11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ USB Safely Remove 4.2.5.879
Доданий - 23 сер 2010р. о 0:22 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію


USB Safely Remove 4.2.5.879

Зміни щодо оригіналу:

- Не вимагає реєстрації (застосований кряк від Mixa, Revenge-Crew Team)
- Мова інтерфейсу тільки російський
- Ікони пристроїв - від Jekson07
- Ярлики тільки в Пуск \ USB Safely Remove, видалення через сис. аплет "Установка й видалення програм"
- "Тиха" установка з ключем / VERYSILENT
- Коректна зупинка і подальший запуск служби.


Опис програми:
USB Safely Remove - це зручна і надійна заміна Безпечного Витяги Пристроїв.
Вона полегшує життя і економить час тим, у кого є кілька hotplug (USB, SATA, Firewire) пристроїв, і тим, хто користується ними активно.
Що дає USB Safely Remove у порівнянні з вбудованою в Windows функцією?
- Можливість прибрати зайві пристрої з меню зупинки
- Правильні імена пристроїв + перейменування
- Гарячі клавіші для відключення пристроїв
- Зручне меню для відключення всього в один клік
- Автозапуск програм при підключенні / відключенні
- Форсована зупинка пристроїв

USB Safely Remove це надійна і зручна заміна 'Безпечного Витяги Пристроїв'. Гарантує збереження Ваших даних при зупинці пристрою і дозволяє зробити процес зупинки максимально зручним і настраіваемим.Меню зупинки тепер відображатиме тільки ті пристрої, які вам дійсно потрібні. Ім'я будь-якого пристрою можна легко змінити - зробити його простим або навпаки максимально детальним. У більшості випадків USB Safely Remove призначає зрозумілі імена автоматично. Для пристрою можна назначть красиву стандартну іконку або завантажити з диска свою. Наприклад, можна призначити для свого USB Flash Drive будь-яку фотографію.Кроме того, USB Safely Remove - це чудовий засіб автоматизації роботи з вашими пристроями. Вона дозволяє призначити запуск програм при підключенні або відключенні пристроїв, а також має потужний командний рядок у комплекте.Для тих, хто, в основному, працює з клавіатурою, USB Safely Remove надає можливість зупинки пристроїв або перегляду їх змісту за допомогою 'гарячої клавіші'. А головне, унікальна технологія дозволяє USB Safely Remove точно визначити, що заважає зупинити пристрій і легко усунути причину.


Що дає USB Safely Remove у порівнянні з вбудованою в Windows функцією?

Зупинка в один клік!
Це оригінальний і зручний спосіб безпечно витягти пристрій, дізнатися, які пристрої підключені, а також переглянути вміст їхніх дисків. Просто наведіть мишку на іконку програми в системному треї і Ви побачите багатофункціональне меню швидкої зупинки з переліком пристроїв. Один клік миші із пристрою й воно безпечне вилучено!

Позбався зайвих пристроїв!
Ви боїтеся випадково зупинити вбудований у Ваш ноутбук кард-рідер або брелок захисту? Дратує що знаходиться в списку пристроїв SATA вінчестер або ADSL модем? Тепер Ви можете прибрати будь-який пристрій з меню зупинки в один рух.

Одна гаряча клавіша для зупинки
Любите все робити клавіатурою? Тепер Ви можете зупиняти і переглядати пристрою за допомогою всього ОДНІЄЇ гарячої клавіші! Не потрібно пам'ятати комбінації клавіш на кожен пристрій. Працюючи в будь-якій програмі, натисніть сполучення клавіш (Win + S за замовчуванням), і Ви побачите меню зупинки. Вибрати клавішами Догори \ Вниз потрібне Вам пристрій і натисніть Enter для його зупинки, або Ctrl + B для перегляду вмісту дисків пристрою.

Правильні і зрозумілі імена пристроїв
Користуючись USB Safely Remove, Ви легко знайдете потрібний пристрій для зупинки за рахунок того, що програма визначає справжні імена пристроїв. Такі імена, які пристрою призначив виробник. Крім того, Ви можете придумати для пристрою власне ім'я, а також призначити картинку.

