11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Command & Conquer 3: Kane's Wrath (2008) PC | Repack
Доданий - 29 гру 2010р. о 0:58 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Назва: Command & Conquer 3: Kane's Wrath (2008) PC | Repack by -= Hooli G @ n =-
Рік випуску: 24 березня 2008
Жанр: Strategy
Розробник: EA Los Angeles
Видавець гри: EA Games
Тип видання: RePack
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російський

Пігулка: Не потрібний

Системні вимоги:
> Операційна система: Windows XP / Vista / Windows 7;
> Процесор: 2.0 Ггц або вище, або аналогічний AMD / для Windows Vista 2.2 Ггц;
> Оперативна пам'ять: 512 МБ ОЗП або більше / для Windows Vista від 1 ГБ ОЗУ;
> Відеокарта: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6100 або ATI Radeon 9500;
> Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с;
> Вільне місце на жорсткому диску: 6 Гб;Command & Conquer 3: Kane's Wrath - аддон до комп'ютерної гри Command & Conquer 3: Tiberium Wars в жанрі стратегія в реальному часі, розроблений і виданий компанією Electronic Arts. Він був випущений 24 березня 2008 року під Windows. Версія для Xbox 360 вийшла 10 червня 2008 року.
Головним героєм доповнення Command & Conquer 3: Kane's Wrath стане харизматичний лідер братерства NOD, разом з яким ми станемо учасниками подій, що розгорнулися після закінчення другої війни з GDI. У кожної з протиборчих сторін з'являться нові юніти, будівлі і можливості, а також герої, представлені на відео. Крім того, в Kane's Wrath нас чекає новий режим - Global Domination
Приховані матеріали
Глобальний режим

Один з режимів аддона дозволяє гравцям пересувати армії по карті світу в стилі настільної гри «Risk». Зустріч ворожих армій дозволяється або в реальному часі, або за допомогою тактичного ШІ. Війська залишилися в кінці битви залишаються з армією поки не загинуть. Перемога в глобальному режимі - знищити всі бази противника. Альтернативна перемога у кожних сторін різні: Скріни - побудувати 9 вишок-меж на базах 3-го рівня, GDI - захопити 33% територій, Нод - досягти максимального рівня бунтів в 24-х містах.

Кампанія

На відміну від інших стратегій серії, «Kane's Wrath» має лише одну кампанію, з боку Братства. Цікаво те, що ця кампанія складається з трьох різних часових періодів, що описують історію Кейна. Перший акт відбувається між «Tiberian Sun: Firestorm» і «Command & Conquer 3»; другий акт - під час подій «Command & Conquer 3»; а третій акт починає історію того що буде після подій третьої гри, залишаючи гравця з питанням «що далі? »

Під-фракції

Кожна з трьох фракцій серії (GDI, Братство Нод і скріни) отримують по дві додаткові «під-фракції» у аддона. Кожна з цих під-фракцій має унікальні війська, поліпшення і здібності, і створені для більш специфічних стилів гравців. Ці під-фракції збільшують загальну кількість виконуваних сторін в «Command & Conquer 3" до дев'яти.

Global Defense Initiative
Нові війська
«Торнадо» - зенітна машина на повітряній подушці, озброєна зчетверених кулеметами.
«Громовержець» - звуковий танк, чий постріл може знищити декількох ворогів за раз.
«Молот» - кулеметний вертоліт не вимагає перезарядки або палива; може містити один загін піхоти

Сталеві кігті (англ. Steel Talons)

Експериментальний батальйон створений після Другої тіберієвой Війни. Ця група спеціалізувалася на польових випробуваннях самих передових технологій GDI до того, як командування вирішило піти від їх традиційної доктрини перевершує вогневої мощі до поліпшення космічних технологій. Бронетехніка Стальних кігтів включає в себе кілька видозмінену техніку з «Tiberian Sun»: ходячі танки моделі «Титан», розвідувально-екзоскелети «Росомаха» і ходяча артилерія «Бегемот» (варіація «Джаггернаута» з бункером для піхоти на «спині»). Звукові технології ери «Tiberium Wars» ними не використовуються (в рамках програми "Чистий світ - без тіберія", адже новітні технології вимагають тіберія для функціонування), але їх оборонні знаряддя можуть бути поліпшені рельсотронамі. Також були зроблені невеликі поліпшення для стандартних військ: інженерів озброїли пістолетами, харвестери отримали бункер для піхоти, а бронетранспортери тепер можуть ремнотіровать техніку в польових умовах взамін на кулемет. Техніка Стальних кігтів може бути поліпшена важкою бронею блокує електромагнітні імпульси. Натомість на ці поліпшення, Кігті не мають більш досконалої піхоти і деяких висококласних здібностей регулярних військ GDI.

