11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Ирония судьбы или С легким паром (1975) DVDRip
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)
Формат: DVDRip, AVI, DivX, MP3

Режисер: Ельдар Рязанов
Жанр: Комедія

Тривалість: 2:35:00

Рік випуску: 1975

У ролях: Андрій Мягков, Барбара Брильська, Юрій Яковлєв, Любов Добржанська, Ольга Науменко, Лія Ахеджакова, Валентина Тализіна, Олександр Ширвіндт, Георгій Бурков, Олександр Белявський / Alexander Beliavskiy /, Любов Соколова / Lyubov Sokolova /, Готліб Ронінсон

Опис: "Абсолютно нетипова історія, яка могла відбутися тільки й виключно в новорічну ніч" - так назвали автори цю саму улюблену в народі комедію Ельдара Рязанова, зняту, мабуть, на зльоті таланту цього видатного кінематографіста. Як "новорічна", стрічка, на мій погляд, не має собі рівних і перевершила навіть його ж "Карнавальну ніч". Скільки разів дивилися ми її під Новий Рік, але кожен раз, як бачимо назву у програмі, все одно слухняно відзначаємо олівцем, щоб не пропустити.

Пішли друзі в лазню попаритися, за традицією змити з себе все погане, щоб зустріти Новий Рік чистими, а "напарилися" до такого ступеня (пивом і горілкою), що відправили до Ленінграда не того. Так Мягков замість Ширвіндта "потрапив" у чужу, але точно таку ж квартиру, на точно такий же вулиці, з точно такою ж меблями, де познайомився з чудовою жінкою (Брильська) і полюбив її. А вона полюбила його, кинувши перспективного нареченого (Юрій Яковлєв). Це справжній шедевр кіно, в якому вдало склалося в абсолютній гармонії абсолютно все: і підбір акторів, і їх натхненна гра, і режисура, і сценарій, і діалоги, і пісні на вірші Марини Цвєтаєвої, Бориса Пастернака, Белли Ахмадуліної, Володимира Кіршона, Євгена Євтушенко, Михайла Львівського, Олександра Аронова. Пісні - взагалі окрема тема. Це настільки близька, рідна, незабутній, теплий, як дитинство, як двір, в якому ти виріс, фільм, що для нього не вистачить ні знаків оклику, ні слів. Як дивовижно чудові Бурков, Белявський і Ширвіндт в лазні з пивом і горілкою! Який міццю блищить акторська майстерність Юрія Яковлєва! Коротше, Рязанову вдалося зняти в одній картині все краще, що у нас було. За це честь йому і хвала. І взагалі, "доктор не має права не пити за здоров'я!" (Іванов М.)

Відео: 640x480 (1.33:1), 25 fps, DivX Codec 5.03 ~ 1619 kbps avg, 0.21 bit / pixel
Аудіо: 44.100 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~ 192.00 kbps avg

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 16
Завантажують 1
Розмір файлу 1.35 ГБ
Завантажили 1 р.
Потужність потоку
Переглядів: 5065
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Радянське кіно , Драма, мелодрама, романтика.
Назва файлу Розмір
Ирония судьбы.avi 1.35 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.4884 сек