11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Wolfenstein: Битва за Трондхейм 4 в 1 (2002) PC
Доданий - 15 січ 2011р. о 21:32 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2002
Жанр: Action, 3D, 1st persoon
Розробник: IPZ
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: Російський
Пігулка: не потрібнийСистемні вимоги:
☢ Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
☢ Процесор: Pentium III 750Mhz
☢ Оперативна пам'ять: 256 Мб (Windows XP) / 512 Мб (Windows Vista / Windows 7)
☢ Відеокарта: Nvidia Geforce 5700 або Radeon 9200
☢ Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
☢ Вільне місце на жорсткому диску: 1 ГбОпис:

"Вовзвращеніе в замок Вульфенштейн" - німці - домагаються світового панування за допомогою заборонених нордичних окультних наук і нелюдських дослідів лікарів-убивць. Ви - американський рейнджер, Віллі Блажкович. Перед вами поставлено завдання повернутися в замок Вольфенштайн і розтрощити підступні плани нацистів, на чолі з рейхсфюрером СС Генріхом Гіммлером. Знищіть зло, що виривалося з підвалів Гестапо і Товариства Аненербе. Провал операції неможливий. Якщо план Гіммлера вдасться, то війна для Союзних Військ закінчена ... і війна закінчена для всього вільного світу. Бий фашистську гадину! Перемога буде за нами!

"Операція Трондхейм - Спецзагін" - перша частина з трилогії Operation Trondheim. Німецькі війська окупували норвезький порт Трондхейм, де розташований дуже важливий військовий об'єкт - радар, який покриває північні моря ... Через це війська союзників виявилися відрубаними від підтримки з півночі: німці перехоплюють усі конвої забезпечення. Ваше завдання - знищити будь-яку ціну радар в Трондхейм і дочекатися висадки основних сил союзників. Провал операції не допустимо!

"Операція Трондхейм - Червона тривога" - цього разу гравцеві належить переметнутися на бік військ СРСР, які були послані в трондхеймскій порт для одержання особливо важливих шифрувальних кодів ... Хто ж знав, що в групі смертників-салаг опиниться людина змінив хід війни для всього північного європейського фронту. І найважливіше - ця людина російська, найпростіший колгоспник, який вплутався в шпигунські ігри Розвідки СРСР. Пройдіть всі 10 карт в захоплюючій історії про молодого розвідника перевернувшего все з ніг на голову! Натовпи ворогів - фашисти переслідують вас з рівня на рівень, вони плодяться як гриби після дощу! Не можна зупинятися, треба йти тільки вперед!

"Операція Трондхейм - Залізний хрест" - 23 червня 1941 року на норвезькі береги був висаджений англійський десант, метою якого був порт Трондхейм - стратегічно важливий об'єкт для розквартированих там німецьких сил. Цінність порту полягала в локаторі, завдяки якому німецька розвідка перехоплювала всі пересування Союзників по північних морях. Ситуація загострилася ввечері 24 червня, коли близько Трондхейма з'явилися несподівані гості: Спец. Війська Радянської Армії, дуже нечисленні головорізи з єдиним завданням - захопити коди шифровок будь-яку ціну, навіть якщо на шляху встануть союзники. Розгорівся конфлікт між трьома силами - росіянами, німцями й англійцями - єдиний у своєму роді, за всю історію Другої Світової Війни! Заключна частина трилогії Operation Trondheim! Пройдіть всю нову кампанію за німецького рядового Адама Штека, який зіграв вирішальну роль в битві за порт Трондхейм!
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 27
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 784.15 МБ
Завантажили 217 р.
Потужність потоку
Переглядів: 8275
Пошукові теги: Wolfenstein, Битва, Трондхейм, 2002.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
Operation Trondheim.iso 784.15 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.2109 сек