Чистильники (англ. ZOCOM)

Командування зональних операцій - елітний підрозділ створене після Третьої тіберієвой війни, що складається, в основному, з ветеранів, високотехнологічних солдатів GDI, обладнаних для боротьби з планетарним тіберієвой зараженням і очищенням Червоних зон Землі. Війська чистильників звертаються з технологіями пов'язаними з останніми досягненнями в області звукового зброї, особливої тілесної броні здатної протистояти руйнівному ефекту тіберія, а також тактиками придушення. Ця під-фракція замінює стандартних Штурмовиків на «Рейдерів зовнішньої зони» (англ. Zone Raider, далі-Штурмовесс) - спеціально навчених дівчат-піхотинців у новій протівотіберіевой броні, збройної зенітними ракетами і звуковими гранатометами. Їх «Косатки» і Штурмовесси треновані у використанні особливих звукових гранат замість стандартного устаткування. Також, Чистильники отримують найпотужнішу версію нововведеною бронетехніки класу «Громовержець». Стандартна тілесна броня піхоти ГСБ у чистильників замінена на більш ефективні польові тіберієвой скафандри.

Братство Нод
* Нові війська
«Харон» (англ. Reckoner APC) - важкий бронетранспортер з бійницями; при отриманні критичних пошкоджень або за наказом перетворюється на постійний бункер. У стані бронетранспортера може містити 2 загони піхоти, в стані бункера - 3.; Вогонь ведеться тільки з розгорнутого транспортника. Висока захищеність від усіх видів зброї, солдати не можуть бути знищені ні гранатами, ні вогнеметами, ні «Осами».
«Фантом» - САУ з вбудованим стелс-генератором. Являє собою грізну силу, особливо за підтримки танків Привид та загоном Тіней.

Чорна Рука (англ. Black Hand)

Ужасающий орден жерців-воїнів Братства, що спеціалізується на потужних і тренованих штурмових військах. Стандартної піхотою Черних братів є загін Наставників, озброєних галюциногенними гранатами і протипіхотними кулеметами Гатлінга, які можна поліпшити «іонними тіберієвой» снарядами, що завдають сильний шкоди ворожій піхоті і легкої техніці. Дружня піхота поблизу Сповідників збільшує свою скорострільність, витривалість і набуває опір до придушення. Вся піхота Чорної руки тренується на рівні ветеранів, а їх коммандо відразу отримують максимальний рівень досвіду. Командирам Чорної руки дозволяється мати одночасно два коммандо на полі бою. Війська Чорної руки також містять у собі попередників механізованих шагоходов класу «Мародер», «очищувач», які, крім потужного лазерного знаряддя, також озброєні короткодистанційної вогнеметом і пристроєм придушення піхоти. Натомість, «Очищувачі» не можуть покращувати себе додатковими пристроями, як це може «Мародер». Всі вогнемети цієї під-фракції можуть бути покращені для більшого утрати ворогові. Натомість на всі ці здібності, Чорна рука не має ніяких стелс-технологій або ВПС. Натомість на стелс-танк, Чорна рука ввела на озброєння роботизовану зенітну машину «Богомол» (локалізатори помилково назвали її «Привид», хоча це як раз той самий стелс-танк).

Вибрані Кейна (англ. Marked Of Kane)

Ця злісна під-фракція не тільки вважає за краще використовувати стелс-технології Братства, але також майже цілком використовує радикальні тіберієвой технології і озброєння. Мічені Кейном замінюють погано треновані загони автоматників кіборгами класу «Пробудження» (англ. Awaneked). Ця важка піхота з легкістю розправляється з піхотою ворога і здатна відключати ворожу техніку електромагнітними імпульсами. Елітні кіборги класу «Просвітлені» (англ. Enlighted) порівнянні за ефективністю з штурмовиками GDI і озброєні променевим зброєю і більш потужними генераторами ЕМІ. Ці кіборги, разом з саботерамі цієї під-фракції, можуть бути кібер-поліпшені, дозволяючи їм швидше пересуватися по полю бою. Штурмові загони Чорної руки були замінені на нову тіберієвой піхоту, зброя яких заражає ворога тіберієм і очищає окуповані будівлі. Вибрані Кейна також отримують смертоносні магнітні міни які поступово знищують техніку ворога і використовують суперзброю, засноване на Тіберія.