Пристрій не може бути зупинено прямо зараз. Чому? Стикалися з тим, що Windows не дозволяє витягти пристрій? Тепер ця проблема вирішена раз і назавжди. USB Safely Remove покаже програми, які заважають відключити пристрій, і дозволить відключити їх в одну дію.

Унікальна технологія: "Гарантована зупинка пристроїв"
Іноді Windows не дозволяє витягти пристрій, навіть якщо Ви закрили всі підозрілі програми. Це проблема ядра Windows, особливо часто проявляється на Windows XP. У більшості подібних випадків USB Safely Remove дозволяє абсолютно безпечно зупинити пристрій без втрати даних. А це означає, що тепер Ви можете бути абсолютно спокійні за збереження Ваших даних.

Повідомлення про підключення і видаленні пристроїв
Багато людей відчувають дискомфорт, коли не отримують реакції на свої дії. USB Safely Remove повністю позбавлений від цієї проблеми: програма видає повідомлення не тільки після вилучення пристрою, але і після його підключення. Таким чином, Ви завжди будете знати, що пристрій успішно розпізнати Windows і працює. Крім того, програма повідомляє про букву диска, яка була призначена пристрою.

Запуск програм після підключення та перед витяганням пристрої
Відмінною особливістю USB Safely Remove від інших подібних програм є здатність запускати будь-які додатки перед витяганням пристрою, а не тільки після його підключення. Ця функціональність дозволяє робити бекап даних перед відключенням переносного вінчестера, запускати Total Commander c вмістом диска підключеної флешки, автоматично розмонтувати зашифрований TrueCrypt диск перед витяганням USB носія і т.д.

Автоматизація роботи з пристроями
USB Safely Remove має в постачанні потужну і зручну командний рядок: usr.exe. Вона дозволяє автоматизувати роботу з будь-якими пристроями. Наприклад, Ви можете запускати автоматичне відключення пристроїв по таймеру або будь-якого іншого події.

Робота з будь-якими hotplug пристроями - USB, SATA, FireWire
Ще одна важлива відмінність програми від стандартної іконки Safely Remove Hardware - можливість бачити і відключати всі hotplug пристрою. Якщо USB Safely Remove не показує потрібне Вам пристрій, то включіть в настройках USB Safely Remove галочку "Display all storage devices".

Відображення імен томів замість імен пристроїв
Якщо у Вас є кілька однотипних пристроїв, типу флешок або переносних вінчестерів, то Вам буде набагато зручніше бачити імена томів замість імен пристроїв. Для цього досить увімкнути опцію "Show volume names instead of device names".

Що настроюється, відображення іконки в системному треї
Багато хто скаржиться на те, що стандартна іконка безпечного витягання пристроїв іноді зникає в самий незручний момент. USB Safely Remove повністю замінює рідну іконку Безпечного Витяги і натомість відображає свою. За замовчуванням, іконка USB Safely Remove завжди присутня в треї, що дає швидкий доступ до функціональності програми і робить роботу з USB більш зрозумілою і передбачуваною. Однак, Ви можете змінити цю поведінку і іконка буде зникати тоді, коли немає ні одного підключеного пристрою. Для цього в секції налаштувань "Look And Feel" увімкніть прапорець "Hide icon when there are no devices to be stopped".

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 3
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 9.88 МБ
Завантажили 1 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1569
Пошукові теги: USB, Safely, Remove, 879.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Windows.
Назва файлу Розмір
USB Safely Remove 4.2.5.879 Original/crack/USBSafelyRemove.exe 3.73 МБ
_____padding_file_0_if you see this file, please update to BitComet 0.85 or above____ 20.00 КБ
USB Safely Remove 4.2.5.879 Original/USB_Safely_Remove_Delete_Key.reg 0.09 КБ
_____padding_file_1_if you see this file, please update to BitComet 0.85 or above____ 31.91 КБ
USB Safely Remove 4.2.5.879 Original/usbsafelyremovesetup_4-2-5.exe 3.56 МБ
_____padding_file_2_if you see this file, please update to BitComet 0.85 or above____ 5.52 КБ
USB Safely Remove 4.2.5.879 Repack.exe 2.52 МБ
_____padding_file_3_if you see this file, please update to BitComet 0.85 or above____ 10.65 КБ
USB Safely Remove 4.2.5.879 Repack.txt 6.89 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0396 сек