11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Harry Potter and the Deathly Hallow Part 1 (2010) XBOX360
Доданий - 24 січ 2011р. о 22:02 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Назва: Harry Potter and the Deathly Hallow Part 1
Тип видання: піратка
Жанр: Action (Shooter), 3D, 3rd Person
Розробник: EA Bright Light
Видавництво: Electronic Arts
Рік: 2010
Платформа: XBox360
Мова інтерфейсу: Російський
Пігулка: Не потрібний


Регіон: Region Free
Прошивка: iXtreme: 9-а хвиля
Тип перекладу: Текст


Відеогра «Гаррі Поттер і Дари Смерті. Частина перша »заснована на подіях останньої книги Джоан Роулінг про пригоди юного чарівника. Магічний світ захоплений Волан-де-Мортом і його Пожирачами смерті, професор Дамблдор мертвий, і навіть школа Хогвартс більше не може вважатися безпечним місцем для «хлопчика, який вижив» і його друзів. В атмосфері страху, відчаю і приреченості Гаррі, Рон і Герміона відправляються в свою останню подорож, в кінці якого на них чекає сутичка з Темним Лордом.

«Гаррі Поттер і Дари Смерті. Частина перша »- це більше не розповідь про тихі шкільних днями, уроках і іспитах, як у попередніх іграх про юного чарівника. Це історія виживання і боротьби. Гравцями належить поневірятися по лісах, ховатися і долати численні небезпеки. Крім того, за Гаррі по п'ятах слідують слуги Волан-де-Морта, Смертежери та єгері, а покладатися він може тільки на чарівну паличку і могутніх заклять.

Уроки і тренування закінчилися. На цей раз небезпека реальна. Прийшов час битися не на життя, а на смерть!


• Чарівна паличка - абсолютна зброя. Гаррі повинен опанувати смертоносними закляттями і використовувати всю свою магічну силу! Вибір невеликий: битися на межі можливостей або ж загинути в руках Смертежерів.
• Небезпека на кожному кроці. У Волан-де-Морта багато поплічників - Смертежери, дементори, єгеря ... Кожен з них докладе всіх зусиль, щоб знищити Гаррі. Небезпека підстерігає на кожному кроці, а, значить, гравцям ніколи буде нудьгувати!
• Майстерність маскування. З деякими ворогами краще взагалі не зустрічатися. Мантія-невидимка, оборотне зілля і перуанський порошок Миттєвої темряви допоможуть сховатися і непомітно прокрастися мимо небезпечних супротивників.
• Унікальна система укриттів. Магія дає можливість одним помахом чарівної палички зробити те, що звичайним людям і не снилося. Створити укриття з підручних засобів - стовбурів дерев, столів, статуй, - а потім кидати все це на противників. Магії підвладне все!
• Чарівні зілля. Зібрані в ході гри предмети можна обмінювати на зілля, які стануть в нагоді для атаки або захисту, відновлять здоров'я або додадуть крапельку удачі.
• Прощавай, Хогвартс. Дія гри відбувається за межами знаменитої школи чарівництва. Гравцям належить разом з Гаррі відправитися в небезпечну подорож по незнайомих місцях - від міських вулиць до недосліджених куточків дикої природи - і скрізь боротися з численними ворогами, розплутувати головоломки і виконувати захоплюючі завдання.
• Чарівна краса. Спеціально для ігрових платформ з підтримкою зображення високої роздільної здатності розроблені нові графічні технології, що дозволяють відобразити найяскравіші і незабутні події захоплюючої історії у всій красі!
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 1
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 8 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2069
Пошукові теги: Harry, Potter, and, the, Deathly, Hallow, Part, 2010, XBOX360.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
hp7_rus.iso 7.30 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0546 сек