11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Nehrim: At Fate's Edge (2010) PC
Доданий - 13 лют 2011р. о 21:20 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2010
Жанр: RPG, 3D, 1st Person, 3rd Person
Розробник: SureAI
Версія: 1.0.8.1 (+ патч до 1.0.9.5)
Тип видання: Total conversion
Мова інтерфейсу: Російський
Пігулка: Не потрібнийСистемні вимоги:
☢ Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
☢ Процесор: Intel Pentium 4 3,0 GHz, AMD Athlon 64 3000 +
☢ Оперативна пам'ять: 512 Мб (Windows XP) / 1 Гб (Windows Vista / Windows 7)
☢ Відеокарта: Nvidia Geforce 7300 або Radeon Х1300
☢ Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
☢ Вільне місце на жорсткому диску: 2.5 ГбОпис:
Nehrim - величезний фанатський проект німецької команди SureAI, який використовує платформу TES IV: Oblivion. Це не просто мод, не просто конверсія, а окрема гра на базі четвертого The Elder Scrolls, але не має з ним майже нічого спільного, крім движка і зовнішнього вигляду. Світ і історія Nehrim ніяк не пов'язані зі світом The Elder Scrolls.
Сюжет оповідає про протистояння людей, богів та долі. Людям набридло приречення згори - вони хочуть самі вирішувати за себе. У Неріме відбувається ряд революцій, в яких вам доведеться безпосередньо взяти участь. Свобода волі і майбутнє людей залежать від вас, адже ви - один з обдарованих.

Особливості гри:
Величезний новий світ:
Континент Нерім за розмірами приблизно порівняти з Вварденфелл (світом Morrowind), тому, насправді, він, трохи менше, ніж Сіроділ в Oblivion. Але місцевість Неріма зроблена вручну, і світ більш різноманітний, ніж нудні лісу Oblivion, які в більшості своїй зроблені генератором лісів.

Безліч квестів:
На відміну від Oblivion, головний квест у Nehrim є центральним. Головний квест не тільки насичений, але ще й довгий. Oblivion ви могли закінчити приблизно за 10 годин, але Nehrim так швидко пройти не вдасться. Крім основного квесту в Nehrim є ще 30 побічних квестів.

Унікальний геймплей:
У Nehrim ви підвищуєте свій рівень, отримуючи очки досвіду. Ви отримуєте досвід, вбиваючи монстрів і виконуючи завдання. Таким чином, у гравця є реальний мотив проходити завдання не тільки для того, щоб отримати трохи золота або навчитися щось робити. При кожному підвищенні рівня гравець отримує "окуляри знань", які можуть бути використані в особливих NPC для того, щоб підвищити ваші навички.

Сюжет, що пропрацював:
Як свідчить заголовок, доля грає велику роль в історії Nehrim. Як би там не було, вона піднесена з трохи іншої точки зору, ніж зазвичай. Ми хотіли за будь-якою ціною уникнути зловживання розповідями типу "злий некромант загрожує славної імперії і хоче отримати панування над світом". Насправді, в історії кілька трагічних сторін, але ... далі це був би спойлер. Тим не менш, розповісти про історію, яка твориться навколо персонажа, ми можемо: Nehrim безумовно не ідилічна фентезійна імперія, яку більшість людей очікують побачити. У той час, коли гравець потрапляє в цю країну, там вирує кривава громадянська війна.


Установка:
Nehrim є не модом, а total conversion, і встановлюється як ОКРЕМА гра! Будь ласка, при установці дотримуйтесь дефолтних шляхах, НЕ ставте гру в папку Oblivion, туди автоматично стануть тільки референс на ресурси, не видаляйте, не міняйте і не підключайте їх.
Скачайте великий файл, розпакуйте і запустіть інсталлер, дотримуйтесь інструкції.
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 29
Завантажують 5
Розмір файлу 1.78 ГБ
Завантажили 10 р.
Потужність потоку
Перегляди: 2073
Пошукові теги: Nehrim, Fate's, Edge, 2010.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → RPG.
Назва файлу Розмір
NehrimInstall_1.0.8.1_RU.exe 1.71 ГБ
NehrimUpdate_1.0.9.5_RU.exe 71.26 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0657 сек