11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ James Bond 007: Blood Stone (2010) XBOX360
Доданий - 24 січ 2011р. о 22:04 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Назва: James Bond 007: Blood Stone
Тип видання: піратка
Жанр: Action (Shooter), Arcade, Racing (Cars), 3D, 3rd Person
Розробник: Bizarre Creations
Видавництво: Activision Publishing
Рік: 2 листопада 2010
Платформа: XBox360
Мова інтерфейсу: Російський
Пігулка: Не потрібний


Регіон: Region Free
Прошивка: iXtreme 6-а хвиля
Тип перекладу: Текст


James Bond 007 ™: Blood Stone - вибуховий екшен від третьої особи, який дозволить гравцям перевтілитися в Джеймса Бонда, зануритися в атмосферу міжнародного шпигунства, взяти участь у жорстоких перестрілках, зійтися з супротивниками в рукопашному бою та побувати в самих різних точках земної кулі, серед яких Афіни, Стамбул, Монако й Бангкока.

Але не варто забувати, що Бонд не просто секретний агент, а кращий агент у світі, оснащений шпигунськими пристосуваннями за останнім словом техніки. А це означає, що гравців чекають захоплюючі, кінематографічні пригоди, що успадкували всі відмітні риси «бондіани» з великого екрану.


• Максимальна кінематографічність
Розробники проекту дотримувалися жорсткої стилістики останніх фільмів про Джеймса Бонда, в яких головну роль виконав Деніел Крейг (Daniel Craig). Гравцям належить стріляти на поразку через укриття, битися врукопашну і брати участь у запаморочливих перегонах на розкішних автомобілях.
• Ожила легенда
За сюжет відповідав автор сценаріїв до фільмів «Золоте око», «Завтра не помре ніколи», «І цілого світу мало» Брюс Ферштайн (Bruce Feirstein). І він в черговий раз майстерно показав світ міжнародного шпигунства, де кожен може виявитися зрадником. Як і у фільмах, у головних ролях виступлять Деніел Крейг і Джуді Денч (Dame Judith Olivia Dench), а співачка Джосс Стоун (Joss Stone) з'явиться в образі нової «дівчини Бонда». Крім того, актором Motion Capture для суперагента став актор Бен Кук (Ben Cooke) - дублер Деніела Крейга.
• Світова павутина
Крім захоплюючою сюжетною кампанії гравців чекає мережевий багатокористувацький режим, в якому зможуть брати участь до 16 осіб. За допомогою розширеного інструментарію кожен зможе створити агента по своєму смаку - налаштувати зовнішність і підібрати екіпірування.
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 5 р.
Потужність потоку
Перегляди: 1784
Пошукові теги: James, Bond, 007, Blood, Stone, 2010, XBOX360.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
BloodShot007_RUS_by_cyku77.iso 7.30 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1330 сек