11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Готика 4 Арканом / Gothic 4 Arcania (2010) PC
Доданий - 1 січ 2011р. о 12:05 |Категорія, Ігри-pc → , .
↓ Інформація про публікацію
Інформація про гру

Рік випуску: 2010
Розробник: Spellbound Entertainment
Видавець: JoWooD Productions / Акелла
Жанр: RPG, Action, 3D, 3rd Person
Мова інтерфейсу: RU
Мова озвучення: RU
Пігулка: вшита


Війна, яка огорнула Південні Острови кривавим туманом, нарешті, докотилася і до острова Фешір, де до недавнього часу панували спокій і ідилія. Головний герой гри "Готика 4: аркані" повертається в своє село і застає її розграбованої та розореній. Ті, хто напав на неї, пішли в море на своїх кораблях під вітрилами з емблемою у вигляді орла. Наш герой, одержимою жагою помсти, відправляється в чергове повне небезпек пригоду, але незабаром усвідомить, що напад головорізів на беззахисну мирне село було не просто чиєїсь хвилинною примхою. За всіма відбуваються в світі подіями, як з'ясовується, варто незрима темна сила, і нашому герою незабаром належить зустрітися з могутнім невідомим ворогом. Але він протистоїть йому не один - його доля нерозривно пов'язана з таємничою прекрасною незнайомкою, а також з могутнім артефактом з давно забутого минулого.
Дія гри "Готика 4: аркані" відбувається у захоплюючій і прекрасному світі, який вабить гравців своїми дивними ландшафтами і нерозгаданими таємницями. Зони з різними кліматичними умовами, багатий і різноманітний рослинний і тваринний світ, похмурі підземелля, міста та давні замки з чудовою архітектурою - все це чекає шукачів нових пригод. Графіка в грі просто вражає - зміна дня і ночі, заволікають небо хмари, гри світла і тіні, вітер і дощ нікого не залишать байдужими. Реалістичні звукові ефекти і прекрасні музичні композиції ще глибше занурюють гравців в атмосферу миру Arcania, a хвацько закручений сюжет, безліч завдань і відмінно продумана бойова система не дадуть їм нудьгувати протягом багатьох незабутніх годин, проведених за грою.


Великий, що живе своїм життям світ, зі зміною дня і ночі, мінливою погодою і різноманітними регіонами - величними містами, мальовничими долинами, глухими лісами і підземними печерами.
Безліч ігрових можливостей: досліджуйте навколишній світ, вступайте в різні фракції і виконуйте незліченні завдання, охотьтесь на дивовижних представників місцевої фауни, займайтеся алхімією і ремісництвом, створюйте власні предмети.
Великий вибір зброї (мечі, сокири, списи, луки, арбалети) і заклинань (метання вогняних куль, керування погодою, левітація і багато чого іншого) - в умілому комбінуванні прийомів рукопашного і магічного бою криється успіх у боях.
Чудові графіка і звук, з головою занурюють в гру.
Доброзичливий інтерфейс і зручне управління - навіть ті, хто не знайомий з попередніми іграми серії, у світі «аркані» будуть відчувати себе як вдома.

Особливості:
За основу взято російська ліцензія (Акелла)
Нічого не вирізане / не перекодовано в менший бітрейт
Зібраний на 2 DVD5
Для розпакування необхідно 256 Мб ОЗУ
Час установки - 20 хвилин
Установка доп. ПО: DirectX, Visual C + +, PhysX


Операційна система: Windows XP / Vista / Windows 7
Процесор: Intel Core 2 Duo@2.8 GHz або AMD Athlon II x2@2.8 GHz
Пам'ять: 2 GB RAM
Відеокарта: GeForce 8800 GTX
DirectX 9.0c або вище
Звукова карта: DirectX 8.1 сумісна звукова карта
Місця на диску: 7 GB (9,5 GB при установці)

Запуск:
1) Змонтувати образ D1 в Daemon Tools або Alcohol (на вимогу D2)
2) Встановити
3) Граємо!

Приховані матеріали
  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 22
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 5.12 ГБ
Завантажили 368 р.
Потужність потоку
Перегляди: 2354
Пошукові теги: Готика, Арканом, Gothic, Arcania, 2010.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action, RPG.
Назва файлу Розмір
D2.iso 3.18 ГБ
D1.iso 1.93 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0708 сек