11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Crysis (2007) PC | Repack
Доданий - 12 січ 2011р. о 10:20 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
розробник: Crytek
видавець: Electronic Arts
рік виходу: 2007
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Таблетка: не потрібний
мова озвучення: РОСІЙСКA
мова тексту: РОСІЙСКA
мінімальні системні вимоги: 2,8 ГГц ЦП, 1 ГБ оперативної пам'яті, 256 МБ відеопам'яті, 10 ГБ залізниця

Люди не раз представляли кінець світу, приписуючи фатальну роль ката то повені, то страшній хворобі, то ядерній війні. На ділі все вийшло декілька екзотичніше. Що звалився на один з віддалених островів астероїд виявився величезним космічним кораблем, здатним повністю змінити клімат Землі. Відправилися на вивчення аномалії Загони Північної Кореї і США виявилися єдиними захисниками людства. Приготуйтеся лицем до лиця зіткнутися з невідомим ворогом - в цій битві вам відводиться вирішальна роль!

Новий захоплюючий фантастичний бойовик Crysis - це геніальне творіння компанії Crytek Studios, знаменитої проектом FarCry! Гравцям належить стати бійцями елітного американського підрозділу і відправитися на острів, де був виявлений зореліт інопланетян. Навколишній світ постійно міняється, величезні території ураз покриваються льодом, навколо бушують урагани і смерчі. Але найголовніше - на острові є ті, хто збирається винищити людство!

Особливості гри:
• Сюжет, гідний книги! Потенційні супротивники - озброєні сили Північної Кореї і НАТО - вимушені об'єднатися перед лицем нової небезпеки. Ви потрапите в самий центр льодових кров подій і станете свідком повільної загибелі Землі!
• Повністю змінний мир! Все навколо перетворюється буквально на очах, і причиною тому не тільки корабель інопланетян. Кожен постріл і вибух залишає на острові незгладимий відбиток!
• Найрозумніші вороги! Інопланетні чудовиська, спраглі винищити людство, навчаються з неймовірною швидкістю! У групі і поодинці, з могутньою зброєю і із звичайними пістолетами, на будь-якій місцевості і в будь-який час вони змусять похвилюватися навіть досвідчених гравців. Приготуйтеся, Crysis змінить ваше уявлення про штучний інтелект!
• Техніка рятує світ! У Crysis вам належить управляти вантажівками, танками, човнами і навіть вертольотами. Цей бій за долю людства ви не забудете ніколи!
• Зміна можливостей нанокостюм і зброї в реальному часі.

Особливості ріпаку:
• вирізано негеймплейное відео
• Час установки - близько 10 хвилин
• для встановлення потрібна наявність вільних 200 МБ ОЗУ

Приховані матеріали


  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 359
Завантажують 45
Розмір файлу 3.97 ГБ
Завантажили 326887 р.
Потужність потоку
Перегляди: 1844
Пошукові теги: Crysis, 2007, Repack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
data/data.exe 3.97 ГБ
MOP030B.exe 401.71 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1494 сек