11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Rulers of Nations: Geo-Political Simulator 2 (2011) PC
Доданий - 19 лют 2011р. о 20:23 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2011
Жанр: Strategy (Real-time / Grand strategy), Top-down
Розробник: Eversim
Видавець: Mindscape
Тип видання: Ліцензія
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російський
Пігулка: присутній (vovan31337.v 4.22.i)Системні вимоги:
☢ Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
☢ Процесор: Intel Pentium 4 2,0 GHz, AMD Athlon 64 2000 +
☢ Оперативна пам'ять: 1 Гб (Windows XP) / 2 Гб (Windows Vista / Windows 7)
☢ Відеокарта: Nvidia Geforce 7300 або Radeon Х1300
☢ Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
☢ Вільне місце на жорсткому диску: 3.8 ГбОпис:
"Rulers of Nations" - це геополітичний симулятор сучасного світу. Гравці грають глав держав і урядів (президентів, королів, прем'єр-міністрів) ... ) Тих країн, які вони вибрали на початку гри. Вони можуть проявити ініціативу в декількох областях - економічної, соціальної, військової, внутрішньої і зовнішньої політики, сфері навколишнього середовища, культури і т.д. Представлено всі країни світу, з їх змінними і їхніми власними режимами функціонування.
Гра включає в себе фази для економічного управління, торгівлі, військової гри, будівництва, шпигунства, симуляції і політичних маніпуляцій.


Особливості гри:
Режим гри "Змагання" призначений для гри соло або з кількома іншими гравцями по мережі (до 16 гравців). У цьому режимі гравці обирають персонаж з 16 великих лідерів сучасного світу. Їх рейтинг визначається на основі їх результатів у різних областях: популярність, військові завоювання, дефіцит бюджету, союзництво з іншими країнами світу.
Нові сценарії включають поточний геополітичний контекст у режимі "Симуляція". Наприклад: "Вибратися зі світової кризи: кому вдасться?", "Афганістан - новий В'єтнам?" і "Терористичні загрози на Олімпійських іграх-2012 у Лондоні!".
Оновлені геополітичні та економічні дані на 30 вересня 2010 року: економічні та демографічні показники, зростання, нові глави держав ...
3D зображення: особи всіх персонажів тепер зображують у 3D. У ході засідання вони все усно висловлюються. Головні герої мають свої власні голоси. У грі більше 6 годин діалогу.
Інтерактивне посібник в режимі реального часу: Щоб допомогти гравцю почати гру і зрозуміти її правила, інтерактивний радник підтримує його в перші дії і при досягненні однієї з початкових цілей.
Спеціалізований інтерфейс і поліпшені характеристики військової гри. Військова гра дає можливість керувати військами за допомогою графічних образів, можливості активування перегляду мінікарти, більше 40 одиниць різної технологічної складності, вантажних літаків для перекидання військ, мікроуправленія супутниками-шпигунами. Різна ступінь якості зброї була включена в розрахунки бойових пошкоджень. Гравці можуть також набувати (таємно чи іншим чином) більш сучасну зброю з інших країн. Технологічні дослідження дозволять одержати нові види зброї, які не будуть існувати на початку матчу у 2011 (якість рівня 4 і 5)
Можливість побудувати морські електростанції, наземні і морські вітряні електростанції, сонячні електростанції. При аналізі місця будівництва приймається до уваги придатність району для проведення цих операцій.
Управління біженцями у разі війни або стихійного лиха (міграція населення, будівництво таборів, гуманітарна допомога).
Нові дії, такі як анексія завойованих територій, регіональна незалежність, зміна столиці.
Різні поліпшення: новий інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, інтегровані в меню відео, перегляд телевізійних новин, 3D-ефекти на карті (зокрема, при бойових діях), нова фонова музика ...
"Перевірте свої знання" вікторина з більш ніж 3000 питань про політику та загальних сферах знань, з різними варіантами (рівень складності, вибір теми, режим соло або мультиплеер, Інтернет-рейтинг гравця ...)
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 9
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 737.50 МБ
Завантажили 324 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1826
Пошукові теги: Rulers, Nations, Geo, Political, Simulator, 2011.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Стратегії.
Назва файлу Розмір
Crack/_start.exe 9.41 МБ
Rulers of Nations.exe 728.08 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0435 сек