11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Medal of Honor - Антологія (2002 - 2010) PC | RePack
Доданий - 29 гру 2010р. о 0:46 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Приховані матеріали
Дата виходу гри: 2002 - 2003 р.
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Розробник гри: 2015 і EA Los Angeles TKO Software
Видавець гри: Electronic Arts
Тип видання: Репак
Мова: Російська, Англійська
Таблетка: Ушита


• ОС: Win XP / Vista / 7
• Процесор: 800 МГц
• ОЗУ: 512 Мб
• Відеокарта: 16 MБ
• Звукова карта: сумісна з DirectX 9.0c
• HDD: 5 Гб


Medal Of Honor Allied Assault

Напівзруйновані будівлі, кулі, що поливають все навколо подібно річному зливі, поранені солдати, благаючі про допомогу, виття бомбардувальників, розриви гранат, гуркіт гармат і скрекіт кулеметних черг,-в цій неймовірно атмосферної грі ви поринете в гранично реалістичний світ Другої Світової війни. Названа десятками ігрових видань «Кращим бойовиком 2002 року», Allied Assault надає вам можливість побачити Другу Світову очима лейтінанта Союзних військ, волею долі що взяв участь у найважливіших битв цієї війни.

Особливості гри:

* Серіал Medal of Honor був створений ще в 1999 році, і став неймовірно популярним на PlayStation і PlayStation 2, проте Allied Assault - перша гра з серії Medal of Honor, яка створювалася спеціально для персональних комп'ютерів, з використанням удосконаленої графічної технології Quake III
* Двадцять пов'язаних загальною сюжетною лінією завдань - масштабні баталії, розвідка, підривні роботи, шпигунство
* Понад двадцять видів зброї, які повністю відповідають історичним реаліям - автомат Томпсона, гранати Mark II, стаціонарні кулемети і вогнемети
* Погодні ефекти і зміна часу доби, вітер, ворухливий листя на деревах - у всьому досягнутий найвищий рівень реалістичності
* В процесі створення гри брав активну участь військовий консультант капітан Дейл Дай, який також працював в цій якості над фільмами «Спасіння рядового Райана» і «Взвод»
* Академія Інтерактивних Наук і Мистецтв (AIAS) удостоїла Medal of Honor: Allied Assault за підсумками 2002 року призів відразу в трьох номінаціях: «Кращий FPS (бойовик з виглядом від першої особи) року», «За видатні досягнення в галузі музичного супроводу», «За видатні досягнення в області звукового дизайну»

Medal Of Honor Allied Assault Spearhead

Це офіційне доповнення до однієї з найбільш популярних ігор, присвячених подіям Другої Світової війни, - грі Medal of Honor: Allied Assault, як вважають критики, за якістю дизайну, різноманітності завдань і емоційному напруженню значно перевершує навіть тріумфальний оригінал. У грі з максимальною історичною точністю відображені події фінальних епізодів війни, а завершується вона грандіозною битвою за Берлін.
Події гри часто перетинаються із сюжетною лінією Medal of Honor: Allied Assault. Наприклад, в день, коли відбулася знаменита висадка союзних військ на пляжі Нормандії, ви зможете взяти участь у цій операції, але на зовсім іншій місцевості, десантуватися у тилу ворога.
Закадровий текст у грі читає знаменитий кіноактор Гаррі Олдман, напевно відомий вам по кінофільмах «П'ятий елемент», «Леон» та іншим.
У процесі створення гри брав активну участь військовий консультант капітан Дейл Дай, який також працював в цій якості над фільмами «Спасіння рядового Райана» і «Взвод»

Особливості гри:

* 9 нових місій, дія яких розгортається у Франції, Бельгії та Німеччини.
* Ну а в фіналі ви зможете проїхати по вулицях зруйнованого Берліна на радянському танку Т-34
* 12 нових карт для багатокористувацького режиму, орієнтованих спеціально на командну гру
* 20 нових видів зброї, включаючи радянський ППШ-49 і англійська Sten Mk2.
* Зброя зроблено з традиційним для цієї серії увагою до деталей і скрупульозною точністю у відтворенні його бойових характеристик.

