істоти ...

46. Кінгс - Весільний джаз

Весільний джаз / The wedding gig [= Весілля]
Видавництво: Ніде не купиш
Озвучення: Роман Волков
Тривалість: 00:45:00
Опис: Нереально уявити одруження за часів «сухого закону» без джазу. Одне погано - заміж виходить сестра місцевого гангстера Сколл, товста і негарна Мурин. А вороги не упустили можливість зіграти на його вражене самолюбство і знищили в спровокованій перестрілці. Тоді банду очолила Мурин Мурин і в маленький термін перетворила її на гангстерську імперію. Вбивцю брата вона вислала на той світ своїми руками

47. Кінгс - Секційний зал № 4

Секційний зал номер чотири / Autopsy room four
Видавництво: Vargtroms Home Studio
Озвучення: Волков Роман
Тривалість: 1:01:33
Опис: Бути мертвим - це дивно. Бути мертвим - це незвичайно. Але є різниця між бути мертвим і відчувати себе мертвим. Що відчуває людина. який розуміє, що зараз почнеться робота патологоанатома - і тоді життя його по справжньому закінчиться? Що відчуває людина, яка не в змозі виправити такий стан речей? Нехай він розповість сам. Давайте послухаємо.

48. Кінгс - Сіра погань

Тривалість: 00:37:48
Одного разу хлопчик Тіммі купив для свого батька банкового пива. Випивши його, батько перестав виходити з квартири, став уникати світло та й взагалі з ним стали творитися незвичайні речі.

49. Кінгс - Серця в Атлантиді

Серця в Атлантиді / Hearts in Atlantis
Видавництво: Ніде не купиш
Озвучення: В'ячеслав Герасимов
Тривалість: 21:25:13
Опис: Це - Стівен Кінг, якого ви ще не знали. Це - проза, не б'є на зовнішній ефект, часом - майже оповідному, часом - майже постмодерністська. Це - жорстокий психологізм і "міська сага", "гіперреалізм" і "магічний реалізм" - одночасно. Це - історія часу і простору, пропущена крізь призму сприйняття маленького американського містечка. Це - ми. Наше століття, наше життя. Без прикрас - і без лакування. Бо тільки в калейдоскопі дрібниць, по Кінгу, здатна скластися багатобарвна картина епохи.

50. Кінгс - Сяючий

Сяйво / Shining [= світиться, Сяючий, Ясновидець, Монстри, миготіння, Ясновидець, Савчин, Блукаючий диявол, Мандрівний диявол, Монстр]
Озвучення: Юрій Заборовський
Видавництво: Ніде не купиш
Тривалість: більше 20 годин
Опис: З розкішного готелю виїжджають на зиму всі ... крім привидів, і самі неймовірні кошмари стають дійсністю. Чорний, як північ, жах всю зиму панує в занесеному снігами, відрізаному від світу готелі. І горе тим, кому належить зустрітися лицем до лиця з повсталими з пекла душами, бо примари будуть вбивати знову і знову!

51. Кінгс - Смирення сестри Елуріі

Смиренні сестри Елуріі / The Little Sisters of Eluria
Видавництво: Digitalbook
Озвучення: Олег Булдаков
Тривалість: 3:34:41
Опис: Цикл "Темна Вежа" починається з того, як Роланд з Гілеада, останній стрілок зниклого світу, який "зрушився", переслідує людину в чорному, чаклуна в чорному вбранні. Переслідування Уолтера затягнулося надовго. Наприкінці першої книги циклу Роланду вдається наздогнати чаклуна. Пропонована історія трапилася з Роландом, коли він ще йшов по сліду Уолтера. Тому для розуміння подій, що відбуваються не обов'язково знати, що відбувалося в чотирьох вже опублікованих книгах циклу. Сподіваюся, ви з інтересом (і з задоволенням) прочитаєте цей маленький епізод з життя Роланда.

52. Кінгс - Сонячний пес

Видавництво: Ніде не купиш
Виконавець: В'ячеслав Герасимов
Дата виходу: 2010
Час звучання: 07 год. 00 хв. 34 сек.
Що відбувається з людьми, коли вони стикаються з невідомістю? Що відбувається з тими, хто намагається впоратися з речами, про які нічого не знає? Одного разу вам у руки попадається фотокамера, і ви починаєте робити знімки. Але що, якщо на фотографіях ви подивіться тих, кого не бачить ніхто? Що, якщо вони будуть лякати? І що, якщо з кожною фотографією вони будуть все ближче й ближче до ВАС? Кінець вже близький ...

