11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Fallout 3 - Відродження 3 (Global MOD Pack) (2011) PC | Версія 2.0 + Патч з плазмою
Доданий - 10 лют 2011р. о 21:57 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
The Black Isle Mod

... Можна грабувати коровай ...

(Сама) Остання Офіційна (Фінальна) Версія Мода + Патч

Весь Мод Робив Один Людина - Упродовж ~! Двох Років!


Назва: Fallout 3 - Відродження 3 (Global MOD Pack)
Тип видання: Ліцензія
Жанр: Global MOD Pack
Розробник: Dorian 23 Grey
Видавець: Dorian 23 Grey
Рік: 2011
Платформа: PC

Версія: 2.0

Мова інтерфейсу: Англійський + Російський (опціонально)

! ВИМОГА!: Оригінальна (чиста і встановлена) Fallout 3; плюс - всі п'ять (встановлених) DLC-аддон: Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout і Mothership Zeta.

Мінімальні системні вимоги:
-Процесор: Intel Pentium Dual CPU E2180 2 GHz
-Оперативна пам'ять: 2048 Mb DDR2 RAM
-Відео: GeForce 8800 GTS 512 Mb


! ПОВНИЙ МАНУАЛ І ІНСТРУКЦІЇ З УСТАНОВКИ - ЗНАХОДЯТЬСЯ "ВСЕРЕДИНІ"! (Можна окремо завантажити: "ReadMe (Параметри). Doc" і "ReadMe (Установка). Doc"; і - почитати))))Опис:
- Нова, поліпшена графіка з симуляцією DirectX 10 і 11 технологій. Нові Шейдери. Перероблені всі візуальні ефекти. Нова система динамічного освітлення. Parallax Mapping, Motion Blur, Depth of Field, Full HDR, Advanced Specular Mapping, Система Високого Динамічного Контрасту. Об'ємні ефекти диму, туману, пилу, освітлення, включаючи сонячні промені.
- Вручну перероблені тисячі текстур (більше 90%) - фотореалістичні, багато відновлені за образом класичних частин, з вручну відмальовані Bump-картами. Все в дуже великих дозволах.
- Нова система Погоди і Висвітлення - 3 погодних циклу - Жаркий день в пустелі і холодна ніч, об'ємний піщаний шторм і унікальна Класична Пост-Ядерна похмура погода, з симуляцією 256 кольорів і високим контрастом. Кожен цикл має свої власні заходи, сходи, день і ніч. Столична Пустище, тепер дійсно Пустки. Повністю перероблене освітлення в закритих локаціях-інтер'єрах. Практично кожна локація візуально перероблена по шматочках, вручну, для досягнення максимального ефекту. Вони стали набагато більш реалістичними, в стилі загальною Атмосфери, більш похмурі, таємничі й занедбані, як і повинні виглядати через 200 років після ядерної війни.
- Нова музична система з адаптивною технологією. Прибрана вся оригінальна фонова музика, додано величезна кількість нової, всі класичні треки Марка Моргана з F1-2, нова динамічна музика бою, а також вся музика з «Fallout: New Vegas» Айнон Зура - я вважаю її дійсно чудовою, і в тематику старих фолів.
- Нова система звукових ефектів - сотні класичних звуків у відмінній якості, включаючи постріли і інтерфейс, нова чудова система Окружних Ambient-звуків в реальному часі в стандарті 5.1
- Повністю перероблений Геймплей. Перероблений весь Баланс, система SPECIAL, скіли, отримання досвіду, підйом рівнів, всі стати озброєнь, броні і NPC, Окуляри Дій та Окуляри Здоров'я, Максимальний Вага, Система VATS Максимальне наближення до F1-2. Нова камера від 3-його особи, більш зручна, Швидка, і з можливістю класичного вигляду «ізометрії».
- Написано все класичне зброю, багато видів броні, а також мутанти - супермутанти, Гулі, Радскорпіони, Мурахи, Смертокогти та інші.
- Перероблений Spawn NPC і Монстрів. Динамічні випадкові зустрічі в режимі реального часу. Симуляція реальному житті на пустка - тепер ви не одні.
- Нова реалістична система прорахунку фізики, значно кращий за оригінал. Поведінка предметів, ударні хвилі від вибухів, падіння і ковзання, а також більш реалістичні і криваві анімації смертей, як у реальному часі, так і в VATS
- Класичний Інтерфейс, HUD і PipBoy - два варіанти на вибір (скін 2000x3000, або повністю новий, зі своєю моделлю, x2000).
Приховані матеріали


  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 7
Завантажують 1
Розмір файлу 7.06 ГБ
Завантажили 183 р.
Потужність потоку
Переглядів: 11627
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
ПАТЧ с ПЛАЗМОЙ (!ОБЯЗАТЕЛЬНЫЙ!)/Data/V3bisArmorWeapon.esp 248.88 КБ
ПАТЧ с ПЛАЗМОЙ (!ОБЯЗАТЕЛЬНЫЙ!)/Data/V3BisGlock86.esp 2.94 КБ
ПАТЧ с ПЛАЗМОЙ (!ОБЯЗАТЕЛЬНЫЙ!)/Data/V3BisPlasma.esp 1.82 КБ
ПАТЧ с ПЛАЗМОЙ (!ОБЯЗАТЕЛЬНЫЙ!)/описание.txt 0.25 КБ
ПАТЧ с ПЛАЗМОЙ (!ОБЯЗАТЕЛЬНЫЙ!)/установка.txt 0.15 КБ
DISC I.nrg 3.99 ГБ
DISC II.nrg 3.06 ГБ
ReadMe (Установка).doc 110.50 КБ
ReadMe (Опции).doc 33.00 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1693 сек