11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Різдвяна історія / A Christmas Carol (2009) BDRip Ukr, Eng | Ліцензія
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)

Жанр: анімація, драма, сімейний, фентезі
Країна: США
Бюджет: $200 000 000
Світова прем’єра: 3 листопада 2009 року
Прем’єра в Україні: 31 грудня 2009 року

Кіностудія / кінокомпанія: Walt Disney Pictures
Режисер: Роберт Земекіс / Robert Zemeckis
Актори: Джим Керрі, Ґері Олдмен, Робін Райт Пенн, Колін Ферт, Кері Елвіс, Боб Госкінс, Моллі Квінн
Сценаристи: Чарльз Діккенс, Роберт Земекіс
Оператор: Роберт Преслі
Композитор: Алан Сільвестрі

Сюжет: Це вікторіанська повчальна історія про старого скупердяя Ебенезер Скруджа, який протягом однієї ночі переживає випробування глибокого очищення. Містер Скрудж - фінансист / грошовий міняла, який присвятив усе своє життя накопиченню багатства. Він зневажає все, окрім грошей, включаючи дружбу, любов і різдвяні свята.

Детальніше про сюжет
Традиційною різдвяною історією, яку в англомовному світі переказують щороку під Різдво, став твір Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі, або різдвяне оповідання з привидами» (англ. «A Christmas Carol»): cюжет його у світовому кінематографі використовувався неодноразово, - а в Україні уперше з'явився на екранах під назвою «Різдвяна історія» одночасно в чотирьох жанрах: анімація, драма, сімейний, фентезі.

Головний герой — лихвар Ебенезер Скрудж, для якого єдину цінність у житті становлять гроші: не дозволяючи собі скніти, він важко і сумлінно працює кожного дня.

Настає Різдво. У Ебенезера просять коляди-пожертви для бідних та Скрудж відмовляється допомагати ближнім — говорить, що для убогих існують спеціальні установи на кшталт тюрем, а якщо хтось і помре з голоду й холоду, то це тільки на краще, бо зайвим ротом стане менше.

Ебенезер суворо ставиться до свого помічника Боба Кретчіта: невдоволений тим, що змушений відпускати його додому на Різдво. Скрудж черствий до тих, хто його оточує, не помічає, що Кретчіт отримує малу платню за свою працю, якої не вистачає для того, щоб прогодувати його родину, вилікувати Крихітку Тіма, який кульгає. Також Скрудж не розуміє свого племінника Фреда, що, замість важкої праці, одружився за покликом серця.

Ебенезер відмовляється святкувати Різдво, каже, що, якби його воля, всіх, хто зичить іншому щасливого Різдва, вбивали б.

Повертаючись додому, йому являється привид товариша Джейкоба Марлі, співробітника, який помер 7 років тому, — і котрий за ці 7 років досі не може знайти собі спокою. Він шкодує, що за життя збирав собі гроші, а не допомагав бідним, злиденним. Привид хоче допомогти Скруджеві, тому каже, що того відвідають три духи Різдва, які з черги відкриють йому очі на його минуле, сучасне і майбутнє.

Перший — Дух Минулого Різдва — переносить Скруджа в його дитинство, коли той був добрим хлопцем, дбав про свою сестру. Далі — його юнацтво, перше кохання. Та з часом Ебенезер змінився, подорослішавши, він відмовляється від коханої дівчини Белл: для нього головне — гроші, а не почуття.

Другий — Дух Теперішнього Різдва — в оригіналі показує, як відмічають свято у люди, котрі оточують Ебенезера. Тут Скрудж дізнається, як живе його клерк Кретчіт, який навіть не може собі дозволити купити на Різдво індичку.

Племінник Скруджа Фред (син його коханої сестри, що померла), називає дядька віслюком, тому що той відмовився святкувати Різдво із ним.

І нарешті, третій — Дух Майбутнього Різдва — показує смерть самого Ебенезера. Скрудж розуміє, що, померши, ніхто не згадає його добрим словом, адже за життя він був поганою людиною. Крихітка Тім також помер — це стало справжньою трагедією для всієї родини. Про доброго хлопчика його рідні будуть згадувати все життя, а в мертвого Скруджа тільки відбере одяг його служниця.

Ебенезер добре зрозумів те, що до нього хотіли донести три духи — і благає, щоб дати йому другий шанс для виправлення становища. І цей шанс дається йому: відтоді Ебенезер Скрудж займається тільки гарними справами: він з місця купив найбільшу індичку клеркові й підвищив йому платню, вилікував Крихітку Тіма, помирився з племінником.


Тривалість: 01:35:48
Якість відео: BDRip (Ріп з 1080p / Blu-ray DISC)
Відео: кодек: XviD, розмір кадру: 720х304, бітрейт: 1889 кб/с
Аудіо #1: мова: українська, переклад: дубльований (дубляж), аудіокодек: AC3 5.1, бітрейт аудіо: 448 кб/с
Аудіо #2: мова: англійська, переклад: (оригінал), аудіокодек: AC3 5.1, бітрейт аудіо: 448 кб/с

Переклад і озвучення виконано: LeDoyen Studio

Скріни:

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 28
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 1.87 ГБ
Завантажили 1630 р.
Потужність потоку
Переглядів: 14085
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Драма, мелодрама, романтика, Сімейне кіно.
Назва файлу Розмір
A Christmas Carol (2009) BDRip UKR, ENG [TNU-Movie & 4opHa9 PaketHica].avi 1.87 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1219 сек