11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ STALKER: Чисте небо / STALKER: Clear Sky (2008) PC
Доданий - 15 січ 2011р. о 21:47 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 22 серпня 2008
Жанр: Action (Shooter) / Add-on / 3D / 1st Person
Розробник: GSC Game World
Видавець гри: GSC World Publishing
Тип видання: RePack
Мова інтерфейсу:
Мова озвучення:

Пігулка: Не потрібний

Системні вимоги:
> Операційна система: Windows XP / Vista /;
> Процесор: Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200 +;
> Оперативна пам'ять: 512 МБ ОЗП або більше / для Windows Vista від 2 ГБ оперативної пам'яті;
> Відеокарта: 512 Мб Direct3D 9.0c сумісна карта / nVIDIA GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 4850;
> Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с;
> Вільне місце на жорсткому диску: 6 Гб;STALKER: Чисте небо - (англ. STALKER: Clear Sky) - комп'ютерна гра в жанрі шутер від першої особи / рольова гра, пріквел гри STALKER: Тінь Чорнобиля, розроблений компанією GSC Game World. Движок X-Ray був оновлений до версії 1.5 і став підтримувати DirectX 10.
"STALKER: Чисте Небо" - офіційний пріквел до самої атмосферної гри 2007 STALKER Сюжет "STALKER: Чисте Небо" переносить гравців за рік до подій оригінальної гри STALKER в 2011 рік.

Група сталкерів вперше підібралася до самого серця Зони - Чорнобильської АЕС, спровокувавши катаклізм, який ледь не призвів до катастрофи. Грандіозний Викид аномальної енергії змінює Зону. Перевірених і щодо безпечних доріг більше немає. Цілі рівні пропадають в сполохах аномалій. Сталкери і навіть експедиції гинуть або виявляються замкнутими на зниклих територіях. Нові території, про яких нічого не було відомо з часу появи Зони, з'являються на карті Зони. Зону продовжують стрясати викиди. Зона нестабільна. Аномальна активність максимальна.

Зміни відомої сталкерам карти Зони порушує крихкий баланс сил в Зоні. Між угрупуваннями розгорається ворожнеча за нові території, поля артефактів і сфери впливу. Більше немає старих ворогів або друзів - тепер кожен сам за себе. Між фракціями почалася Війна Угрупувань. Головний герой - найманець, волею долі опинився на самому вістрі протистояння між фракціями сталкерів, Стрільцем і навіть самою Зоною. Головному герою належить зіграти основну роль в подіях, які привели історію Зони до тієї крапки, з якої починається оригінальна гра STALKER

Що чекає сталкерів в глибинах Зони? Які нові небезпеки таяться на нових територіях? Чому викиди стрясають Зону? Чому змінилася Зона? Як усунути її нестабільність? Яка фракція візьме верх в протистоянні угрупувань? Чому Стрілець потрапив у вантажівку смерті? Що сталося із Стрільцем до цього? Чи був інший вибір? На ці та багато інших питань Ви знайдете відповідь в офіційному приквелі
Приховані матеріали


  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 285
Завантажують 15
Розмір файлу 1.96 ГБ
Завантажили 316512 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1916
Пошукові теги: STALKER, Чисте, небо, STALKER, Clear, Sky, 2008.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
S.T.A.L.K.E.R. - Чистое небо.iso 1.96 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0850 сек