53. Кінгс - Здібний учень

Тривалість: 2:51:48

56. Кінгс - Текст процесор

Тривалість: 1:00:48

57. Кінгс - Темна половина

Тривалість: 21:40:42

58. Кінгс - Той хто хоче вижити
Тривалість: 1:00:48

59. Кінгс - Туман

Тривалість: 4:06:35

60. Кінгс - Вбивця

61. Кінгс - тих, що худнуть

Тривалість: 12:07:46

62. Кінгс - Людина який любив квіти

Тривалість: 00:17:48

63. Кінгс - Чужими очима (Я двері)

Тривалість: 00:33:48


64. Кінгс - Я знаю що тобі потрібно

Тривалість: 1:15:00

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 4
Завантажують 3
Розмір файлу 32.59 ГБ
Завантажили 1 р.
Потужність потоку
Переглядів: 3067
Пошукові теги: Стівен, Кінг, Зібрання, творів, 2010, M4b.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Книги, Аудіо книги.
Назва файлу Розмір
Дьюма ки 2.m4b 1.10 ГБ
Худеющий.m4b 1.03 ГБ
Последний рубеж 3.m4b 1.01 ГБ
Дьюма ки 1.m4b 0.99 ГБ
Долорес Клейборн.m4b 999.56 МБ
Сердца в Атлантиде 2.m4b 987.61 МБ
Последний рубеж 1.m4b 955.58 МБ
Последний рубеж 2.m4b 910.60 МБ
Сияющий 2.m4b 888.81 МБ
Сердца в Атлантиде 1.m4b 877.38 МБ
Стрелок.m4b 862.48 МБ
Мареновая роза 3.m4b 857.27 МБ
Лангольеры.m4b 843.64 МБ
Мареновая роза 2.m4b 775.62 МБ
Сияющий 1.m4b 771.31 МБ
почти как бьюик 2.m4b 737.85 МБ
Библиотечный полицейский.m4b 735.55 МБ
Блейз.m4b 734.70 МБ
Мареновая роза 1.m4b 725.91 МБ
Как писать книги.m4b 725.85 МБ
Мобильник 2.m4b 717.59 МБ
почти как бьюик 1.m4b 715.21 МБ
Судьба Иерусалима 2.m4b 668.19 МБ
Темная половина 3.m4b 667.89 МБ
Кладбище домашних животных 2.m4b 659.78 МБ
Мизери 2.m4b 647.44 МБ
Куджио 2.m4b 640.23 МБ
Куджио 1.m4b 611.48 МБ
Темная половина 2.m4b 610.57 МБ
Солнечный пес.m4b 607.45 МБ
Мобильник 1.m4b 603.75 МБ
Кладбище домашних животных 1.m4b 601.97 МБ
Бегущий человек.m4b 601.75 МБ
Темная половина 1.m4b 597.45 МБ
Мизери 1.m4b 569.71 МБ
Судьба Иерусалима 1.m4b 556.33 МБ
Долгий путь.m4b 549.62 МБ
Извлечение троих.m4b 534.48 МБ
Потаенное окно, потаенный сад.m4b 516.95 МБ
Побег из Шоушенка.m4b 388.91 МБ
Туман.m4b 327.06 МБ
Смирение сестры Элурии.m4b 312.46 МБ
Способный ученик.m4b 253.56 МБ
Баллада о гибкой пуле.m4b 212.84 МБ
1408.m4b 177.87 МБ
Воспламеняющая взглядом.m4b 162.96 МБ
Люди десятого часа.m4b 159.44 МБ
Кусачие зубы.m4b 133.85 МБ
Кратчайший путь для Мисс Тодд.m4b 122.59 МБ
бабуля.m4b 119.17 МБ
Дети кукурузы.m4b 110.07 МБ
Долгий джонт.m4b 104.89 МБ
Иногда они возвращаются.m4b 101.80 МБ
Мясорубка.m4b 88.31 МБ
Тот кто хочет выжить.m4b 88.09 МБ
Секционный зал №4.m4b 87.41 МБ
Текст процессор.m4b 87.29 МБ
Ночная смена.m4b 86.01 МБ
Карниз.m4b 82.17 МБ
Корпорация Бросайте курить.m4b 82.09 МБ
Мертвая зона.m4b 77.66 МБ
Оставшийся в живых.m4b 76.36 МБ
Свадебный джаз.m4b 67.98 МБ
Аяна .m4b 61.50 МБ
Последняя перекладина.m4b 58.21 МБ
Серая дрянь.m4b 54.77 МБ
Газонокосильщик.m4b 53.72 МБ
Пустите детей.m4b 52.71 МБ
Чужими глазами (Я дверь).m4b 49.50 МБ
Деда.m4b 47.40 МБ
Ночной прибой.m4b 43.75 МБ
Земляничная весна.m4b 42.46 МБ
Поле боя.m4b 32.61 МБ
Человек, который любил цветы.m4b 25.21 МБ
Возвратившийся Каин.m4b 20.91 МБ
Убийца.m4b 7.79 МБ
Обыкновенный человек.m4b 4.53 МБ
Дело доктора Ватсона.m4b 2.06 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0542 сек