11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Dead Space [Дилогиія] [RePack] (2008-2011 / Російський)
Доданий - 2 лют 2011р. о 20:36 |Категорія, Ігри-pc → , .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2008
Жанр: Action (Shooter / Survival horror) / 3D / 3rd Person
Розробник: EA Redwood Shores
Видавництво: Electronic Arts
Мова інтерфейсу:
Мова озвучення:
Пігулка: Присутній

Cистемні вимоги:
> Операційна система: Windows XP / Vista / 7
> Процесор: Pentium 4 з частотою 2.8 ГГц
> Оперативна пам'ять: 2 ГБ
> Відеоадаптер: Відео відеокарта сімейства NVidia 6800 або ATI X1650 або вище з підтримкою шейдерної моделі 3.0 і 256 МБ пам'яті
> Звуковий пристрій: сумісне з DirectX ® 9.0c

Опис:

Зв'язок з космічною добувною платформою "Ішимура" раптово перервався. Випадок не те, щоб рядовий, але і на повноцінне ЧП не тягне. На борт станції відправився інженер Айзек Кларк, в завдання якого входив пошук пошкоджень і подальший ремонт систем. Правда, в коридорах і відсіках техніки не виявив жодної людини, хоча команда нікуди не пропала - вона лише видозмінилася ...

Разом з черговою порцією руді "Ішимура" поглинула інопланетну форму життя, яке почало бурхливо розвиватися в тепличних умовах комфортабельного зорельота. Екіпаж перетворився на сировину, з якої чужий розум сліпив власних солдатів. Тепер по гучних корабельних галереях гуляє вітер смерті, а за перегородками щось шарудить і скребе. Занурена в морок станція грає з несподіваним гостем, як кішка з мишкою, проте Айзек не має наміру перетворюватися на чийсь обід ...


Особливості гри:

☆ Льодовий жах. Брехлива порожнеча і непроглядна тьма коридорів обволікають жертву липким страхом. Спотворені металевим нутром корабля звуки скрипковим смичком скрегочуть по натягнутих нервах. Далеко від цивілізації наодинці з невідомою загрозою ви просочитеся жахом, немов губка - водою.
☆ Ампутація. Dead Space відрізняється від інших представників жанру, де інопланетяни натовпами вмирають під шквальним вогнем. Айзек - простій інженер, який не носить з собою арсенал середньої армії. Зате у нього є інструменти: пила, різак і інші корисні пристосування, незамінні в ближньому бою. Щоб знищити монстра, потрібно пошкодити або відрізувати у нього життєво важливий орган, причому у різних видів істот він розташований в різних місцях.
☆ Модернізація. Кожен інструмент можна удосконалити, перетворивши його з простого інженерного приладу в повноцінну зброю.
☆ У невагомості. Далеко не все обладнання платформи функціонує справно, а тому з гравітацією бувають перебої. Опинившись в невагомості, можна включити магнітні черевики, щоб гуляти по стелі і стінах. Проте іноді куди безпечніше просто парити в порожнечі.
☆ Чужа реальність. Завдяки реалістичній фізиці Dead Space примушує повірити в жахливі події. Коли весь навколишній світ виглядає і реагує на дії, як справжній, легко забути, що знаходишся в грі.


Скріншоти:
Приховані матеріали
Dead Space 2
Рік випуску: 2011
Жанр: Action (Shooter / Survival horror) / 3D / 3rd Person
Розробник: Visceral Games
Видавець: Electronic Arts
Мова інтерфейсу: рос
Пігулка: Присутній

Системні вимоги:

»ОС: Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7
»Процесор: 2.8 GHz (Pentium 4 2.8 GHz або краще, AMD Athlon64 3000 +; будь-які процесори Athlon64 X2 або Core Duo)
»ОЗУ: 1 GB (XP), 2 GB (Vista або Win7)
»Вільне місце: 10 GB
»Відео: 256 MB з шейдерами 3.0 - NVIDIA GeForce 6800 або краще, ATI X1600 Pro або краще
»Direct 9.0c - сумісна звукова карта


Опис:

Головний герой гри - Айзек Кларк, що врятувався з планетарного космічного корабля USG «Ішимура». Дія другої частини гри розгортається через три роки після закінчення сюжету першої, на щільно населеній космічної станції, що носить назву «Самоплив» (англ. Sprawl), яка розташована на супутнику Сатурна - Титані. Психічний розлад, викликане артефактом, нікуди не поділося і продовжує впливати на Айзека. Церкви Юнітологіі і уряду як і раніше відведено значне місце в сюжетної лінії. Гра починається в лікарні, що знаходиться на борту «самопливом». Кларк стає свідком кошмару, створеного інфекцією некроморфов, і все починається знову ...

Особливості Гри:

»Станція Мегаполіс охоплена хаосом:

• Вороги намагаються захопити цей величезний космічний місто, і Айзек знову належить битися за своє життя.
• На шляху до порятунку вам належить прорватися через Церкву юнітологіі, пролетіти над сонячними батареями і пройти небезпечну зону, що охороняється.
»Переможете свій страх:

• За кожним поворотом вас чекатимуть як вже знайомі, так і абсолютно нові неймовірні істоти.
• Використовуйте нові руйнівні інструменти, щоб звернути ворога втекти. Прибивайте некроморфов до стін пострілами з Javelin, розривайте їх на шматки вибухами потужних мін-пасток, перетворюйте шматки тіл на смертоносну зброю за допомогою телекінезу. Ви навіть зможете викинути ворогів космос, пробивши дірку в обшивці станції!
»Битви при нульовій гравітації:

• Новий захисний костюм Айзека відкриває ще більше можливостей для пересування при нульовій гравітації. Дослідіть віддалені куточки станції Мегаполіс, освоюйте навички бою в невагомості і вирішуйте засновані на законах фізики головоломки.
»Режим колективної гри в Інтернеті:

• Вперше ви зможете випробувати жах вторгнення некроморфов разом з друзями. Беріть участь у боях на станції Sprawl - і стратегічно розчленовують інших гравців.


Скріншоти:
Приховані матеріали


  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Мульти-реліз
Завантажують Мульти-реліз
Розмір файлу 7.87 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляди: 5723
Пошукові теги: Dead, Space, Дилогиія, RePack, 2008, 2011, Російський.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action, Гарячі новинки [BEST].
Назва файлу Розмір
Dead Space-2.iso 4.97 ГБ
Dead Space.iso 2.89 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1437 сек