11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Worms: Reloaded (Team17 Software) (ENG) [Repack]
Доданий - 28 сер 2010р. о 2:10 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію


Рік випуску: 2010
Жанр: Strategy (Turn-based) / Arcade / 3D
Розробник: Team17
Видавництво: Team17


Системні вимоги:
Операційна система: Windows XP / Vista / Windows 7
Процесор: 1.25 ГГц AMD Athlon або Intel подібний
Оперативна пам'ять: 1 Гб
Відеокарта: 128 Мб (GeForce4 або еквівалентна карта)
Вільне місце на жорсткому диску: 2 Гб

Тип видання: ріпак
Мова інтерфейсу: Англійський, Німецький, Французький, Іспанський, Італійський
Мова озвучення: Англійська
Пігулка: Не потрібний

Опис:

Десять років минуло з моменту виходу Worms Armageddon, але покроковий комічний хаос продовжується разом з Worms Reloaded, це повністю нове видання для PC через Steam. Worms Reloaded підтримує гру до 4-х суперників онлайн, автономний режим мультиплеєра на одному комп'ютері, голосовий канал, безліч божевільного нової зброї (повернуто деякий знакова зброю з Worms Armageddon), досягнення, дошки пошани, всі теми пейзажів з високою роздільною здатністю, цілий ряд блискучих карт фортів в новому режимі Forts, новий редактор ландшафтів, нові режими гри, головні убори, могилки і голоси (звуки).

На довершення до всього, є також одиночна гра з комп'ютером, смертельні матчі (deathmatches), гонки, форти і головоломки. Насолоджуйтесь новим High Definition повнокольоровим графічним движком, переглянута фізика та кар'єра з новим комп'ютерним AI інтелектом з 7 типами складності, починаючи від легкого до дуже важкого, комп'ютер став дуже розумним і у нього з'явилися такі риси як мстивість, зухвалість і "темні риси характеру"! Гра також має різними варіантами та включає в себе тисячі можливостей налаштування для вашої команди хробаків, тонни ігрових параметрів і призначені для користувача рівні, тому ви можете грати в гру, як ви хочете!

Особливості гри:

Режим кампанії - 35 однокористувацьких місій в грі, а також ще 30 місій в кампанії Warzone, яка налаштована для просунутих гравців.
Режим Підрахунку убитих (Bodycount режим) - ви будете виживати тільки з одним хробаком, проти нескінченних набігів ворожих черв'яків, які стають все більш жорстокими!
Режим навчання - всеосяжна тактика для учня, яка включає 3 навчальних посібники та 3 різних полігону.
13 HD графічних тем, для мільйонів випадкових рівнів - ніколи не грайте на одній і тій же карті два рази!
Worms ніколи не виглядав так добре, як з усіма новими HD пейзажами - всі пейзажі розроблені на основі старих і улюблених Worms.
Широкоекранний підтримка, додаткові ефекти розмитості для фонів, 16 спеціально розроблених для фортів фантастичних режиму Fort.
47 видів зброї та інструментів, включаючи класичні зброї Worms, Worms 2, Worms Armageddon, Worms World Party і Worms Open Warfare останні серії, а також 14 нових видів зброї!
Нові види зброї включають: супер протівобункеровая бомба, тхори, отруйний удар, грозова хмара, охоронний кулемет, електромагніт, Buffalo of Lies, плюс новий вид вогню і дивовижні великодні яйця! (Не можу сказати що таке Великодні яйця, літературний переклад так і не зміг придумати).
Класичні зброї повертаються в особі: армагеддон, осел, напалмові удар і, звичайно, Алілуя!

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 1
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 235.15 МБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1635
Пошукові теги: Worms, Reloaded, Team17, Software, ENG, Repack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Стратегії.
Назва файлу Розмір
WORMS.Reloaded.iso 235.15 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1311 сек