Скріни
* Нові війська
«Мисливець» - найшвидший тип піхоти в грі, створений для партизанських атак на комбайни і бази ворога.
«Механоіда» - гусениця, чиї сегменти є біо-машини, що мають власну зброю.

Секта «Женців» (англ. Reaper-17)

Ця штурмова фракція скрінів має важку бронетехніку і більш ефективні методи збору Тіберія. Натомість на цю наземну міць, секта «Женців» не має ні ВВС (крім «Буревісник») ні технологій гіпнозу. Ця під-фракція має на озброєнні «тіберієвой Танк» і поліпшену версію «Аннігілятора», «Різник», який використовує тіберій, як і танк «Поглинач». «Женці» мають більш просунуті енергощіти, які можуть навіть блокувати ЕМІ. Осколкові знаряддя цієї під-фракції також можуть використовувати синій тіберій, який завдає більше шкоди за рахунок своєї нестабільності. Комбайни та легкі танки мають власні енергощіти.

Секта «Странніков» (англ. Traveller-59)

Повна протилежність «Жнець». Секта «Странніков» покладається на швидкість і контроль розуму ворогів. Замість Маніпуляторів вони мають Владику Ілюзій. Також вони мають Сектантів - Гібрид Владики та звичайної людини, яка може контролювати ворога, при цьому можна створювати нескінченне число Сектантів. Так як «Мандрівники» покладаються на швидкість і контроль розуму в їх військах відсутня танк скрінів «Поглинач». Також авіація «Странніков» летить швидше авіації звичайних скрінів.

Прототипи

Кожна фракція має прототипи.

GDI

«СТ-ТМ» (надважкого танка Мамонт) (Mammoth Armed Reclamation Vehicle, MARV) - величезний шестнадцатігусенічний танк, заснований на базі «Мамонта». Озброєний трехствольное баштовим знаряддям, що стріляє звуковими снарядами. У прототипі є чотири осередки піхоти, в залежності від піхоти, що засіла там, змінюється призначення вогневої точки (Стрілки - кулеметна точка; Ракетометчікі - керовані ракети; Інженери - ремонтний блок; Снайпери - снайперська точка; Штурмовики - Гаус гармати; Штурмовики "чистильників" - звукове зброя). На базі сверхмамонта встановлений прототип переробного заводу, так як, переїжджаючи по полю тіберія, він його автоматично збирає і перетворює на кредити. Повільний і неповороткий, але має гарну бронею. Модифікації СТ-ТМ

Нод

«Відкупитель» (у офіційній локалізації «Месник», англ. Redeemer) - величезний чотириногий механізований шагоход, зовні схожий на "Мародера», який може містити в собі два загони піхоти для поліпшення вогневої мощі і спеціалізації (автоматники - важкий кулемет, ракетники - керовані ракети, саботери (Техніки) - саморемонтное пристрій, загін солдатів ордена Чорної руки - вогнемет, загін хімічних бійців - тіберієвой зброя). Найбільшу руйнівність знаходить при злитті з загоном солдатів ордена Чорної руки (Вогнемети знищують піхоту, будівлі і легку техніку, стандартна лазерна гармата відмінно знищує броньований транспорт). Хоча «Месник» не має харвестерскіх здібностей епічних одиниць GDI або скрінів, він все ж має потужний «генератор люті», що змушує ворожі війська стріляти один в одного. Крім того, він має найбільш потужний удар серед усіх епічних юнітів і при сутичці один на один перемагає два інших. Модифікації Месника.

Скріни

«Ліквідатор» - гігантський павукоподібних биомеханизм, здатний отримувати ресурси з поблизу вбитих ворогів. Стріляє плазмовими дисками. У нього може бути інтегрована піхота скрінів (максимум 3 загони). Переміщається на планету через портал на Ульє. Модулі Ліквідатора.
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
1
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 37
Завантажують 3
Розмір файлу 4.00 ГБ
Завантажили 9965 р.
Потужність потоку
Переглядів: 7911
Пошукові теги: Command, Conquer, Kane's, Wrath, 2008, Repack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Стратегії.
Назва файлу Розмір
Command & Conquer 3 - Kane's Wrath.iso 4.00 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1234 сек