11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Call of Duty: Black Ops (2010) XBox360
Доданий - 24 січ 2011р. о 22:23 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 09.11.2010
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Розробник: Treyarch
Видавництво: Activision
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російський
Тип видання: Ліцензія
Пігулка: Не потрібний


Регіон: PAL
Прошивка: iXtreme (6-а хвиля)
Тип перекладу: Текст + звук


Call of Duty: Black Ops - сьома частина захоплюючої серії Call of Duty. Попередні ігри створили ідеальне напрямок шутерів про військові дії з неймовірним реалізмом та інтересом. Ця гра дозволить відчути себе справжнім бійцем часів холодної війни. Ви зможете пройти одиночну кампанію, а також зіграти з друзями в розрахованому на багато користувачів режимі.
У складі елітного підрозділу, вам доведеться брати участь у багатьох світових конфліктах, навіть на Кубі та В'єтнамі. Гравці побачать останні види зброї, також балістичні ножі, піротехнічні патрони для дробовика або арбалет з розривними боєприпасами. Інтерактивне оточення, захоплюючий сюжет, видовищні ракурси і відмінна режисерська робота роблять Call of Duty: Black Ops однієї із самих реалістичних і захоплюючих ігор про війну. У Black Ops представлено кілька класичних мережевих режимів - «Захоплення прапора» (Capture the Flag), «Бомба» (Search and Destroy) і «Командний бій» (Team Deathmatch), а також ряд нових, серед яких інноваційні «Ігри зі ставками» .


Гарячі точки. Події Call of Duty: Black Ops перенесуть гравців за часів холодної війни. У складі елітного підрозділу бійцям належить брати участь у збройних конфліктах по всьому світу, зокрема на Кубі і у В'єтнамі.
Вражаючий арсенал. Бійці спеціального підрозділу отримають доступ до найостанніших прототипам зброї того часу, таким як балістичні ножі, піротехнічні патрони для дробовика або арбалет з розривними боєприпасами.
Справжня війна. Інтерактивне оточення, захоплюючий сюжет, видовищні спецефекти і відмінна режисерська робота роблять Call of Duty: Black Ops однієї із самих реалістичних і захоплюючих ігор про війну.
Борючись і перемагаючи. У Black Ops представлено кілька класичних мережевих режимів - "Захоплення прапора", "Бомба" та "Командний бій", а також ряд нових, серед яких інноваційні "Ігри зі ставками".
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 6
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 30 р.
Потужність потоку
Переглядів: 15586
Пошукові теги: Call, Duty, Black, Ops, 2010, XBox360.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
Call of duty Black Ops Russound.iso 7.30 ГБ
Call of duty Black Ops Russound.dvd 0.06 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0793 сек