11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ TuneUp Utilities 2009 v8.0.1100.43 Російська [2008, Оптимізація системи, відновлення файлів, робота з реєстром]
Доданий - 4 лис 2009р. о 6:11 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію

Рік випуску: 2008
Жанр: Оптимізація системи, відновлення файлів, робота з реєстром
Розробник: TuneUp Software GmbH
Офіційний сайт: http://www.tuneup.de/products/tuneup-utilities/
Мова інтерфейсу: Тільки російська
Платформа: Windows 2000 32bit, Windows XP 32bit, Windows Vista 32bit
Таблетка: Не потрібний
Системні вимоги: Процесор 800МГц,
256 Мб оперативної пам'яті,
Екран 800х600,
56,4 МБ (59 240 448 байт) вільного дискового простору для встановлення.
Опис: TuneUp Utilities 2009 - нова версія відомого пакету утиліт, призначеного для оптимізації і підтримки нормальної роботи операційної системи Windows. Всі утиліти цього пакету об'єднані в єдину графічну оболонку. Для запуску тієї або іншої утиліти потрібно вибрати її назву в списку і клацнути по ній мишкою. Після цього відкривається діалогове вікно, в якому і виробляються всі відповідні дії. Можливості пакету TuneUp Utilities вельми обширні: налаштування різних системних функцій, оптимізація роботи оперативної пам'яті, збір докладної інформації про систему (як програмної, так і апаратної її частин), очищення битих ярликів і мертвих посилань, вбудований редактор реєстру, видалення файлів з жорсткого диска без можливості їх відновлення. Працювати з цією програмою легко, оскільки не потрібно виконувати складних і незрозумілих дій.
Помістити всі існуючі налаштування і інструменти в одну програму практично неможливо, тому багато розробників програмного забезпечення створюють набір утиліт, які призначені для вирішення того чи іншого завдання. Даний оптимізатор є саме такий універсальний набір інструментів на всі випадки життя. У його склад входять утиліти для очищення комп'ютера від тимчасових файлів, для визначення неполадок в системному реєстрі, дефрагментатор реєстру, програма для роботи з оперативною пам'яттю, менеджер процесів, утиліта для коректного видалення встановлених додатків і багато інших.

Налагодження та Аналіз (Customize and Analyze):
Включає менеджер автозавантаження (TuneUp StartUp Manager), твікера інтерфейсу Windows (TuneUp WinStyler), "Системні відомості" (TuneUp System Information) і "Загальні системні налаштування" (TuneUp SystemControl). Відмінною рисою менеджера автозавантаження є те, що в його налаштуваннях можна встановити індивідуальний для кожного користувача список програм. Розділ "Системні відомості" містить детальну інформацію про встановлений апаратне забезпечення, а також обсязі займаної пам'яті, встановленої версії Windows і т. д.

Очищення і Ремонт (Clean and Repair):
У цьому розділі можна знайти дві утиліти - для очищення комп'ютера від тимчасових файлів (DiskCleaner), і утиліту для визначення неполадок в системному реєстрі (RegistryCleaner). Ці інструменти тонкої настройки системи дуже прості в обігу і є два майстри з покроковими інструкціями.

Оптимізація і настройка (Optimize and Improve):
Ця група включає в себе дефрагментатор системного реєстру (RegistryDefrag), утиліту для роботи з оперативною пам'яттю (MemOptimizer) і велику кількість системних налаштувань (System Optimizer), що дозволяють максимально збільшити ефективність роботи Windows. Підібрати найкращим чином системні налаштування допоможе спеціальний модуль System Advisor, який зробить аналіз роботи комп'ютера і надасть інформацію про те, які необхідно внести зміни користувачеві, щоб збільшити продуктивність системи.

Адміністрування та управління (Administer and Control):
Тут можна знайти повноцінний редактор системного реєстру Registry Editor, за допомогою якого можна проводити пошук і редагувати записи, менеджер процесів (Process Manager) і утиліту для коректного видалення встановлених додатків (Uninstall Manager).

Відновлення та видалення файлів (File recovery and Destruction):
Остання категорія установок містить інструменти для роботи з файлами - утиліту для відновлення інформації (Undelete) та інструмент для видалення конфіденційних даних без можливості відновлення даних (Shredder). Серед додаткових можливостей програми можна виділити функцію автоматичного оновлення та можливість відновлення системи з раніше створеної резервної копії системи (RescueCenter).

Особливості програми:
• Потужний дефрагментатор жорсткого диска
• Оптимізація запуску системи, прискорення інтернету і роботи Windows
• Швидке очищення жорсткого диска
• Ефективна чищення системи від сміття
• Повна автоматична очистка
• Ефективна чищення реєстру від застарілих і непотрібних записів
• Ефективна допомога у вирішенні багатьох проблем в Windows
• Ефективний засіб для відновлення видалених даних
• Повне видалення даних, без можливості їх відновлення
• Тонка настройка Windows
• Сучасний графічний користувальницький інтерфейс
Доп. інформація: Повна (не портейбл) версія.
Не потребує реєстрації (тому що вже зареєстрована).

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 20.01 МБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1826
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Windows.
Назва файлу Розмір
TuneUp Utilities 2009 (Русский).exe.exe 20.01 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.5427 сек