Medal Of Honor Allied Assault Breakthrough

Слідом за Battlefield 1942, що показала союзним військам "дорогу на Рим" в однойменному add-on'е, інша популярна гра в жанрі FPS на тему Другої світової, Medal of Honor, також обзаводиться доповненням, присвяченим італійської кампанії. Втім, насправді рамки Breakthrough ширше: кампанія з 11 місій починається зовсім не в Італії, а в Північній Африці, де в битві за Кассерінскій прохід відбулося бойове хрещення прибули з Америки частин. Втім, вам, як сержанта Джона Бейкера (John Baker), належить брати участь не тільки у відкритих боях, а й у розвідувально-диверсійних операціях за лінією фронту (схоже, останнім навіть буде віддано перевагу). Слідом за Африкою вас чекає висадка на Сицилії, а потім і місії на самому Апеннінському півострові, де вам належить прийняти участь в інших відомих операціях, включаючи битви за Анцио і Монте-Кассіно.

Особливості гри:

* Зате досхочу повзаімодействовать з союзниками можна буде в багатокористувацької частини гри, де вас чекають дев'ять нових арен (включаючи монастир на Монте-Кассіно, узбережжя Анцио і бомбардований вулиці сицилійської Мессіни) і новий режим - Liberation. У цьому режимі вбиті члени вашої команди насправді виявляються не убитими, а полоненими, і вам необхідно їх звільняти, в той час як аналогічно себе буде вести і команда супротивників. Перемагає та зі сторін, якій вдасться повністю полонити іншу. Також в багатокористувацької грі ви зможете керувати машинами (в основному бронетехнікою і джипами) і наводити на супротивника артилерійські та авіаудари.
Приховані матеріали
Дата виходу гри: 4 листопада 2004
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Розробник гри: EA Los Angeles і TKO Software
Видавець гри: Electronic Arts
Тип видання: Репак
Мова: Російська, Англійська
Таблетка: Ушита


• ОС: Win XP / Vista / 7
• Процесор: Intel Pentium 1,5 Ггц
• ОЗУ: 512 Мб
• Відеокарта: 64 Мб
• Звукова карта: сумісна з DirectX 9.0c
• HDD: 7 Гб


Medal of Honor Pacific Assault Гра переносить нас на Тихоокеанський театр військових дій (1941-1943) У ролі морського піхотинця Тома Коліна ви починаєте свій бойовий шлях від Перл Харбора і візьміть участь у ряді битв наприклад, війна в водах Гвадалканал і бою за острів Тарава. Усього в грі 25 рівнів, величезний вибір озброєнь (вогнемет М1, авіаційний кулемет Type100, класична японська гвинтівка "Арікса") всього 21 вид, а також новий мережевий режим, в якому Ви можете вступити в будь-яку з брали участь у війні армій.Прекрасная графіка і звук, покращена фізика і оновлений AI-все це робить гру кращим подарунком для любителів тактичних 3D шутуров.
Приховані матеріали
Дата виходу гри: 4 вересня 2007
Дата виходу гри в Росії: у вересні 2007 р.
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Розробник гри: EA Los Angeles
Видавець гри: Electronic Arts
Тип видання: Репак
Мова: Російська, Англійська
Таблетка: Ушита


• ОС: Win XP / Vista / 7
• Процесор: 2,8 / 3,0 ГГц
• ОЗУ: 1 Гб
• Відеокарта: ATI Radeon X1300 або Nvidia GeForce 6600GT
• Звукова карта: сумісна з DirectX 9.0c
• HDD: 7 Гб


За часів Другої світової фашистські загарбники як вогню боялися вітчизняних ракетниць «Катюша» і американського парашутного десанту. Сміливі хлопці стрибали прямо на голову нічого не підозрює ворога. Під градом куль і артилерійських снарядів вони висаджувалися на найнебезпечніші ділянки фронту і завжди виконували поставлене завдання. У новому епізоді легендарної серії - Medal of Honor: Airborne - вам належить вжитися в образ Бойда Треверса, бійця вісімдесят другій десантній дивізії, і поглянути на війну з висоти пташиного польоту.
Нові битви киплять на території захопленої Європи. Ви пройдете від Сицилії до Німеччини, починаючи кожен бій з захоплюючого стрибка з-під хмар. Місце, куди приземлиться герой, можна вибирати, визначаючи тим самим хід усього бою. Нова графіка, тактичні прийоми і величезна кількість захоплюючих операцій - все це чекає вас в Medal of Honor: Airborne, грі про героїв!

