11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Gunman Chronicles (2000) PC / 3D / Action
Доданий - 21 сер 2010р. о 11:12 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію


Назва: Gunman Chronicles
Дата випуску: 20 листопада 2000
Жанр: 3D Action
Розробник: Rewolf Software
Видавець: Vivendi Universa
Платформа: Windows, PC
Системні вимоги:
Операційна система: Windows 95/98/NT/2000/XP/Vista/7
Процесор: Pentium II, 233 МГц
Пам'ять: 32 МБ
Вільне місце на ЖД: 400 МБ
Мова інтерфейсу: English, Російська
Пігулка: Не потрібний
Опис: Абстрактне майбутнє. Основною силою Землян в космосі є Стрілки (Gunmen) - одягнені у форму солдатів часів Громадянської Війни в Америці хлопці, що стежать за порядком і вирішальні глобальні проблеми добрим словом і пістолетом. Коли патруль Стрільців, посланий з'ясувати причину розриву радіозв'язку з дослідною станцією, зустрічає досі невідомий вид інопланетян, починається чорна сторінка в історії людства ...

З тієї бійні минуло п'ять років - Ксеноми (а саме так охрестили гадів люди) наступають, Стрілки здають позиції ... І посилено підозрюють, що це не проста експансія, а саме зловісний план з ліквідації самих Стрільців.

Нам належить натягнути чоботи одного з солдатів, які брали участь в першому бою з Ксеномамі, і повести своїх хлопців у рішучий контрнаступ по поверхнях чотирьох різних світів ...

Номінально гра до болю в печінках нагадує Халф-Лайф - що від мода, в принципі цілком очікувано. Від графіки до використання частини звуків і ефектів без будь-яких змін - вона на кожному кроці не дає нам забути, від кого сталася. Тим не менш, це не особливо відволікає від ігропроцесса.

Різниця забезпечується зброєю - так, всього лише кілька видів (ножик', пістолет, дробовик, автомат, гранатомет, та кілька хай-тек пристроїв), але кожен з них може використовуватися в декількох режимах стрільби - мінімум двох, максимум ШЕСТИ, у деяких навіть по кілька параметрів, що настроюються (так, наприклад, ми можемо встановлювати у дробовика ступінь розкиду дробу й кількість Шеллі, з'їдаються одним пострілом, регулюючи його від простої гвинтівки далекого бою до кошти зупинки стада ворогів одним кліком).

Графіка ... залишає бажати. Це все той же Халф-Лайф, причому не обтяжений будь-якими графічними нововведеннями. Тому все, що вам могло не подобатися в оригіналі, тут, швидше за все, залишилося без змін - майте це на увазі.

Тим не менше, гра досить цікава й привабливим, нехай і злочинно коротке - і дозволить вам із задоволенням провести пару ввечері, зносячи голови різної інопланетної шваль, динозаврам та іноді навіть людям.
  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують 1
Розмір файлу 455.56 МБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляди: 1534
Пошукові теги: Gunman, Chronicles, 2000, Action.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
GUNMAN.iso 455.56 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0983 сек