11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Дух часу: Наступний крок / Zeitgeist: Moving Forward (2011) DVDRip-AVC
Доданий - 1 лют 2011р. о 20:48 |Категорія, Фільми → .
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)
Рік виходу: 2011
Виробництво: США, Gentle Productions
Жанр: Документальний
Режисер: Пітер Джозеф
Переклад: Професійний одноголосий закадровийZeitgeist: Moving Forward, документальний повнометражний фільм Пітера Джозефа, в якому розглядається питання необхідності виходу з існуючої соціально-економічної системи. Розкривається у фільмі тема виходить за межі питань культурного релятивізму і традиційної ідеології, і для позначення основних точок емпіричної взаємозв'язку людства і природи, екстраполює незмінні цінності природних законів на нову парадигму сталого соціально-економічного розвитку, яка називається "ресурсооріентірованная економіка".

У фільмі беруть участь фахівці в галузі суспільної охорони здоров'я, антропології, нейропсихології, економіки, енергетики, технологій, соціальних наук та інших відповідних напрямків, що відносяться до громадської діяльності і культурі. Три центральні теми фільму - людську поведінку, грошова економіка та прикладна наука. У цілому фільм дає вичерпне розуміння поточної соціальної парадигми, пояснює необхідність виходу з неї і пропонує кардинальний, але дуже ефективний підхід до вирішення глобальних проблеми сучасності.

Однією з унікальних особливостей даного фільму, що відрізняє його від всіх інших документальних робіт, є те, що він одночасно драматичний і кінематографічний. У фільмі беруть участь видатні особистості, які абстрактно розкривають основні теми фільму. Також у фільмі активно використовуються численні 2D і 3D візуальні ефекти.

Цікаво: Режисер, продюсер, письменник, кінематографіст, композитор, редактор і диктор Пітер Джозеф мимоволі отримав визнання серед спільноти документалістів разом з нагородами, які отримав його фільм 2007 року "Дух часу" ("Zeitgeist: The Movie"), що викликав безліч дискусій, а кількість переглядів в інтернеті перевищила 100,000,000 за перший рік. Цей фільм за своєю початкової концепції не замислювався як повноцінний фільм, але фактично став таким після його світового визнання.

У 2008 році фільм отримав продовження під назвою "Дух часу: Додаток" ("Zeitgeist: Addendum"). Прем'єра відбулася на кінофестивалі "Artivist" в Голлівуді, Каліфорнія. Як і попередня частина, "Додаток" нагороджено премією і зібрав понад 50,000,000 онлайн переглядів за перший рік.

Після виходу сіквелу Пітер Джозеф, натхненний реакцією громадськості, заснував неполітичний рух "Дух часу". Ця міжнародна організація, в даний час, налічує понад півмільйона прихильників у 200 країнах світу. На даний момент Рух займається "підготовкою грунту" для переходу культури в нову життєздатну економічну парадигму, про яку розповідається у фільмі. Рух "Дух часу" є частиною "Проекту" Венера "- організації, створеної промисловим інженером Жаком Фреско.

15-го січня 2011 відбувся світовий реліз фільму в кінотеатрах. За 10 днів успішно пройшли покази в 60-ти країнах, 291-му місті і триста сорок першого кінотеатрі. Фільм був переведений активістами руху на 31 мову. Ця подія стала найбільшим некомерційним релізом документального кіно в історії.

Якість: DVDRip-AVC
Відеоконтейнер: AVI
Тривалість: 2:41:36
Розмір: 1,05 гб
Відео: MPEG4 AVC, (H264), 854x478 (16 / 9), 800 Кбіт / сек, 25,000 кадр / сек, 0.079
Звук: AAC, Стерео, 127 Кбіт / сек, 44,1 КГц
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 270
Завантажують 5
Розмір файлу 1.06 ГБ
Завантажили 2052 р.
Потужність потоку
Переглядів: 16949
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Документальні.
Назва файлу Розмір
Zeitgeist III Moving Forward 2011.mp4 1.06 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0301 сек