Додаткова інформація

* Гра за вашими правилами! Кожне завдання можна виконати різними способами! Будьте розумніше і вдалішими ворога, адже від успіху залежить не тільки ваше життя, але і вся операція!
* Вважайте до трьох і смикайте кільце! Кожна місія починається з десантування. Під час польоту ви можете не тільки дивитися по сторонах, але і управляти парашутом!
* Краща зброя війни! У ваших руках сама руйнівна вогнепальна зброя часів Другої світової. Всі пістолети, автомати і гвинтівки володіють справжніми бойовими характеристиками!
* Стрілянина в десятку! Поступово навики володіння зброєю поліпшуються. Тренуйтеся, і з часом перетворитеся на справжнього снайпера!
* Солдат грають настощяіе актори! Графіка нового покоління дозволила добитися максимальної реалістичності. Солдати схожі на живих людей, а навколишній світ - на кадри документального фільму. Повірити в те, що відбувається дуже легко!
Приховані матеріали
Дата выхода игры: 15 октября 2010 г.
Дата выхода игры в России: 14 октября 2010 г.
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Разработчик игры: Danger Close Games и EA Digital Illusions Creative Entertainment
Издатель игры: Electronic Arts
Издатель в России: Electronic Arts
Тип издания: Репак
Язык: Русский, Анлийский
Таблэтка: Вшита


• ОС: Win XP / Vista / 7
• Процессор: Intel Core 2 Duo 1,4 ГГц/Athlon 64 X2 1,8 ГГц
• ОЗУ: 1 Гб
• Видеокарта: уровня GeForce 6600/Radeon X850 с памятью 128 Мб
• Звуковая карта: совместимая с DirectX 9.0c
• HDD: 10 Гб


Этим бойцам нет равных. Они — профессионалы — лучшие из лучших. Сколько их — точно неизвестно, но вряд ли больше нескольких сотен. Они подчиняются непосредственно командованию вооруженных сил США. Их направляют только в самые горячие точки и поручают задания, успешно выполнить которые не под силу никому другому. Они — элитные солдаты Tier 1 Operators. Представленная в Medal of Honor одиночная кампания разработана в тесном сотрудничестве с ветеранами и действующими членами подразделения Tier 1. В ее основу положены реальные события, о которых рассказали их участники. Именно благодаря этим людям авторы Medal of Honor смогли точно воссоздать атмосферу современной войны. В роли элитного бойца Tier 1 в составе одного из подразделений армии США игроку предстоит сражаться с силами «Талибана» и «Аль-Каиды» на суровой афганской земле. Многопользовательский режим Medal of Honor разработан всемирно известной студией DICE, создавшей знаменитую серию Battlefield. В этих жестоких сражениях каждому игроку придется бороться за выживание, рассчитывая лишь на собственные силы.

Дополнительная информация

• Элитный отряд. В ходе захватывающей одиночной кампании игрокам предстоит сражаться в составе различных регулярных армейских соединений и отрядов спецназа. Бойцы примут участие в основанных на реальных событиях опаснейших операциях по борьбе с афганскими моджахедами.
• Современная война. Новейшее вооружение, снаряжение и техника — лучшие бойцы вооружены по высшему классу. Система усовершенствования оружия и экипировки предоставляет на выбор сотни комбинаций.
• Каждый сам за себя. В многопользовательских сражениях могут принимать участие до 24 игроков, а разнообразные карты реконструируют реально существующие ландшафты.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 12
Завантажують 2
Розмір файлу 10.66 ГБ
Завантажили 93 р.
Потужність потоку
Переглядів: 3790
Пошукові теги: Medal, Honor, Антологія, 2002, 2010, RePack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
MoH2010[RePack].iso 3.15 ГБ
MoHA[RePack].iso 2.91 ГБ
MoHPA[RePack].iso 2.51 ГБ
MoHAA[RePack].iso 2.10 ГБ
Сайт посвященный репакам.url 0.04 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.3821 сек