11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Гаррі Поттер і Кубок Вогню / Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) РС
Доданий - 1 січ 2011р. о 21:27 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Назва: Гаррі Поттер і Кубок Вогню / Harry Potter and the Goblet of Fire
Жанр: пригоди, аркада, платформер
Розробник: EA UK
Видавець: Electronic Arts
Рік: 2005
Платформа: PC

Мова інтерфейсу: Російський
Пігулка: Не потрібнийГаррі, Рон і Герміона повертаються! Самим таємничим чином Гаррі обраний четвертим учасником небезпечної гри «Triwizard», в яку вже не грали більше тисячі років. Кожен з учасників повинен битися з вогнедихаючим драконом, врятувати друзів з глибини Чорного Озера і пройти самий заплутаний у світі лабіринт. Гра зроблена так, щоб створити враження перегляду кінофільму, починаючи з чемпіонату з квідичу, і закінчуючи приголомшливою дуеллю з самим лордом Волдемортом! Всі ігрові характери максимально точно повторюють свої кінопрототіпи, а нова ігрова система і спецефекти від застосування магії ще сильніше підсилюють реалізм що відбувається на екрані вашого комп'ютера.Вся магія фільму перед вами. Події в грі засновані на фільмі. Чарівний світ Гарі Поттера оживає разом з усіма персонажами, вперше змодельованими і скопійованими з акторів. Вся навколишнє середовище, всі предмети з фільму, точно відтворений Хогвартс з усіма його факультетами, класами і викладачами доповнюють захоплюючий ігровий процес.
Нова система використання заклинань дозволить гравцям краще відчути магію. Контролер буде реагувати на кожен помах чарівної палички. Гравці зможуть користуватися новою системою вибору заклинань, використовуючи складну магію, щоб удосконалювати свої здібності.
Одне заклинання добре, а три - краще. Гравцям представиться можливість об'єднати свої зусилля, використовуючи різні здібності і заклинання двох своїх друзів в колективному режимі. Це допоможе комбінувати магію і проводити більш складні і руйнівні заклинання, ніж раніше. Вдатися до допомоги Рона і Герміони можна майже завжди, але, як і у фільмі, в грі є моменти, коли Гаррі доведеться постояти за себе самому.
Accio, чарівні боби! Гравці зможуть використовувати заклинання "Accio", щоб притягати чарівні боби, додають силу Гаррі, Рону або Герміоні, а також користуватися спеціальними магічними картами, які дають переваги при проходженні наступних епізодів.Мінімальні системні вимоги:

Windows XP;
Pentium II 1,2 ГГц або аналогічний;
256 Мб оперативної пам'яті;
1.2 Гб вільного місця на жорсткому диску;
DirectX 9.0c - сумісна відеокарта з 32 Мб пам'яті;
Звукова карта;
DirectX 9.0c;
Колективна гра: 2-3 учасника на одному комп'ютері;
8-ми швидкісний пристрій для читання DVD-дисків;
Клавіатура;
Миша.


1.Смонтіровать образ
2.Запустіть Setup.exe
3.Встановити
4.Іграть
Приховані матеріали


  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 155
Завантажують 8
Розмір файлу 1.19 ГБ
Завантажили 1823 р.
Потужність потоку
Перегляди: 4533
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Arcade.
Назва файлу Розмір
hp4.iso 1.19 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0328 сек